Жега е голяма, но ще стана ЮЛСКА мама (тема 76)

  • 13 802
  • 283
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 223
Еха, и Пухтулка ли, наистина избързала малко Simple Smile ДА Й Е ЧЕСТИТА БЕБОЛИНА! Simple Smile

ЧЕСТИТО И НА ДОЛИ Simple Smile

Аз днес си правих изследвания и сега гледам са готови, обаче до утре ще чакам да видя какво са при доктора  Crazy Досега не съм имала отклонения в кръвната картина, ама сега... не трябва да оповестяват резултатите по интернет  Laughing


# 256
  • Мнения: 79
Момичета благодаря за милите думи, но наистина си е доста гадничко това чакане. Аз цяла бременност го крепя туй бебе и сега накрая не мисля да се предавам, но яко ме нервят.

# 257
  • Мнения: 185
ЧЕСТИТИ ДЪЩЕРИЧКИ НА АГАТА, ПУХТУЛКА И ДОЛИЕТА, ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ МАЛКИТЕ СЛАДУРАНКИ   bouquet
Ох, сигурно е наистина много изнервяща това да ви звънят постоянно, ами нали ще им се обадите ако сте родили бе, те какво си мислят  Shocked Аз затова се надявам да родя ако не преди, то поне на термина, ама още няма никакви изгледи.
А за консултациите - това ми е в ДКЦ-то, където ходих на ЖК. А иначе съм си избрала друг лекар, при който ще раждам, но и той ме вика на 14-ти чак. Не че ми се ходи толкова по прегледи, но си мислех и аз, че е важно накрая да се следи всичко по-често.

# 258
  • Мнения: 223
О, аз следващия път ще раздухам термин поне 3 седмици по-късен от истинския. Да видим тогава Joy

# 259
  • Варна
  • Мнения: 289
Хора, болна съм, носа ми тече яко  Close Tired Аман ...в жегата, кво направих, къде пипнах настинка...започна сутринта с леко наболяване в гърлото и се наливам цял ден с чай с мед/ топъл/ обаче от следобяда съм със течащ нос и кихане през 10 мин./ разкритие получих да кихам вече/ пазете се, може да е вирус. Дано не тръгна да раждам болна....
Честито на Пухтулка!!!Жива и здрава бебка Адриана!!!  bouquet Hug

# 260
  • Мнения: 219
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА ПУХТУЛКА И ДОЛИЕТА!
Аеля, извинявай Embarassed, ако съм предизвикала страх и ужас, но някой попита и аз отговорих. Всъщност, всяка болка се преживява /както виждаш/. И ти ще се справиш.
Тити, а тези във форума обясниха ли каква е зависимостта м/у сецио и алергии? Сега като се замисля имам племенник и дете на близка с алергии и родени чрез секцио, но там има и наследствен фактор.
Джоли, рискът при предизвиканото раждане при нас се изрази в съмнения за оток на мозъка на бебето, беше на кислород и в кувьоз три дни. Но при друга позната детео наистина имаше оток.
Та като се замислим, някой може ли да каже кое е по-рисково? newsm78
Ками, а тази кръв от разраняване на гърдите ли е, радвам се, че вече всичко е наред!

# 261
  • Sofia
  • Мнения: 9 743
Честити госпожици на Долиета и Пухтулка, да са живи и здрави!

Някой да каже Пухтулка къде е родила, тя в Токуда ли беше или другаде? newsm78

# 262
  • Мнения: 66
Честита малка Адрианка на мама Пухтулка!Да са здрави,щастливи цялото семейство! newsm51Колкото до любопитството дали съм родила вече и аз подкрепям Peace,че е супер изнервящо.Имам чувството,че само този,който не знае,че съм бременна само той не ме е попитал кога ще раждам,и то защото предните две деца ги родих по рано от термина,а това не ще и не ще.Не ми стига,че и аз като Купа не ходя повече на ЖК/вече седмица-последния път доки ми даде всички документи,пожела ми леко раждане,каза че повече няма да се видим докато не и занеса епикризата на раждането/ и незнам нито как е бебето,добре че го усещам Praynig,нито как ми е шийката и ред други неща,които на вас ви следят.Даже незнам ако подмина случайно термина какво трябва да правя.Съжалявам,че толкова много се жалвам,но за капак така жестоко се скарах с моя,че от утре го пращам с двете деца при майка му извън града и ще се справям сама.

# 263
  • Мнения: 4 371
Долиета, честита бебка и на теб Hug

НБМ, Пухтулка роди в Т.Киркова при д-р Маленов.
Подробности за мерките на бебка не знам. Не попитах, че бяхме навън с Пепи, той крещеше около мен. С упойка е родила доколкото помня, звучеше много добре. Тя като дойде ще разкаже подробности.

# 264
  • Мнения: 2 171
Влизам и аз с голяма новина! Тази вечер в 20.15 часа Душичката е родила бебче Мариян с манекенски размери 3090 гр и 51 см! Да й е жив и здрав  bouquet! На мама - бързо възстановяване, а на гордия татко - наздраве!

Последна редакция: сб, 05 юли 2008, 22:22 от Астарта

# 265
  • Мнения: 326
Здравейте момичета.
ЧЕСТИТИ БЕБЕТА НА ВСИЧКИ МАЙЧЕТА РОДИЛИ СЛЕД 30-ТИ ЮЛИ.
Като гладам колко са многоооо. Браво, то така се очакваше. Да са ви живи  и здрави отрочетата и много да ви радват.
За жалост успях само да прегледам първата страничка.
Нас днес ни низписаха от болницата и с бебока Пепи сме си вече у дома. Аз се възстанових доста бързо след секциото. Още на втория ден си ходих напред назад. Пепи и той е добре. Незнайно, защо обаче е решил, че трябва да суче на всеки кръгъл час и ми разказва играта, ама какво да се прави. Гърдите адски ме болят, уж се мажа с Лансинокс, но то като толкова често кърмя няма време зърната да заздравеят.
Доста исках да пиша, но няма да имам време.
Аелиа какво става с тебе??? Иска да ти звънна докато бях в болницата, но все си мислех, че раждаш ...  Thinking. Как си???
Лека и спокойна вечер на всички.

# 266
  • Мнения: 223
Лелеее Simple Smile И Душичката! Предателки сте вие Laughing

# 267
  • Мнения: 9 905
дени70, темата е на 1 стр. в Майките, виж я, ако те интересува. За мен и астми, и алергии, са свързани с достатъчно други фактори, най-малко с начина на раждане.

Съчувствам, че ви питат. То и мен ме питат, но в никакъв случай не досадно. Обаче така или иначе аз обичам да ми обръщат внимание, така че и миналия път, и сега с радост приемам телефонни обаждания  Mr. Green И това, че пак ще е момче, ми го коментират винаги с шега или положително, никой не е посмял да изрази съжаление.

олеее, и душичката! Честито, душичке, да ти е жив и здрав мариян, голям мъж да порасте!

# 268
  • Мнения: 790
Аз как да се регистрирам? Предстои ми раждане на 28ми Юли, планирано секцио, но незнам как да се запиша тук при вас мамчета.  smile3518

# 269
  • Мнения: 185
ЧЕСТИТО И НА ДУШИЧКАТА, ДА Й Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ И БЪРЗО ДА РАСТЕ!  
На нея бързо възстановяване. А тя не беше ли заминала някъде за уикенда  newsm78?

Общи условия

Активация на акаунт