Жега е голяма, но ще стана ЮЛСКА мама (тема 76)

  • 13 785
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 591
ема. емилия, аз пък моя искам да го изпратя на концерта, но той без мен не ще. Но сме решили след няколко годинки тримката да ходим по концерти   superuu

Заела съм се с едно здраво чистене и бяната сега ще мия дано да се родим скоро  Praynig Снощи с мъжа ми изходихме около 5 км. и пак нищо...явно се е настанила удобно Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 142
Да се запиша и аз  Grinning
Докладвам за прегледа на УЗ - бебо тежи 3960, плюс минус 420г #Crazy, плацента 2 степен на зрялост, води в норма, изобщо много си му е добре. Хапва и си е доволен вътре. Иначе си отговаря съвсем точно на възрастта - 40 седмици, само бедрото му е за 42ра. Нека ми е дългокрак, нямам оплаквания Wink
Само дано да излезе скоро това диване Praynig
Аз мисля да ходя довечера на концерта на Деф Лепард. Нали не съм напълно луда? Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 4 371
Моят мъж довечера е на концерт. Утре ще пътува към морето на друг концерт. Притеснено ми е от това пътуване, но аз съм си такава. Ще го мисля докато не си дойде. И малко му завуждам всъщност, защото мин. година той беше на концерта пак, а аз се плациках в морето Whistling

# 18
  • София
  • Мнения: 137
Аelia, хич не си луда. И аз си правя сметките да ходя на концерта на Металика, който се пада на термина ми Joy

# 19
  • Мнения: 1 584
сисони, хайде да ти е на късмет темата!

Катче, стискам палци Hug

# 20
  • Мнения: 782
Здравейте и от мен!
Аз току що се прибирам от лекар. Тонове в норма, плацента, води ... всичко е ок. Мериха ми таза-перфектен за нормално раждане. Нямам никакво разкритие. Ааааа да се похваля имам на запис първата си официална контракция.
Кетито, лесно ти е на теб гушкаш си принцеската .... а аз трябваше днес да си сменя доктора, щото по-всичко личи че ще пренося....нямало шанс  Бебчо да се появи преди термин, така че се нареждам след Кръстева, Аеля и Пърли  Wink

Честито на Ели   bouquet и естесвено държа стиснати палци на Катче  Simple Smile
Дали пък и аз да не направя една тема  Thinking
Ражда ми сеееееееееее Crazy

# 21
  • Мнения: 66
Катче,аз тази заран ти пожелах успех,но това не пречи да го повторя пак.И докато изчитах предишната тема прочетох нещо,за което исках да ви питам-тая сутрин след тоалет забелязах съвсем малко слуз,което няма как да сбъркам освен,че е част от тапата,та исках да питам/ако някой може да ми отговори/ нормално ли е на няколко пъти да падне и долу-горе колко време след падането и може да последва раждане?Че и бебчо днес е много активен, и болка имам от време на време...

# 22
  • София
  • Мнения: 2 884
Eййййй и аз съм щъркел днес newsm68

В 12.15 Ч СЕ Е РОДИЛА ДЪЩЕРИЧКАТА НА  Katche , МАГДАЛИНА 3, 000КГ, 50 СМ  Hug

Последна редакция: пт, 04 юли 2008, 13:31 от ketito

# 23
  • Мнения: 1 427
И моя мъж ще ходи утре и на 7-ми в Каварна на концерт- много е откачен на тая тема. Аз му обещах да слушкам и да не раждам дотогава Laughing Днес 4 часа обикалях като кон  из града.Резултат - спаднаха ми отоците на глезените,обаче ми се подуха ръцете и сега едва пиша Mr. Green Купих се от пазара специални превръзки за родилки,много са смешни,приличат на памперси. А и да ви се похваля - за първи път откакто съм бременна изследванията са ми перфектни - няма белтъци,хемоглобина ми е достигнал до небето,въобще само ми остава да чакам включване.

# 24
  • Мнения: 1 427
Честито на Katcheto !!!   ylinfant

# 25
  • Мнения: 223
ЧЕСТИТО НА КАТЧЕ!!!   bouquet

Кети, знаеш ли подробности?

# 26
  • Варна
  • Мнения: 289
Честита кукла на Катче!!!!Жива и здрава и много да радва мама и татко!!

# 27
  • Мнения: 1 584
Eййййй и аз съм щъркел днес newsm68

В 12.15 Ч СЕ Е РОДИЛА ДЪЩЕРИЧКАТА НА  Katche , МАГДАЛИНА 300КГ, 50 СМ  Hug

Къде го събра това бебе 300 кг Joy Joy

Честито Катче!!! Да ти е жива и здрава Hug

# 28
  • Мнения: 2 171
Писах, писах и накрая токов удар Twisted Evil. Хайде сега отначало ooooh!.

Сисони, мерси за темата  bouquet, дано ти е на късмет. Стискам палци Praynig!

Ели, честита ти голяма Нина  bouquet! Да ти е жива и здрава и много радост да ви донесе!

Катче, и на теб честито  bouquet! Аз докато напиша, че ти стискам палци, ти взе че роди! Да ти е жива и здрава дъщеричката!


Аелия, много голям твоя юнак, пу-пу Heart Eyes! Браво! Голямо бебе се гледа много по-лесно от малко Wink. С Алекс всички ми казваха като се роди, че изглеждал като едномесечно бебе. Не ми е било проблем нито да го къпя, нито да го преобличам, нито да го гушкам. Сега с Илия се препотявам по 5 пъти докато го съблека и облека, а за къпането е някакъв ужас. И двамата с мъжа ми сме страшно непохватни, все едно никога не сме държали бебе.

Бухти, опитай се да не се страхуваш и да не го мислиш толкова Hug. Знам че е трудно, но нагласата наистина е много важна. Сега след като раждането е вече зад гърба ми, си давам сметка колко усложних всичко със страховете ми. Щеше да е много по-лесно, ако се бях отпуснала и се бях доверила малко повече на доктора Peace.

Момичетата, които ще раждат в края на юли - не се притеснявайте, че ще си отвисите сами тук Wink. Ние родилите няма да ви оставим и да се местим в други отчетни. Ще си стоим тук да ви досждаме с колики и памперси докато не роди и последната юлка Mr. Green.

А мен нещо май се опитва да ме хваща следродилната депресия Thinking. Нервирам се от най-малкото нещо, викам, а след това се разплаквам. Съвсем ме друсат хормоните Embarassed. Знам и как да ми мине, но е малко трудно приложимо в момента. Имам нужда от дълги разходки на слънце и чист въздух, от срещи с приятели и от много внимание от страна на мъжа ми. Дано все пак успея да се опазя сама и да не се поддам на хормоните Praynig.

# 29
  • Мнения: 591
честито на Катчето!!! Да са живи и здрави и двечките, и много радости  newsm51 smile3541

Аелиа, ти нормално ли ще раждаш? Какъв голям бебок си имаш  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт