82ра гюрултия по италиански.

  • 19 147
  • 297
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 750
Деси,колко много е пораснало твоето Але  Blush Ве4е си е истинска малка госпожица  Blush
Да е жива и здрава и много да ви радва. Hug Да не се обидиШ,но е одрала кожата на баЩа си. Wink
Peace Peace Peace
Наистина е взела 4ертите на баббино Деси,да ти е жива и здрава малката госпожица Heart Eyes  bouquet
Италинке напълно съм съгласна с теб Peace
Tsugumi мина ми ве4е настинката Peace,разбира се след като изпих една торба с хапове Confused

# 76
  • Мнения: 2 617
Кофти за хаповете, Ники, но през лятото настинките са много гадни. Добре поне, че за събитието ще си ок  Hug

# 77
  • Мнения: 5 710
Италина така е, трудно е.
Моят живот не се стича по биологично оптималния вариант не знам защо. На 23 бях в университета, после докато чаках да намеря човек за себе си станах на 32, в това време здраво работех. Какво друго да правя. Сега ако не стане бебе, минавам в графата оправдаващи се и егоисти, и за да си поддържам имиджа ще го ударя на околосветски пътешествия.   Laughing
Много се радвам на хора, на които лесно им се получават бебетата, които не знаят какво е тест за овулация и им тече по вода цикъл, сперматозоиди летят свръхзвуково, от тяхната кула сигурно излеждаме моткащи се, оправдаващи се и егоисти, щото по-лесно от това да забременееш няма.
При мен лесно няма в нищо по принцип и изобщо съм си подготвена, че е трудно, защото съм на 34. То сигурно и затова не става, защото все апокалипсиса чакам.  Confused

# 78
  • Мнения: 1 100
Ах, 4е красавица Алето Heart Eyes Много сладка  Hug

Я, каква интересна тема се е заформила : съгласна съм с вси4ки ви по малко... Въпросът е деликатен, та така.

И тъй като съм на вълна анимационни филми, няма да казвам заЩо, нали? Laughing Ще цитирам Ариел (малката Русалка), дето казва, 4е "късметът понякога трябва да си го "построим" сами" Simple Smile В този смисъл Ленка, аз тестовете за овулация ги познавам и знам, 4е са много надеждни. Като им хванеШ "цаката" и ако вси4ко друго е ок, дават забележителен резултат за нула време  Hug

Дескааааа, дръж се мила, малко остана Hug Ех, тия док. заЩо не са дръпнали малко секциото, 2 седмици оЩе, милата. Дет се вика, аз в 38 ма седмица и 3 дена ве4е имах бебе Laughing С теб съм Grinning

Ники, радвам се, 4е си ок за празнеството Hug

Дами, благодарско за поздравленията за жабока Mr. Green Ако някой го иска, да казва, 4е Ще се отървавам скоро от него/нея Whistling

# 79
  • Мнения: 2 379
Здравейте. Отдавна ме нямаше...

Аз завърших семестриално преди 2 дена. Grinning Утре с Андреа се прибираме в Италия. Grinning
След като се приберем, почти веднага заминаваме на море за 3 седмици - първо в Сардиния, а после някъде край Венеция.
А пък тази сутрин си накъдрих косата. Laughing Добре е. Придава ми малко лекомислен вид, Simple Smile което за мен е добре, понеже по принцип съм с един такъв твърде сериозен сурат + имам дете = сигурно и на мен щяха скоро да започнат да ми казват, че съм 30+ в групата на Кала. Wink А сега изглеждам като току що завършила гимназията.

Дески Неаполитанска, дръж се, малко остана. Hug Цун.

Хайде, отивам да подреждам багажа, който е безкраен!

# 80
  • Мнения: 764
Мда,трудно...виждаш как е на 34,представи си до 44 ooooh! НО,както казах,този ,който не е имал 4овек до себе си не влиза в графата "моткал се" PeaceМоето вклЮ4ване имаше за цел да изясни медицинската страна на въпроса,защото на 40 може,но много по -вероятно е да не може Tired
по въпроса с възпитанието никак не съм убедена,4е на 23 не може да се възпитава.Според мен как ще възпита дадена персона друга зависи много от това как тази персона е възпитана.Даже колкото са по възрастни родителите възпитанието се влошава NaughtyВси4ко им се разрешава,вси4ки прищявки и капризи са задоволени....расте като цвете под похлупак.Пример:детето на зълвата-на година и половина не пие от 4аша,още я държат за ръка и не я пускат да ходи сама,тъп4ат го непрекъснато,сакън да не умре от глад,и тежи над 15 килограма,а е ниско,прили4а на топка и имам съмнения,4е краката му под коленцата се раздале4ават за да поддържат тежестта,родителите са с латентен диабет а зълвата носи и ген/като цялата фамилия/ за висок холестерол.....но те си се радват на всяко грам4е....
/забравих да спомена-тя на 42,тои на 50/
Моите-баткото роден на 23 и малката -32 мисля 4е възпитавам с еднакви критерии.
И според мен Алето е цялата на тати си Heart Eyes

Последна редакция: чт, 10 юли 2008, 19:04 от Italina

# 81
  • Мнения: 2 804
Видях едно прекрасно дете .
Много целувки от нас за Алето .
Ми аз да си кажа мислех , че няма да имам деца .
Но след 3 години мислене ето какво стана през 2 години сме с едно дете отгоре .
Живи и здрави да са ни , но ако стане гаф с четвърто ще се прибирам да си го махам в БГ .
С тия лепенки дето почнах като предпазна мярка вече 16 дни ми тече даже вчера и в бърза помощ ходих на консултация .
Било нормално да съм почнела да пия някакво си там друго лекарство за да ми дойдело и след това да съм почвала с друг вид хапчета .
Днес си отидох при моя лекар и човека ми обясни да продължа още месец с лепенки и ако пак се получи така да се върна при него .
Е ще чакам да видя какво ще стане по на татък .
Сега и с френски писма и с лепенки ще се пазим та дано се справим , че ме е страх много , а това ми пречи в л.....о .
Лека , че стана напечено .
Утре пак .

# 82
  • Мнения: 708
Мерси за комплиментите по Алето  Hug
Голямо е диване,ма това е друга тема на разговор.

Сега гледам сте захванали темата за кой кога да ражда....
И аз на времето развивах теориите за "мотането" и тем подобни.
С времето оба4е преминах през не6та които ми показаха, 4е за съжаление тези не6та не стават по план график и теориите на медицината не винаги се сбъдват.
(аз съм с диагноза "не може6та да има деца" Rolling Eyes)
Според мен хората прекалено 4есто лепкаме етикета "мота6та се" без да знаем истината за въпросното "мотане"......не казвам,4е такива няма....

Не съм съгласна 4е майка на 23 е по_добра майка от тази на 43...
До характер си е.....който си е търпелив и спокоен е такъв и на 43....който е изнервен е изнервен и на 23.....

Лени ..... най_хубавите не6та се постигат трудно.Вяра и упоритост .....и пове4е околосветски пъте6ествия му е майката  Mr. Green  Hug  Heart Eyes
 

# 83
  • Мнения: 750
Бонжур Hug
Ето една статия по нашата тема Peace
https://http://donna.libero.it/baby_boom/ne1222.phtml

# 84
  • Мнения: 1 100
4естит Рожден Ден на Клеми   bouquet

Мила Клеми, желая ти много здраве, успехи и Щастие, безброй приказни моменти с прекрасното ти семейство. Бъди все така свежа, оптимисти4на, ведра и сладка мама.  HugХУбав празник  bouquet  nbirthday newsm67





Целувки и на кака Италина Grinning


Хубав ден на вси4ки, до после

  bouquet

# 85
  • Мнения: 5 710
Здравейте. Отдавна ме нямаше...

Аз завърших семестриално преди 2 дена. Grinning

Eee, браво! Видя му се края! Честито Ани, от тук нататък само напред и нагоре   bouquet
Сега какво следва, дипломна работа?
Лек път за теб и Андрейко и скорошно появяване тук там из нет-а.
Хубава почивка, определено имаш нужда!


Честит Рожден Ден на Клеми, да е жива и здрава и много лични и бизнес успехи!

# 86
  • Мнения: 750
4естит рожден ден Клеми,много щастие,здраве и любов ти желая  bouquet newsm59  ura  party041

ЕЕЕЕЕ Ани хайде 4естито Hug  bouquet
Приятна ваканция ти пожелавам и много целувки на Андреа Heart Eyes

# 87
  • Мнения: 764
 

Хайде на по4ерпката HugРожденни4ката току що обяви 4е става на 18,а догодина е абитЮрентка Heart Eyesтака 4е,стягайте се и бал ще има Joy Joy Joy

# 88
  • София
  • Мнения: 6 810
Мерси, девойки!  Hug Много сте мили всичките и си ви обичам, да не споменавам поименно.  Heart Eyes

# 89
  • Мнения: 52
Ха здравейте и от мен.
4естит празник на Клеми.
Пиша ви от БГ море,незнам как ще прозву4и не ме мислете за въздухарка,ама съм разо4арована.
Пътувахме много добре,в Словения минахме през обиколен път и така спестихме тези прослувути винетки.
Влизаме в БГ и се запо4на,полицаите за 20 години не са си сменили мястото още си кесът на оби4айните си места.Няма маркировки,няма табела София,няма добре дошли,няма мантинели,няма светлоотразители,няма лампи,митни4ари и про4ие без коментар,защото ако не трябва да използвам вулгаризми.Пристигаме на морето и тротоари от комунисти4еско време и така са си останали,къде дупки къде не,ама ина4е огромни хотели стил ал ориента и до там.
3 ден съм на морето но още не сме отишли на плаж,е как да идем като се разхождахме първият ден гледахме едно семеиство цигани как се къпят със съпун.
Ани ако можеш позадръж се пове4е в Сарденя,аз бях преди 2 седмици там,е вода кристално 4иста,пясък без боклуци и 4иста ивица,спокойно и романти4но.незнам как се слагат снимки тук за да ви покажа,
Та моята по4ивка на бг море е в стаята и на терасата ,поне има безжи4ен интернет та ви 4ета.
Хайде спирам до тук 4е ако не много ще трябва да пиша
 #Crazy #Crazy #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт