(петъчна) нормално ли е...или извратено?

  • 4 233
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не е извратено - нормален си.

# 16
  • Мнения: 152
Ако е кръстница,старай се да не разбере,защото има вероятност в 00:00 часа, да те превърне в тиква.
обаче накрая ще остане кристалния презерватив..нали!  Peace Все пак... и все още... не знам дали да се пробвам!  Crazy

# 17
  • Мнения: 830
Абе майтапа на страна човещинка е, случват се и такива неща. Ама ако кръсника разбере кво правим? Щото за жени войни са се водили, кво остава за един тупатик и едно, две убийства поради изневяра newsm78
Щото моя мъж и той вика "таз ще я спукам ако ми падне" ама  ако  лудия кръсник разбере, че са се овъргаляли лошо му се пише...

# 18
  • Мнения: 152
не е извратено - нормален си.
на-сетне... мъжка солидарност!  Hug Peace

# 19
  • Мнения: 2 161
Ако е кръстница,старай се да не разбере,защото има вероятност в 00:00 часа, да те превърне в тиква.
обаче накрая ще остане кристалния презерватив..нали! 
Зависи.Аз ако бях кръстницата,щях за те превърна в кристален член (но не на партия).И после случайно да се спъна в теб.Зънннн.

# 20
  • Мнения: 152
Ако е кръстница,старай се да не разбере,защото има вероятност в 00:00 часа, да те превърне в тиква.
обаче накрая ще остане кристалния презерватив..нали! 
Зависи.Аз ако бях кръстницата,щях за те превърна в кристален член (но не на партия).И после случайно да се спъна в теб.Зънннн.
какъвто и член да съм... важното е, че ще съм от кристал...а кристала се харчи!  Peace
Нещото което до сега не споменах обаче... е, че тя е жена на най-добрия ми приятрел!  Embarassed
Мразя гаврите на съдбата...

# 21
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Цитат
...да Ви питам... нормално ли е или е извратено... да имаш порочни мисли към кръстницата/ка на детето си?!

....ако са само порочни мисли е нормално  Wink ...... ако се пристъпи към действия хъМ  Sunglasses Thinking

# 22
  • Мнения: 1 959
Нормален. Нищо извратено.

Ако първият път е токова хубаво, колкото си очаквал-
и моралните ти скрупули ще изчезнат.


# 23
  • Мнения: 851
Драмааа, тежка драма...мъка...колко мъка има по тоя свят...добре, че не съм кръстница на никого, нито дъщеря ми има кръстница. Ние ще си изневеряваме почтенно и стандартно-стига извратении.

# 24
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не е извратено - нормален си.
на-сетне... мъжка солидарност!  Hug Peace

е.и , после питай ....
все пак е петък следобед.

# 25
  • Мнения: 2 978
Мъж си..нормално е Twisted Evil

# 26
  • Мнения: 1 165
Не е извратено според мен. Можеше и по-зле да е. Ето например един наш познат се разведе с жена си,за да се ожени за сестра й. Това си е гадничко ,но пак не е извратено.
Изваратени са други работи. Но,не му е мястото тук да ги коментираме.
Фиатаджия,действай смело Peace

# 27
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092

Нещото което до сега не споменах обаче... е, че тя е жена на най-добрия ми приятрел!  Embarassed
Мразя гаврите на съдбата...
Те такива с подобни мисли са го решили - " Имам право на това , на мой приятел си жена !" Mr. Green
А и " жената на моят приятел не е жена , но ако е прекалено хубава , то той не ми е приятел!!" Mr. Green

# 28
  • Мнения: 354
Чак извратено не е.

# 29
  • Мнения: 419
Кое не му е нормалното на това, кръстницата да си намери кръстник  Party

Общи условия

Активация на акаунт