Ех, море, море, дали ще те види СЕПТЕМВРИйското дете!

  • 9 953
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 229
Насе, браво за успешно взетия изпит.  Peace И изобщо, адмирации на всички, които паралелно с гледането на бебе и учат, при това успешно. Аз лично не си представям нещо да ми влезе в главата от учебник покрай малкото мрънкало и безсънните нощи.

Спирам да пиша, че съм вече толкова крива и отчаяна от живота покрай хилядите ревове, че няма накъде. И мъжът ми днес се прибра от няколкодневната си командировка само за пол. час и колкото да ми каже, че пак заминава до неделя, така че отново и още съм 'и сам войнът е войн'.
Лека нощ на всички от мен!

# 16
  • Мнения: 319
Насе, честито  bouquet
Днес и моят мъж защити с отличен магистратура, та да почерпя и аз


Хекси, напълно те разбирам мила Tired Стилияна е същата - не спира да мрънка, сама хич не иска да се занимава, само мрън-мрън и на ръце ако може, ако не - в кошарата да се изправя и пада. Днес, от 9,30 ч сутринта в 15 часа едва я приспах и то след 15 мин зверски рев ooooh! Не знам докога ще се приспиваме така...
Добре че майка я взима в петък, та малко ще поспя тази нощ.

# 17
  • Мнения: 30
Hexina ,знам когато мъжа ти го няма как е ,много е неприятно и то с малко дете като си,айде ако нямош бебе -добре ако иска да се пребира ,ама с дете е кофти
Mari_Pz - честито на мъжа ти

# 18
  • Мнения: 1 745
Хайде и аз да почерпя за новия мотор на мъжа ми. Crazy


Вече е в гаража,а мъжО е в Монтана и кой знае кога ще се прибере... Whistling
После ще пусна и снимка на "техниката". Mr. Green

# 19
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
запис Mr. Green

аз Уекинко да кажа  под секрет само ви чета,нещо не ми се пише напоследък Blush
та затова ме нема по хоризонта.
ние сме добре,Влади обикаля КуФнята напред назад,движи се по дивана придържайки се лекинко.прави някоя друга крачка сам...а като пази равновесие е много смешен,олюлява се като пиян морков hahaha hahaha
Ходи  долу горе стабилно  като го придържам за една ръчичка

относно сандалите-аз търсих 2 семдици и откаих на тази тема направо..предната тема имаше едни сандалки на снимка..е наще са точно такива и аз съм много доволна от тях..супер са Peace и струваха 15 лв
далеч съм от мисълта да дам луди пари   от 50-100 лв за някви си сандалки дето са едно парче  кожа.Ама щот нали били маркови #2gunfire
а и  тва е то за 2 месеца  носене...100 лв Тез хора луди ли са newsm78 #Cussing out
другот при нас е че НЯМАМЕ зъби hahaha hahahaнезнам вече д асе смея ли д аплача.Той горкия след месец и половина став ана годинка а няма кЬорав зъб.Инъче ръба ябълка.Днес отхапа най безцеремонно едно голямо парче.Как става тоз номер незнам.И дъвче яко,все едно пържоли плЮска hahaha

ченето му като стомана Перник Joy Joy
започна нещо д аси бърка в ушите  та да видим  скоро може да ме изненада bowuu
ами аз друго май няма кво д а кажа newsm78

ходим на плаж от време на време.Утре  няма да пропуснем пак плажа..ще кача снимки тез дни да ни видите  какви сме големи.другата седмица сме на  КОнсулт,смених педито че сега да видим новата как ще  е Peace
айде много целувки от мен..скоро пак ще се отчета Mr. GreenОбещавам

# 20
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
Наси, честито и за последния изпит! Ти си герой!  bouquet  bouquet  bouquet
Ше чакаме "почерпка" при връчването на дипломата и снимков материал от събитието! Peace

Мари, честита магистратура на мъжа ти!  bouquet

Пебсче, честито возило на твоя мъж!   bouquet Дано Господ е с него по пътищата!   Praynig Praynig Praynig

Нещо не ми се пише, затова ви пожелавам приятна и спокойна вечер! Hug Hug Hug

# 21
  • Мнения: 690
относно сандалките - подметката им се огъва на 100%, точно както трябва - български са - на Барт - имат доста сладки моделчета


e добре де - да се огъва ли подметката на 100 процента или не  newsm78 newsm78 newsm78 никой не са изказа по въпроса  newsm78 newsm78 newsm78 Барт имаха и намаления тия дни - бяха ги свалили доста модели на 10 лв.  Peace

САМОРАСЛИЧЕ И АНИ - моля покажете патъците на дечинята  Hug

Ани, от няколко дни и моя ръфа ябълка - от тия миниатюрните, градинските на село, нооооо установих, че складира всичко в бузите /като хамстер е/  ooooh! успява да огризе само люспата и явно не може да я сдъвче и погълне  Crazy а краставица давам от месец също - кога складира, кога поглъща, ноооо ... гризе със зъбетата . направо се чува как хрупа  Mr. Green

Честито на дипломиралите се !!!!  bouquet

# 22
  • Мнения: 30
peps ,честито за новата предобивка на мъжа ти - безаварийно каране
Ani-bani - развеселиме с твоето момче, само така и ние ядем ябълка ама аз като му дам ,защото беше голяма от онези зелените и не можа да отръфа Flutter
Айде лека и приятна вечер момичета,до утре

# 23
# 24
  • Мнения: 295
Моя с ябълка не съм го пробвала,но краставицата му я давам с кората,за да не отхапе голямо парче и на половина разрязана и той милия дълбае с 2та зъба Mr. Green

Ани-споко-за зъбите съм чувала,че колкото по-късно израснат,толкова са по-здрави,та може да сте на далавера.

