НОЕМВРИйките - модели, вече станаха дебели!

  • 15 494
  • 281
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 671
Лия, дано всичко се окаже само напразни тревоги  Praynig Мног съжалявам, че трябва да минеш през този ад от незивестност и притеснения!

# 16
  • Мнения: 827
Лия знам какво изивяваш, защото и при мен има съмнения за бебка че може да е с ген. отклонение въпреки добрите резултати от БХС-то.За да не се тормозя повече реших да не правя амнио и да се моля силно всичко да е ОК.
Определено оптимизма и на моя мъж ми вдъхна кураж и аз гледам по оптимистично още преди да бяха готови резултатите от БХС-то. Недей да падаш духом Peace Hug
Татко Барба браво за темата  bouquet

# 17
  • Мнения: 33
Лия, Praynig дано всичките ти требоги и притеснение да са неоснователни  Praynig и ноември да гушнаш една здрава и красива госпожица Hug Аз вярвам в добрият изход и добрите резултати. Мисли малко + и ще видиш как добрите неща се случват.
А, и да се похваля - вчера моят син за първи път ми каза: "Мамо, обичам те!" Направо ми разтопи сърцето Grinning

Той, мъжът ти и ние сме с теб  Hug

Татко Барба отсрами мъжката част  newsm10

# 18
  • Мнения: 1
Ихааааааааааа колко много гости си имаме

TatkoBarba, temi4ka, mirabela, Rumya, toffifee, tinkatink (+ 1 Скрит/и) и 23 Гости преглежда(т) тази тема.

# 19
  • Мнения: 5 577
Лия, стискам палци и вярвам, че всичко е наред.

Моя резултат от БХч го мотаха от София, още не съм го видяла  Tired - дадох кръв на 02.06.

Докторката ми проверява редовно, чак онзи ден са го пратили по факса - аз ще го видя в понеделник. Добър бил, 1:1500, или 1:5100, не била точно убедена ... мен пък 1:1500 ме притеснява.

# 20
  • Мнения: 3 453
lija, миличка искам да ти пожелая късмет и да ти кажа да не преставаш да си спомняш думите на докторката, че момиченцето ти е добре Hug Много е важна твоята нагласа, знам че е трудно да не се тревожиш след тези приказки които са ти наприказвали, но това че околоплодната вода е мътна наистина не е толкова фатално.Прегръщам те силно и вярвай, че всичко е наред с детето ти, както ти е казала лекарката Hug Peace

# 21
  • Мнения: 31
Лия, недей да се тормозиш предварително знам, че всяка от нас на твое място ще се притесни, но вярвай че всичко ще е наред и в ноември ще си гушкаш едно красиво и здраво момиченце и не се затваряй в себе си, а пиши, за да ти олекне и за подкрепа.

Браво Татко Барба за новата темичка.

Розе, а ти по малко с тези разходки в тези жеги, и да се пазиш.

# 22
  • Мнения: 340
Добър ден, момичета и момче,

Честита розова изненада на Сиска!

Лия, вярвай че всичко ще бъде наред и много си обичай малкото момиченце. То има ли какво друго да направиш. Хубаво е, че мъжа ти е оптимист.  За мен този тест не е особено надежден...  Praynig Praynig Аз се отказах да правя и не съжалявам.

Аз и днес не успях да се класирам да се обадя, то е една линия и чакаш. Абе май спирам да се притеснявам. Денчо, не мога да кажа, че са мърди на ЖК-то, просто тук в чужбина подходът е да са колкото може по-положително настроени и да не напрягат жената излишно с подробности, които смятат, че не са и работа. Аз съм казала на консултацията за този вагинален натиск, но явно щото говорих и за бясното шаване, ме успокоиха не било проблем.

За движенията мен ако питате не е съвсем такъв режима  Laughing Моето диваненце май е кротко за около 4 часа и в другото време все шава, особено ако му обърна внимание и сложа ръка да го усетя, никога не е било да не мърда. Но ако ми беше първа бременност изобщо нямаше да се притеснявам, защото е нормално по това време тепърва да започват движенията. Peace

За размерите, моите източници го дават в края на 5 месец (22седм.) да е 25см и 300г. Ехоложката каза 'не повече от 400г' (а бях на точно 20с.) Матката стига почти до пъпа в момента.

Моя корем също порастна в последно време, но днес е като че ли сравнително малък (засега Laughing). Вчера бях на едно гости и отново никой не забеляза, че имам коремче. Беше за кратко и останах по разкопчано дънково якенце. Ама и аз не се обаждам. Ще бъде забавно като дойде август, когато ще видя наново повечето познати и колегите, да се получи изненада - хоп изведнъж имам корем и то не малък.  Joy

Разгледах най-после снимчиците  Heart Eyes Преди няколко дена сайтът не ме пусна нещо. Страхотни срещички сте си правили и добре ви личат коремчетата  Hug Много си харесах тази принцеска на Shoppy. И на мен ми се иска някой ден ей такова момиченце като картинка.

