Разходките на открито.....????

  • 1 176
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 531
Сина ми е роден февруари, седя 1 седмица в кувьоз , а се прибрахме в къщи на 10 ден. Лекарката ми каза ,че вече мога да го извеждам при слънчево време. Аз се изумих, но като ми порева два дни в къщи хич не се и почудих повече.... Отначало на тераста спеше в количката се /да може и мама да си поспи междувременно....и като видях колко е кротък навън - няма спиране...

# 16
  • Мнения: 8 505
На 10. ден и купихме количката и веднага я изкарахме.Прибирахме се за кърмене и пак излизахме.

# 17
  • Мнения: 2 072
Излязохме на 10 ден, въпреки че "родата" нададоха вой, че трябвало да излезем чак през месец май (Елица е родена на 25 март). Попитах кога точно да изляза - в  началото или в края на май  newsm78 newsm10???? и си правих каквото си искам

# 18
  • София
  • Мнения: 3 061
Към 8-9ден, не помня точно, заведохме го в Щъркел да си купим количка, после хапнахме пици, после изпробвахме количката. Беше края на Октомври, слънчев ден - нито жега, нито студ. От тогава много внимаваме да не пропуснем ден Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 2 958
Ние излязохме през първия слънчев мартенски ден! Беше 17-тия! Седя около 5-6 часа! Бебето спеше на разходка даже трябваше да я будя за да яде! Сега вече е друго Sad И на разходки не спи!

# 20
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
На 15-ия ден, разхождахме се 1 час. На бебка и се отрази много добре - спа през цялото време Simple Smile

и ние така Laughing
най-добре се чувства, когато е навън Grinning

# 21
  • Мнения: 82
На 20-я ден при -10 градуса за ужас на всички Shocked, но ние с мъжа ми изобщо не им обърнахме внимание. Ако не бяха големите студове и по- рано щяхме да хукнем Grinning Придържам се към думите на един руски лекар: Един ден без разходка, е загубен за здравето на вашето дете! Wink

Общи условия

Активация на акаунт