вече съм без надежда

  • 5 185
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 103
Такава тъпотия, само малоумник може да направи, а живот с малоумник не е живот. Какво значение има обича ли авторката мъжа си или не. Може да го е обичала, ама след тази гледка едва ли е останала любов. Хората се развеждат и след повече от 5 години. Аз си губих времето с един 10 г. Е усетих се ама .......... късно.
На места ми звучиш като мене преди 2 години, когато се изнесохме с детето от бившия ми. И аз не исках нищо. Аме не бях права.И ти не си. Много лесно ги освобождаваме от отговорност, а щом е създадено това дете трябва да се гледа. И той трябва да си поеме отговорност. На бившия ми му беше много рахат от това мое не искам нищо, ама детето расте и иска нов телефон, ново колело, море, разходки, плажове, и още куп такива струващи пари развлечения. Аз не съм опряла до мизерните му 50 лв издръжка, обаче имам късмета да живея навън, но можеше и да е друго положението. Сега, когато нещата ги решаваме в съда и след като е минало много време съм решила да не прощавам нищо. Заслужил си е всичко и то качествено. Пожелавам ти по бързо да се успокоиш, тогава вече ще погледнеш нещата по трезво и ще вземеш най правилното решение.

# 61
  • Мнения: 4 435
Абе, вие луди ли сте?
Защо никой, ама никой, не се поинтересува дали Авторката обича този мъж?


Абе я по-спокойно с определенията. ooooh!
Обичала и т.н.И аз обичам,ама с извинение ако видя мъжът ми да го вкарва на друга,много бързо обичта ще озчезне.Естествено че ще му събере багажа,поне на тоя етап.Аз щях да го направя още на момента,но дерехите щяха да са просто изхвълени пред вратата,нищо повече.

Съгласна съм ная - живот с малоумник,не е живот.И какво като имат дете,освен да седи с него детето да е добре,а майката да страда,така ли?Никога не съм го разбирала това.И не бих останала с такъв човек,ако ще и 3 деца да имаме.Той на детето ще е винаги баща,каквото и да става.

# 62
Малко нереална ми се вижда тази история, мъжът ти знае, че можеш да се прибереш от разходка по всяко време и въпреки това си води мацка вкъщи newsm78 Не знам, ако наистина ти се е случило... съжалявам, още повече за детенцето, но аз такова нещо няма да простя.
Какво ти е нереално?  Знам за  десетки такива случаи, включително и с братовчедка ми  стана така.Обаче тя го фрасна с черпака по главата и ги изрита от  апартамента, поне беше  неин.А  бивша моя шефка  залепи горещата ютия на врата на мъжа си в такава ситуация.Е, уважавам ги и двета Peace

# 63
  • Мнения: 539
Абе, вие луди ли сте?
Защо никой, ама никой, не се поинтересува дали Авторката обича този мъж?


Абе я по-спокойно с определенията. ooooh!
Обичала и т.н.И аз обичам,ама с извинение ако видя мъжът ми да го вкарва на друга,много бързо обичта ще озчезне.Естествено че ще му събере багажа,поне на тоя етап.Аз щях да го направя още на момента,но дерехите щяха да са просто изхвълени пред вратата,нищо повече.
Съгласна съм ная - живот с малоумник,не е живот.И какво като имат дете,освен да седи с него детето да е добре,а майката да страда,така ли?Никога не съм го разбирала това.И не бих останала с такъв човек,ако ще и 3 деца да имаме.Той на детето ще е винаги баща,каквото и да става.

Права си, сори за определението... Но за другото не съжалявам... Дано не ти се случи да го изпиташ, но нещата и след изневярата не са толкова прости - гони и край!
А и никъде не съм писала да стои заради детето. Напротив! Казвам да стои само заради себе си! Ако тя не е добре и детето не е.
Авторке, спокойно вземи решение, като избереш най-доброто за себе си - то ще е добро и за бебчо, със сигурност! (освен ако не решиш да се спасяваш без него, но не вярвам...)
И пиши какво си решила  Hug
И нещо много важно: Не губи надежда! Ще се справиш, миличка!

Последна редакция: нд, 06 юли 2008, 12:21 от Az i ti

# 64
  • София
  • Мнения: 399
Малко нереална ми се вижда тази история, мъжът ти знае, че можеш да се прибереш от разходка по всяко време и въпреки това си води мацка вкъщи newsm78 Не знам, ако наистина ти се е случило... съжалявам, още повече за детенцето, но аз такова нещо няма да простя.
Какво ти е нереално?  Знам за  десетки такива случаи, включително и с братовчедка ми  стана така.Обаче тя го фрасна с черпака по главата и ги изрита от  апартамента, поне беше  неин.А  бивша моя шефка  залепи горещата ютия на врата на мъжа си в такава ситуация.Е, уважавам ги и двета Peace
Нереалното е пълната незаинтересованост дали ще го хванат, можеше поне да остави ключа на вратата, за да имат някакво време за обличане и замазване на ситуацията. Ако не е пързалка, то на него въобще не му пука и няма значение дали авторката го обича.

# 65
наистина мили момичета много ви благодаря за отговорите
вчера говорихме..много
общо взето реших да се разделим за 1-2 седмици и после ще го мислим пак
относно въпроса дали го обичам-да обичам го, но не знам дали ще мога да простя
според мен за детето не е "най-добре"  родителите да са заедно само заради него и нищо друго, по важно е то да е обичано, пък вече дали ще живеем заедно е отделен въпрос
аз съм потребител на форума и една от администраторките или модераторките(не знам точно) ми писа да ме пита дали темата е истина...за мое съжаление и темата и историята и всичко
просто не искам приятелите и роднините ми да научават от тук това което се случва в живота ми
прекалено съм засрамена и унижена от всичко напоследък
с бебето ще се оправим
пак ви благодаря наистина много на всички които сте ми отговорили
наистина ми помогнахте и ме успокоихте, благодаря ви
смятам темата може би за приключена и може да се заключи

Общи условия

Активация на акаунт