Избор на гимназия с испански език

  • 26 599
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
Моля, напишете ми къде се намират 164 и 157 училища.Благодаря.

# 16
# 17
тази година я завърших тази гимназия и ще ви кажа само да не се записвате там,защото това е най-пропадналата гимназия в софия.Директорката е алкохоличка,организация за каквото и да било липсва,пари се искат постоянно за нищо и още куп кусури има в това училище.Аз лично ако можех да върна времето назад никога нямаще да се запиша в тази гимназия

# 18
Знаете ли какъв е бил минималния бал миналата година за влизане в испанската гимназия?

Предварително благодаря.
на 157 ГИЧЕ е минимален бал 28,036 а  максимален 32,108   за 2008 г.
на 164 ГПИЕ е минимален бал 31,106 а максимален 35,322   за 2008 г.

# 19
Единствената гимназия, в която можеш да научиш испански език е 164 Wink 22 е по-добро от 157. Лично аз съм чувала доста лоши отзиви за 157 и никога не бих си пуснала детето там! Дъщеря ми сега ще е 9ти клас в 164 и съм изключително доволна и от госпожите, и от дисциплината

# 20
ot kude moje6 da razbere6 kakvo e edno u4ili6te? ot u4enicite az u4a v 157 gimnaziq u4itelite sa super gotini ima dosta mladi i obrazovani xora organizirat ekskurzii xodim i na teatur v koito u4astvat i u4enici ima i ispanski u4iteli a diplomata ni se priznava i v Ispaniq Simple Smile  Peace

# 21
Здравейте.Ученик съм в 18 СОУ (7 клас).Искам от 8 клас да се запиша в някое училище  ,в което главно се изучава испански език.Но също така и да мога да започна да го уча от начало тъй като до сега не сме го учили.Ще помоля  някой който знае за такова училище да пише ( в София) и да каже какъв е бала за приемане! Party

# 22
  • Мнения: 24
Аз лично бих препоръчала 1во СОУ Пенчо Славейков! 8ми клас съм и уча по 19 часа на седмица испански! Класната ни е страшно амбициозна и относно материала задминаваме 1ва испанска! Учителите са строги но са големи пичове ...   Wink мен ме приеха с 26 а аз имах 27 Grinning намира се на дондуков и раковска ... няколко спирки след 18то Simple Smile

Последна редакция: сб, 13 фев 2010, 16:50 от meginka

Общи условия

Активация на акаунт