Обаче сега като ми утихнаха страстите, почна да ми става много вълнуващо да си имам момченце и то скоприонче - голямо предизвикателство ще е, но аз съм перфектно подготвена.  Sunglasses С имената още съм в небраното лозе, макар че имам няколко варианта. Но нито едно не усещам все още като нашето.

# 23
  • Мнения: 54
Благодаря ви много, момичета  bouquet

Благодаря за милите и успокоителни думи Hug Много се радвам, че споделих с вас, защото сега като чета отговорите ви се чуствам доста по-добре. Неизвестността е нещото, което най-много ме обезкуражава, но се надявам всичко да завърши добре Praynig
А и с такава силна подкрепа като вашата, вярвам наистина да е така Hug

# 24
  • Мнения: 3
Благодаря ви много, момичета  bouquet

Благодаря за милите и успокоителни думи Hug Много се радвам, че споделих с вас, защото сега като чета отговорите ви се чуствам доста по-добре. Неизвестността е нещото, което най-много ме обезкуражава, но се надявам всичко да завърши добре Praynig
А и с такава силна подкрепа като вашата, вярвам наистина да е така Hug
 
liga  Hug прегръщам те Мила !!!! Не си позволявай черни мисли да пълнят съзнанието ти.
Сигорна съм , че всичко е наред с твоето НАЙ-КРАСИВО БЕБОЧЕ на света !!!  Hug Praynig Grinning

# 25
  • Попово
  • Мнения: 687
 Hug

# 26
# 27
  • Бургас
  • Мнения: 130
Лия стискам палци, но смятам че всичко ще е на ред и на есен с песен и с малката госпожица - в къщи! Ооо и най после да видя една градска в този форум - ЗДРАВЕЙ!
ТаткоБарба - благодаря за новата темичка!

# 28
  • Мнения: 24
Добър ден, момичета и момче,

Честита розова изненада на Сиска!

Лия, вярвай че всичко ще бъде наред и много си обичай малкото момиченце. То има ли какво друго да направиш. Хубаво е, че мъжа ти е оптимист.  За мен този тест не е особено надежден...  Praynig Praynig Аз се отказах да правя и не съжалявам.

Аз и днес не успях да се класирам да се обадя, то е една линия и чакаш. Абе май спирам да се притеснявам. Денчо, не мога да кажа, че са мърди на ЖК-то, просто тук в чужбина подходът е да са колкото може по-положително настроени и да не напрягат жената излишно с подробности, които смятат, че не са и работа. Аз съм казала на консултацията за този вагинален натиск, но явно щото говорих и за бясното шаване, ме успокоиха не било проблем.

За движенията мен ако питате не е съвсем такъв режима  Laughing Моето диваненце май е кротко за около 4 часа и в другото време все шава, особено ако му обърна внимание и сложа ръка да го усетя, никога не е било да не мърда. Но ако ми беше първа бременност изобщо нямаше да се притеснявам, защото е нормално по това време тепърва да започват движенията. Peace

За размерите, моите източници го дават в края на 5 месец (22седм.) да е 25см и 300г. Ехоложката каза 'не повече от 400г' (а бях на точно 20с.) Матката стига почти до пъпа в момента.

Моя корем също порастна в последно време, но днес е като че ли сравнително малък (засега Laughing). Вчера бях на едно гости и отново никой не забеляза, че имам коремче. Беше за кратко и останах по разкопчано дънково якенце. Ама и аз не се обаждам. Ще бъде забавно като дойде август, когато ще видя наново повечето познати и колегите, да се получи изненада - хоп изведнъж имам корем и то не малък.  Joy

Разгледах най-после снимчиците  Heart Eyes Преди няколко дена сайтът не ме пусна нещо. Страхотни срещички сте си правили и добре ви личат коремчетата  Hug Много си харесах тази принцеска на Shoppy. И на мен ми се иска някой ден ей такова момиченце като картинка.

Обаче сега като ми утихнаха страстите, почна да ми става много вълнуващо да си имам момченце и то скоприонче - голямо предизвикателство ще е, но аз съм перфектно подготвена.  Sunglasses С имената още съм в небраното лозе, макар че имам няколко варианта. Но нито едно не усещам все още като нашето.

Пухчо аз понеже съм си заспа по природа - не съм разбрала, че ти си извън Българията Hug
Дано при  тебе да се държат човешки - щото тука е - мани мани - оня ден чаках 2 часа в жегата за ЖК при уславие, че имах записан час от преди 1 месец - е така тук  Sad

# 29
  • Мнения: 30
Здравейте
Да се запиша и аз в новата темичка, че после трудно ви намирам  Simple Smile

Поздрави за узналите пола и за новинките, и успех на мамчетата с прегледи  Hug

Моите резултати от тройния за Даун са отлични, вчера ги получих, а в понеделник ми е ред за преглед, да видим, ще познаят ли пола или пак само с предположения...

Общи условия

Активация на акаунт