® E-bay - тема 12

  • 38 288
  • 842
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 422
Да питам някой пазарувал ли е от италианския ибей или френския?

аз  Simple Smile

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
от Италианския пристигат ли бързо пратките и нормален шипинг ли слагат или е много завишен като в немския и френския?Четох доста отрицателни неща за италианския и много потребители въобще не шипват дотам

# 32
  • пловдив
  • Мнения: 398
Аз да се похваля какво спечелих за малкия нали футболист ще става Laughing

# 33
# 34
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Искам да попитам купувалите кукли от ибей коя е по-добре бейби борн или Анабел.
И само при англичаните ли има такива?

# 35
  • Мнения: 1 655
Аз да се похваля какво спечелих за малкия нали футболист ще става Laughing
Може ли линк на продавача  Praynig
Мерси предварително.  bouquet

# 36
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Искам да попитам купувалите кукли от ибей коя е по-добре бейби борн или Анабел.
И само при англичаните ли има такива?


Може би за по-големи Анабел е по-добре. Тя е интерактивна, докато Бейби Борн - не, но пък е доста корава кукра. Мони има две, що тръшкане са изтърпяли, още са си здрави и работят. Peace По моите наблюдения тия кукли не се продават в щатския (или много рядко), но от английския иБей можеш да купиш доста изгодно, както самата кукла, така и подходящи аксесоари.

# 37
  • на пистата
  • Мнения: 5 837
никой не ми отговори на питането в предната тема,дали някъде се вижда,че даден човек е онлайн в момента

# 38
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Моята вече почти 6 годишна госпожица изведнъж реши, че иска кукла бебе. Тия Анабели обаче или са много скъпи, или когато са по-евтини не ги доставят до България. Като не знам дали няма да я хвърли в кюшето искам да взема някаква за по-малко пари.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 6 873
За някоя млада госпожица
обаче тежало 5 килограма и нещо и иска 25 лири за доставка. Wink

# 40
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Подобен комплект, в други цветове и без куклата, взехме през зимата за Мони от Ларедута. Не е кой знае какво, люлката например е доста паянтова. Иначе побира Бейби Борн, но, малко им теснее.

# 41
  • Мнения: 1 140
Те и сега са пуснали един подобен в Редута, ще е наличен след 3 седмици, ама цената му е  #Crazy
Някой ще се бори ли за това ибейското Грако, че аз му се чудя, та да не стане накрая да се надбидваме с някого, казвайте докато е време. Флаш, ти си питала за доставката, така ли?

# 42
# 43
  • Варна
  • Мнения: 5 529
pepi7096, аз определено не съм ти конкурент. Нека първо да купя кукла и да видя ще играе ли, че тогава ще и търсим приспособления.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Те и сега са пуснали един подобен в Редута, ще е наличен след 3 седмици, ама цената му е  #Crazy
Някой ще се бори ли за това ибейското Грако, че аз му се чудя, та да не стане накрая да се надбидваме с някого, казвайте докато е време. Флаш, ти си питала за доставката, така ли?
Да, отговора е Hi.Thanks for your question.I will post to Bulgaria,I asked for shipping quote and it will be 25 pounds to Bulgaria,via DHL europlus,2-5 working days.The parcel is 5,2kg and the dimension is 46x16x61cm.Kind regards.Eta

Общи условия

Активация на акаунт