Декемврийската дружина посреща бебе Нина

  • 22 505
  • 284
  •   1
Отговори
# 45
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Мони благодаря за вниманието, добре съм. Всичко мина перфектно според мен. Дори успях да си направя и преглед при дерматолог, защото започна да ми пада косата на кичури и имам голо петно на главата. Сега трябва да направя доста изследвания, защото има сериозни съмнения

# 46
  • у дома
  • Мнения: 708
Деси, мила, какви съмнения?

Мони, дано мине бързо този вирус и да ви подмине останалите  Praynig Аз не бих го насилвала за храна Марто, виж течности да.

# 47
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Засегната щитовидна жлеза, защото досега не се повлиява на лечението.

# 48
  • Мнения: 987
Днес сме добре. Мартин спря да поврьща вчера вечерта чак - измьчи се милият и аз покрай него. Снощи спа спокойно. Само имаше температура , но предполагам , че е защото малко се беше обезводнил. СУтринта още имаше лека температура , но беше отново "дивото" ми момче , така , че ги извеждах и щуряха до преди малко на площадката. Преди това направихме един лек шопинг    Mr. Green

mkp, как си без дете и мьж   Laughing   Нелката посети ли те с уискито  Mr. Green

Ели, как е малката мушморочка. Емка-бабемка помага ли или не може да се вреди от бабите....

# 49
  • Мнения: 772
здравеййте и от нас!

Деси,  Hug

 Hug и за всички боледували, надявам се вече да няма такива...

аз до средата на август май съм си плътно в софия и имам доста работа, ама мога и вкъщи да си я върша и много ми се включва в разни срещи... не говорехме ли по едно време за някакво ходене на Витоша?

Ели, ако нямаш време да пишеш, просто прати още някоя и друга снимка!

Целувки на всички!

# 50
  • София
  • Мнения: 2 493
Деска, да не е алопеция? Ако наистина ти пада сериозно на кичури... Стискам ти палци да се оправяш!

Аз да вис е похваля от днес имам нет на вилата и съм много щастлива. Първо на вас сядам да пиша Simple Smile

Алекс, абе да не би колегите ти да са в отпуска? Вчера като слушах новините само тебе чувах...

Монка, тук съм до 6ти септември. На 7ми съм на сватба в София и трябва да се връщаме Simple Smile

# 51
  • Мнения: 4 195
АлександринО и аз само тебе слушам Heart Eyes
не се сърди за чувалите с дрехи
толкова сме малко на линия, почти без нито една кола ( аз съм без книжка), знам, че ти пречат, но не е от нежелание Confused не ги взимаме Embarassed
Деска..мислех те тию дни ама ми беше неудобно да ти звъню, целувам те и стискам палци всичко да е ок
Минимо не го мъчи с никаква храна Peace, само течности Peace
аз почнах новото бачкане, Вики е пак болен, но е само на хомеопатию, компреса на Смайли, чай от магарешки трън, чай от липа, мед с прополис, физ. разтвор..........абе като билкова аптека съм Crossing Arms

# 52
  • Мнения: 5 790
Крис, не се сърдя, ама ме е яд на ДБМ. Защото са ужасно активни, когато трябва да се показват по телевизията, а в темата 3-4 дни никой дори и едно изречение не написа. Поне да бяха казали, че не им трябват, а не да се правят на ущипани госпожици. Аз намерих къде да дам дрехите. Не ми пречат, но няма смисъл и да стоят у нас, при положение, че има толкова хора, които имат нужда.

# 53
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Надявам се днес да кажат какво ми е, сутринта ми правиха изследавния

# 54
  • Мнения: 166
Привет от вече слънчев Вършец! Наканихме се, успяхме да тръгнем, дойдохме и останахме. Почти невероятно ми звучи след всичките премеждия около Дилка /тя този път ни изненада с възпалено ухо преди тръгване/! ooooh! След адаптационния период и кофтито време, вече сме супер. Вчера ходихме до Клисурския манастир /4-ти по големина в Б-я/, пречистихме се и в събота дори смятаме да нощуваме там! Party Ептен няма да се позная после! Mr. Green
Минимо и Деска, голямо гуш от мен! Hug Hug Hug Стискам палци и на двечките!

# 55
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Здравейте,
Деси стискам ти палци изследванията да са добре и да се окаже нещо съвсем безобидно. Laughing
Криси как е новата работа, а кой го гледа адашчето, като е пак болно. Дано хомеопатията ви помогне този път. Heart Eyes
Алекс1 мой бивш колега от Благоевград от няколко месеца започна работа при вас. Гледам го че е доста активен репортер напоследък, Ицо Калоферов се казва. Wink
Нелка вие с Ясен как сте?
Мони радвам се че сте здрави вече. Laughing
И ние тази седмица сме болнички - гнойна ангина. В понеделник беше с много висока температура, след това вече не е вдигала, ама трудно преглъшта детето и почти не се храни. Течности обаче не отказва. Изписаха ни антибиотик и е голяма драма пиенето му. Нищо не помага ни молби, ни обяснения, ни караници, ни заплахи. Добре че сме вече на края.
Миналата седмица по прекалихме май с плажовете и сладоледите. Най-новия и бисер от тогава е че е станала много добра "ПЛУВИЦА" (т.е. плувкиня) Joy

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 6 912
Асе,честит рожден ден!  bouquet Hug

# 57
  • Мнения: 987
Асе, честит рожден ден ио от нас. Бьди много щастлива и обичана.   bouquet 

# 58
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
ЧЕСИТ РОЖДЕН ДЕН АСЕ!!!
Много щастие, любов и касмет ти желая!  bouquet  bouquet  bouquet

# 59
  • Мнения: 5 790
Асе, честит рожден ден! Пожелавам ти здраве и любов! А другото, да можеш да си го купиш!
Днес и кумата ни има рожден ден!  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт