Суеверията за бременността

  • 5 196
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Забавни са, но наистина са митове PeaceСпоред някой от тях трябваше да родя момче Mr. Green

Аз също  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 4 434
Мислех,че само в България се носят подобни митове и легенди Mr. Green
Май май  Laughing

# 17
  • Мнения: 9 973
не,не вярвам

# 18
  • Мнения: 1 477
Не вярвам  Peace

# 19
  • Мнения: 2 821
Сетих се за нещо, но не знам дали се брои за суеверие. С втората ми бременност една позната върза златната си халка на конец и нали знаете как се мери кръвно по този метод, почна да движи над ръката ми пръстена. Гледа се как ще се заклати. Сега ако не бъркам, ако се заклати в кръг - момиче, ако се заклати като махало - момче....Колкото въртеливи опита се направят - толкова деца....хаха...при мен и двата пъти се заклати на момиче, а при друга позната и двата пъти на момче. Вярно. На авторката на гадаенето се заклати като момиче веднъж,т.е. за едно дете- пак вярно засега Laughing....
Ама че глупости Joy

# 20
  • Мнения: 1 512
Изобщо не вярвам на суеверия.Да вярваш означава да си вгорчиш живота допълнително с глупости.А суеверия относно бременноста колкото щеш.А що се отнася за изброените по горе - родих момиче, а по време на бременността ми въобще на погрознях.

# 21
  • Мнения: 7 201
Уж не вярвам,а така и не напазарих преди да родя за бебо Embarassed
Peace Аз също.

# 22
# 23
  • Мнения: 78
Не по принцип не вярвам, но един ден ми казаха, че не се  бутало празна количка и аз съответно попитаха ама защо не, а те ами ей тъка не е на хубаво. На мен ми прозвуча толкова зловещо, че сега дори да плаче бебка не смея да я вдигна и да бутам количката празна или някой като я вземе аз не искам да вървя с празната количка - ама съм аз шмакат  Rolling Eyes

# 24
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Вярвам на някои от тях newsm78

# 25
  • Мнения: 2 825
Не вярвам, но въпреки това не казвах на всякъде, че съм бременна.

# 26
  • Мнения: 4 292
Не вярвам изобщо. Най-глупаво ми се струва суеверието, че бременна не трябва да се подстригва, защото... и аз не знам защо, ама не трябвало!
И все пак, познавам някои жени, които не ходиха на фризьор по време на бременноста си.  Rolling Eyes

# 27
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Ами, вярвам в някои от тях. Признавам си!

# 28
  • Мнения: 4 784
Не вярвам!

# 29
  • Мнения: 1 103
По принцип не вярвам ама .....

Общи условия

Активация на акаунт