vupros

  • 1 441
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 243
Отиди на лекар Peace

# 16
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Няма нормално течение по време на бременност. Отиди на лекар. Пожелавам ти успех от все сърце Hug.
Дано всичко бъде наред Peace

# 17
  • Мнения: 191
Първите два месеца и аз имах леко кафеникаво течение съпроводени с лека болка ,но лекарката ми обясни че това се получава при инплантирането на оплодената яйцеклетка.Но за да си по спокойна се консултирай с лекар.Успех.
Peace
когато яйцеклетката зе закрепва за стената на матката(7-14 дни след овулацията), може да се получи леко тъмно червено до кафеникаво течение, което в никакъв случай не продължава повече от 5 дни. Друга причина за такова течение в първия триместър е вследствие на някакво физическо усилие. В повечето случаи, ако течението не е силно и алено червено, повод за притеснение няма, но въпреки това е най-разумно да те види лекар, за да можеш да си абсолютно спокойна.

# 18
  • Мнения: 4 784
Честито!
Дори и да е нормално, трябва да те види лекар - само той може да прецени това.
В правилата на форума под т.5 изрично е упоменато как трябва и как не да се формулират заглавията на темите.

# 19
  • Мнения: X
Честито!
Дори и да е нормално, трябва да те види лекар - само той може да прецени това.

Съгласна съм.Най -добре отиди на лекар и той ще каже дали е добре или не.

# 20
  • Мнения: 1 155
Просто иди на лекар, както са те посъветвали другите мами. Желая ти успех!!!

# 21
  • София
  • Мнения: 3 754
И на мен ми се е случвало,но в 6-тия месец.Доктора ми изписа Магнерот/мисля,че така се казваше/,т.е.магнезий.Нищо страшно.Пих го до 9-тия месец.

Общи условия

Активация на акаунт