Забравих да спомена,че баба ми давала на Косето боза Mr. GreenАз пък сладолед"сникърс"и "течен шоколад",барабар с кофичката.Ама какво да го правя детето,ще му изтекат очите.



# 25
  • София
  • Мнения: 771
e добре де - да се огъва ли подметката на 100 процента или не  newsm78 newsm78 newsm78 никой не са изказа по въпроса  newsm78 newsm78 newsm78

НЕ, не трябва да се огъват. Всъщност се сещам само за един модел на Колев и Колев, които се водят буйки и имат ципче през средата на ходилото. Също и тези на Бикал са супер меки, а ходилото им е като гумено. Тези обувки не са подходящи за прохождане. Вкъщи децата ходят боси, а навън с истинска обувка с твърдо (е, не като дърво) ходило и висока и добре обхващаща глезена като тези, които Ваня показа.

Ето едно моделче как трябва да изглеждат:



пебс, честита нова "играчка" на мъжа ти и да кара умната.

Мари, честито и на твоя мъж.

# 26
  • Мнения: 690
Ани-споко-за зъбите съм чувала,че колкото по-късно израснат,толкова са по-здрави,та може да сте на далавера.


Анитке, аз пък да те "успокоя", че съвсем не е така  Mr. Green моят мъж е живото доказателство - късно излезли и вече има мост и пломби колкото щеш  Wink споко бре, не съм чула някой да е останал без зъби  Joy

брех, Косето стопира на 2 зъба ли само  Grinning

с тия сандалети накрая са оплетох кво да купувам  Whistling като драпа да ходи, ша му турна едни чорапи и да си джитка с тях  Joy 

# 27
  • София
  • Мнения: 320
Само да се изкажа и аз какво знам за обувчиците за прохождане (ама да не помислите, че се заяждам нещо, де  Naughty).

Подметката трябва да се огъва цялата, точно на 100%, и не било хубаво да се стяга глезена. (Даже една моя приятелка, живееща в чужбина за пръв път чуваше, че обувки за прохождане трябвало да пристягат глезена, там това напълно се отрича).

Ама аз още не съм стигнала до обувки и не съм купувала никакви. Струва ми се рано за нас. Може би след месец - два, засега в тия жеги моя кара бос  Mr. Green, най-много с чорапки.

# 28
  • Мнения: 731
Наска, поздравления  smile3501 smile3501 Освен да ти пожелая да си работиш по специалността като му дойде времето Wink
Лекси, напълно те разбирам  Hug Малката ми дивачка въобще не го обича това столче  Confused
Ескаринаhahaha ама как ме развесели  Joy
Краси, честито изправяне  Grinning Очаквай и стъпчиците - не мисля, че ще се забавят много  Peace
ХексиHug Hug Hug Искрено ти съчуствам - като ти чета последните постове въобще не ти е леко  Hug Кураж! И дано таткото ви да се прибере по-рано  Praynig
Мари, честита магистратура на мъжа ти.
Пебс, честит мотор и пожелавам да си го кара със здраве и без аварии и инциденти най-вече Praynig Praynig Praynig
Весе, аз ябълките ги беля по принцип - бях чела нещо някъде за кората им. Ако искаш си пробвай хамстерчето да видиш дали ще глътне нещо или пак ще трупа зимнина  Mr. Green Иначе като питаш за ходенето - Станимира шляпа боса в къщи, в краен случай по чорапи. За навън сме със сандалки като тези, които е показала Кали.
Ками, разбихте ме с менюто  Grinning Аз направо го отказах сладоледа за да не дразня дребната  ooooh! Дори в момента ядем скришно, че тя е на "диета" заради стомаха, а иска от нашата храна, която е неподходяща.
Кали, нашите сандалетки са от този тип и струваха 8 лв.
Само да кажа, че ние със сигурност се оправяме. Повече не е вдигала Т и намали аканията до към 5-6, но с диетата и това трябва да се оправи. Зачудих се обаче защо след като ядем обикновени бисквити акото позеленява  newsm78 На някой друг случвало ли му се е? Препоръчаха ми да ги давам уж за оправяне на стомаха, ама с този цвят се съмнявам да помагат  Thinking

# 29
  • София
  • Мнения: 4 899
  Lady Sunny  !!!
Желая ти много радост, щастие, любов и късмет!


Честити месечинки на днешните сладури  Hug !

Честито на всички, които имат повод за празнуване - взети изпити, нови придобивки и т.н.

И аз да почерпя, че днес с мъжо правим 6 години не откакто сме женени, а откакто сме заедно, което за мен е по-хубавият празник! Само дето мъжо го няма за да си отпразнуваме  Sad ! Но черпя вас:



За обувчиците - и аз тотално се обърках вече, ама ще трябва да му купя скоро нещо. Засега го обувам с едни чорапи с гумена подложка отдолу, за да джитка с проходилката.

Отивам да правя киселче, че глааааад!
Весел ден на всички   bouquet !

П.С. А меченцата от лентичката се връщат, явно и на тях им се празнува  hahaha !

Последна редакция: сб, 05 юли 2008, 08:24 от Kally May

Общи условия

Активация на акаунт