Извращава ли се БГ общество?

  • 4 461
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 386
Я я дайте тая литаратура насам..  Whistling
Пуст любопит..

# 16
  • София
  • Мнения: 708
Арабската литература е такава доколкото знам.

# 17
# 18
  • Мнения: 2 386
Сетих се и за ''Голият обяд'' на Бъроуз.
Мерси, Дона!

# 19
  • Мнения: 3 447
Сетих се и за ''Голият обяд'' на Бъроуз.
Мерси, Дона!
И той, да. И на Борис Виан туй-онуй. И "Лолита". И "Света Богородица на цветята", ако поразширим границите на "извращение". Абе има, има, не е кат' да няма  Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 62 595
Фантазиите не са престъпление или неморални, ако си остават само фантазии.

А за извращаването - нито повече, нито по-малко от всяко друго "западно" общество. Ние тук дори все още си живеем в някакво полупатриархално общество, където родовите връзки са много силни, а съответно и контролът.

# 21
  • Мнения: X
Сетих се и за ''Голият обяд'' на Бъроуз.



Мдам, пък аз веднага се сетих за тези книги, които Дона е линкнала. Както и за "Американски психар"

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
И аз го четях едно време този сайт. Laughing Даже имам публикувана история. Няма да си признавам коя, в период на голяма скука я творих цял следобед. Пък колко време се смях на коментарите - не е истина. hahaha Много забавно място. Нали не вярвате на историите там? Joy Защото 99% са си чиста измислица и за убиване на времето Laughing

# 23
  • Мнения: 1 479
Не сьм чела в такива сайтове нищо.Гади ми се от реални извращения.В сьседният блок имаше нещо като публичен дом за семейни двойки.В момента апартамента се превьрна в ДЕТСКИ Парти Клуб "Мечо Пух и приятели" Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт