слу4айност, съдба или просто си въобраzявам

  • 6 302
  • 125
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 78


         Аз много вярвам в подадените ни знаци!!!Пожелавам ти щастието да станеш мама!!!

# 16
  • Мнения: 4 753
Не съм забелязала някакви особени знаци, преди да забременея... може и да не е имало...  Rolling Eyes

# 17
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Няма нищо слу4айно в този живот.Вярвам,4е всеки има сьдба и неможе да избяга от нея.Дано другия месец и ти вярваш в сьдбата,като се похвалиш с две 4ерти4ки Hug
Аз също вярвам в това!

# 18
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Не е случайност . Това е знак от Лаура, че  идва  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 6 442
Не е случайност . Това е знак от Лаура, че  идва  Heart Eyes
Да,и аз съм на това мнение!Пожелавам ви едно успешно бебеправено и една жива и здрава Лаура на финала Hug

# 20
  • Мнения: 5 539
Имах такъв случай с голямата ми дъщеря. Още не знаех, че съм бременна, пък и нямах основания да мисле, че нещо се е получило точно този месец... Беше 25 март, Благовещение, денят, в който според Библията Дева Мария разбрала, че е бременна. Докато отивах на работа, намерих на пътя си конска подкова. Отначало си викам: На късмет е, ще ми върви!, а после като се замислих коя дата е, го приех като знак свише. Десетина дни по-късно тестът потвърди. А подковата все още си я пазя Wink

# 21
  • Мнения: 3 929
Няма нищо случайно на този свят.
За моята бременност обаче нямаше предзнаменования или поне аз не съм забелязала. Не беше планирана.

# 22
  • Мнения: 1 217
Сега като чета и се замислих дали е имало такива знаци и май наистина имаше.
Месец май кагота забременях,ходихме на гости при бабата на мъжът ми.
Не че не се разбираме с нея,ама все нещо не и е както трябва.
Та отидохме заедно на църква/тази в Царево на хълма-старинна,каменна и много красива/.
Та бабата ни в клин ни в ръкав ми подари икона на Богородица с пожелание другото лято да дойдем с 5-я и правнук.
Така и стана.Точно месец май забременях.
А и незнам аз ли си внушавам,но веднага  почувствах,че съм бременна.

# 23
  • Мнения: 3 804
дано скоро си имате принцеса  Praynig
при нас и с 3те предзнаменования не е имало

# 24
  • София
  • Мнения: 1 735
Има такива знаци и дано всичко да се сбъдне както си го представяш. PraynigНие чакахме бебка 3.5год. та декември,когато съм забременяла на перваза на прозореца ни беше паднало едно ангелче от гирляндите по Коледа и друго-от рождения ден на мъжа ми/декември/ оставих една розичка в менчето от сватбата.Между другото,като ритнах менчето на сватбата нищо не излезе от него/поверието уж е,че колкото розички изпаднот толкова бебчета ще има/,та се наложи втори път да го ритам и излязоха 2 розички.Дай боже след време да се появи и второто цвете в живота ми. Laughing

# 25
  • Oslo
  • Мнения: 659
Вярвам! Случи ми се нещо преди 12 години, бях в края на бременноста с големия си син. Не искам да описвам случката, не е подходяща за бременни и жадуващи деца момичета... съдбата един вид ме подготви за това, което ще ми се случи.

# 26
  • Мнения: 3 932
Ако драйфането  Sick се смята за такъв, да...иначе НЕ.

# 27
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Вярвам в поличбите!От баницата с късмети на Коледа 2005г. ми се падна "малко юначе в къщата ще плаче".Тогава все още не планирахме второ дете и аз си казах, бебе ама друг път.Да но нещата се промениха и така преди следващата Коледа вече бях бременна.Желая и при теб това да е хубава поличба за бебче. Hug

# 28
  • Мнения: 1 080
Аз пък даже си имам снимка на щърлека, който донесе моето момченце.
просто един ден си стоях в офиса, а той беше кацнал на един мост точно срещу мен и ме гледаше.
На следващият ден си направих тест  EFP EFP EFP

# 29
  • София
  • Мнения: 167
Стига човек да се вгледа - знаци има навсякъде!  Peace
Дано скоро се появи и твоята Лаура  Hug

Общи условия

Активация на акаунт