Столче за хранене

  • 4 703
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Earth
  • Мнения: 1 952
От 6-тия месец.

# 16
  • Мнения: 1 674
след 7-ия месец

# 17
  • Мнения: 600
Здравей,
не помня от кой месец точно сложих Сияна на столче за хранене, май от 7-8 месец. Ние имахме едно доста стар модел Брейви, купено на безценица, което ми вършеше чудесна работа, до момента в който установих, че не може да се сложи до масата и детето да се храни заедно с нас. За мен това е проблем, защото според мен е важно в определен етап от живота на детето семейството да започне да се храни цялото на една маса. Наложи се да прибера столчето и да потърся друго решение - слагах възглавници върху стола и други разни приспособления, но все се виждаше,  че на детето не му е удобно и не му е комфортно при храненето. Наскоро открих в един оказион едно столче, подобно на това http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=43_44&products_id=2778, което се слага върху стандартен стол. Снимка не мога да дам, защото е стар модел на ф-мата Картърс, но много прилича на това. Прикрепя се към стандартен стол и повдига детето толкова, колкото е необходимо. Съветвам те да си взеш столче на степени, може да не е като това, което ти показах или като това http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=43_44&products_id=3019 , но да може да се слага до масата на възрастните в определен момент, когато табличката му е махната. Успех и приятно похапване!

# 18
  • Мнения: 5 940
Взехме столче от седмия месец на Бертони. Красиво, широко, удобно. Взе обаче да му изпуска седалката, както си седеше синът ми, изведнъж падаше на по-долно ниво. Затова общо взето не го ползваме , храни се в количка, имаме една за вътре.

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Аз сложих Меги когато почна да седи стабилно,
около 6,5 месеца.Облегалката на столчето ни не
се регулираше и беше невъзможно да я сложа по рано.

# 20
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
7-8 месец  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 44 115
Ползвам от 7 месец...захраних на 5,5, но от мързел си взех стола чак към 7...дотогава в шезлонга или кошницата , но беше голямо мазало.
Имаме столче на пег перего прима паппа, дадоха ни го кумувете, та е малко по-стар модел, от това, което се продава в момента...но е разкошно. има и леко полегнало положение за деца под 6 м, които не седят стабилно....за мен е перфектното столче.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
От 6-я месец Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 1 735
Използваме Cangaroo Sweety/вече имаш линк как изглежда/и съм мн.доволна.Даже като готвя седи  в него и и разказвам какво правя.В началото за да не се маже много /5 мес/,като започнахме захранването ядеше в кошницата за кола.На 6 мес. купихме столчето и я слагах да седи в него, докато я храня.Стабилно седна чак на 8 мес. и педиатърката препоръчваше да седи в стола 6 пъти по 20 мин./беше вече на  7 мес./.

# 24
  • Попово
  • Мнения: 687
Аз още от 4 месеца почнах да го слагам в столче за кола , но не напълно седнал а на столчето слагах хавлия за да не се цапа. А на столче за хранене когато детето почва да сяда спокойно можеш да си го слагаш на него (след 6 м) относно какво столче нашето не е с плат а такова като мушама и дори и да цапа много лесно се чисти след това
подкрепям, за модела е най-обикновен на Чиполино  Peace

# 25
  • Мнения: 2 622
стола за хранене стои като паметник насред стаята и на пръсти се броят случаите,когато е ползван Crossing Armsкупихме го малката като беше на 11м.,но така и не пожела да седи в него Confusedтова е най-безполезната бебешка вещ,която сме купували.

# 26
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Каквото и да вземеш, ще ти свърши работа. Няма смисъл от скъп стол за хранене, и без това се ползват сравнително кратко и не си заслужава инвестицията.
Не съм много съгласна защото нашия батко още яде в него.Махнала съм му масата и се храни на нашата,но в стола.

# 27
  • Мнения: 4 753
Харесвам дървените столчета на Бертони... Не че са кой знае колко красиви, но си мисля, че са по-практични... Могат да станат на малка масичка със столче отпред и да се ползват дълго време....  Peace

# 28
  • Мнения: 3 034
вече го ползва, не иска да яде в мен, иска да се оглежда. столчето има три различни височини, както и три положения на наклона на облегалката за по-малки и по-големи бебета, както и става по-късно за ползване от дете като се махне таблата, ето такова е:

# 29
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
От 6-тия месец, когато започнах захранването.

Общи условия

Активация на акаунт