МЕД И ЦЕЛУЛИТ?

  • 22 718
  • 94
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 760
Не изчезна напълно, но можеше ако не бях забременяла. Поне не се виждаше с просто око. Други резултати драстично намаляване на сантиметрите по бедрата и ханша без намаляване на килограмите, което е показателно че махаш тлъстинки. Пробвала съм какво ли не за този проклет целулит, но това беше единствения метод който ме удовлетвори
Мен точно това ми трябва... Само бедрата ми са проблема  Crossing Arms Ще пробвам от другата седмица, макар че ме е срам да се показвам  Confused Мерси много за информацията, другата седмица съм там  Peace

Непременно докладвай!

# 16
  • Мнения: 3 376
Според мен идеалната комбинация е вендузи и мед.С един куршум два заека.

# 17
  • София
  • Мнения: 262
Не изчезна напълно, но можеше ако не бях забременяла. Поне не се виждаше с просто око. Други резултати драстично намаляване на сантиметрите по бедрата и ханша без намаляване на килограмите, което е показателно че махаш тлъстинки. Пробвала съм какво ли не за този проклет целулит, но това беше единствения метод който ме удовлетвори
Мен точно това ми трябва... Само бедрата ми са проблема  Crossing Arms Ще пробвам от другата седмица, макар че ме е срам да се показвам  Confused Мерси много за информацията, другата седмица съм там  Peace


Само искам да си наясно, че отнема доста време. Не очаквай бързи резултати. Ще ти трябва една интензивна серия от поне 10 процедури през ден и после 1-2 пъти седмично. Не излиза евтино но си заслужава. Аз ги почнах края на есента, резултата беше на лице края на пролетта. И много течности.

# 18
  • София
  • Мнения: 708
Май и аз ще взема да пробвам. Препоръчайте ми салон  Praynig

# 19
Момичета, чували ли сте за масаж с мед против целулит?
Уффф, немога да видя такава тема? Sick
Ще съм ви благодарна, ако ми помогнете  bouquet
Предполагам, че говориш за този антицелулитен масаж  Thinking Виж поста на Све, че тя е постнала меден масаж за целулит... whisper799, аз нямам много, но пък се вижда все пак  ooooh! И ще видя как ще съм финансите, че и море и в чужбина ще се ходи и малко ще ми дойде нагорно  Crazy

Последна редакция: нд, 06 юли 2008, 14:13 от Антоанет

# 20
# 21
Аз направих току що тая маска... Почервеняха ми бедрата, сгъсти ми се уж меда  Rolling Eyes (много не го усещах дали е гъст или рядък) Ще видим резултата след 14 дена  Flutter . marinelli, много мерси за линка  Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 262
Аз направих току що тая маска... Почервеняха ми бедрата, сгъсти ми се уж меда  Rolling Eyes (много не го усещах дали е гъст или рядък) Ще видим резултата след 14 дена  Flutter . marinelli, много мерси за линка  Hug

Ами той си е рядък, като топъл мед, само че се сгъстява защото те чисти от токсините и ти отпушва клетките. Но ако очакваш чудо за 14 дни искам да те предупредя че няма да стане. трябва да си по настоятелна

# 23
  • Мнения: 1 488
Спрях го когато вече беше неразумно да лежа по корем, а след като родих, не знам, едва ли меда е проблем при кърмене, просто един ден видях моята масажистка и тя ме посъветва да възобновя процедурите като спра да кърмя. Не я попитах защо, аз и без друго в момента нямам време ноктите да си изрежа 
Малко да се намеся,нали се досещаш,че при антицелулитните процедури се отделят много токсини,който отиват и в кърмата,което не е никак добре за бебето.
Относно антицелулитните процедури моя съвет е първо да отидите при професионалист да видите за какво става въпрос и да ви каже колко ви е целулита.Има хора който се заблуждават,че са с малко,а се оказва,че са с много.И както знаете и предполагам сте изчели достатъчно неща за целулита той си има 4 фази.Хубаво е да направите нещо за себе си преди да сте стигнали последните 2 фази защото тогава вече е болестно състояние,а не козметичен проблем.След въпросните антицелулитни процедури,трябва задължително спорт!Без спорт,няма смисъл да започвате процедурите,защото целулита пак ще се появи.Пустата му гад!Успех с борбата и умната с меда,защото той не е безопасен!

# 24
  • Мнения: 386
Щък, как така отиват в кърмата?
Антоанет и аз започвам упорито, а ти да се похвалиш ако забележеш положителна промяна!

Последна редакция: пн, 07 юли 2008, 00:10 от marinelli

# 25
  • Мнения: 40
marinelli, антоанет, някакви резултати от масажа да се похвалите? И аз го пробвах вчера ама май не го направих както трябва, защото въобще не ме болеше Thinking Все пак накрая ми стана един странен меда, дано е изсмукал някой токсин
  bouquet

# 26
  • Мнения: 386
По мое мнение тази процедура има ефект  Peace  пробвах веднъж, мога да кажа, че при мен и от първият път се забеляза лека промяна, но аз и спортувам и целулит почти нямям, съвсем малко на изкуствена светлина  си личи и страшно ме дразни. Иначе процедурата е болезнена, появиха се синини по краката ми и затова няма да я правя през летните месеци Tired

Последна редакция: вт, 15 юли 2008, 07:56 от marinelli

# 27
  • Мнения: 40
Иначе много боли и ми излезнаха синини по краката даже тъмно лилави бяха  и затова няма да я правя през летните месеци Tired
Shocked
Леле определено не го правя правилно значи. Аз просто си се мажа с меда и после правя това:
"Притискайте дланите си към тялото , а после рязко ги отделете" (от линка на marinelli)...и хич, ама хич не ме боли...Може би меда ми е много рядък ли, не знам... newsm78
Всъщност болката от каква идва, от това че ръцете един вид се "залепват" заради меда за кожата ли?...ох много глупав въпрос зададох, но много искам да направя масажа правилно. Помогнете!

# 28
  • Мнения: 386
Напротив,  най-вероятно и аз не съм го  правила толкова правилно този масаж, тъй като на 3-та минута по- краката ми се появиха лилави петна, но кожата ми  е много чувствителна и  в моя случай следващият път по- добре да пробвам при професионалист.  А меда беше истински захаросан и си беше като кола маска малко!

Последна редакция: вт, 15 юли 2008, 08:22 от marinelli

# 29
  • Мнения: 280
Аз също съм опитвала тази процедура.Изобщо не ме болеше,даже ми беше супер приятно.Но не съм правила цяла серия,за да знам дали има ефект.
Поразителен такъв обаче имам от обикновенни ръчни масажи съчетани с плуване! Peace Направо самата аз не можах да повярвам на очите си.И то само за около 2 месеца.
Сега направих кратка пауза,че бях 2 седмици на море,но от днес пак започвам.
Успех на всички   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт