Пада, става и така расте ДЕКЕМВРИйското дете!

  • 10 628
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 641
привет от мен Simple Smile

да се разпиша с малко снимков материал от Сандански:
http://picasaweb.google.com/Irena.Roussinova/Sandanski072008


# 16
  • Мнения: 284
Здравейте и от мен  Hug
Честити месечинки  Heart Eyes
Дани ,моля те кажи от къде взехте този пъзел ,че цяла Ст.Загора съм обиколила и няма и няма  newsm78 .
Моето мишленце от 3 дни е с ратроиство  Tired ,дупето му е червено като на маймунка Sad и сега е на диета - лечебна каша на Милупа и 2 вида прахчета. И аз си мисля че зъбче ще избива  Thinking и дано да е така.
Скорпи много ми се иска и Марти така да се изправя,но той освен да се търкаля по леглото друго не може да прави  Blush
Имаше и още нещо,но..... забравих Simple Smile

# 17
  • Мнения: 337
Ивке, мерси ти официално Hug

Скорпионо, теб един хубав бой как щи излекува депресията ...ама си ми далечко , инак с кеф бит те опляскала.
А Янчето ше го намляскам , така хубаво ,че нема да знае къде се намира .Ай намляскудри я от мен моля ти са.
Дени, само , като прочетох за зачервеното дупе и веднага зъбче ми мина през главата.Една позната така ми казваше , като се зачерви дупети и се появи разстройство , чакам ново зъбче .И то скоро се появява.

Дани, много хубаво пъзелче  ама това дето пълзи по него още по-хубавко Heart Eyes

Ние отиваме до магазина да обзаведем ревла с нещо за укротяване на страстите и за израсходване на енергията , че си я имаме в изобилие .

# 18
  • Мнения: 3 070
Аааааа, аз предпочитах да поотложим изправянето... Днес, в една книга чета, че това обикновено става в 8-9 месец и когато се случи "прохождането не е много далеч"....  ooooh!
Каква е тая акселерация от наша Яна, не знам.......  Sad

Радвайте се на миговете, в които детето е по-неподвижно, защото може да му се насладите максимално... Аз сега само съм нащрек да не 'фане гората нашата... И ми е притеснено да не се нарани....  Sad

# 19
  • София
  • Мнения: 1 626
Момичета после ще ви чета.

Бързам да си напиша въпроса.
Този понеделник, който мина Маги е имала контакт с дете, което има шарка. Тази вечер са му избили пъпките. Контакта се изразява в това, че момиченцето я погали по бузката. До колко време ще се разбере дали Маги се е заразила? 2 седмици ли? Има ли вероятност да я подмине?

# 20
  • София
  • Мнения: 1 078
Maце, мисля, че не сте се заразили. Казват, че шарка е заразна и преди да избият пъпките, но не вярвам, че чак 6 дни преди това. Най-заразна е по време на избиването на пъпките. Но все пак бъди нащрек.

Скорпи, ей така и моята Александра я видях на същата възраст, ама проходи така че да се пусне точно 2 седмици преди да навърши годинка. Така че спокс.
Пък прасенцето Филип само се бори с някакви играчки и ръмжи на гледките, никакви опити за изправяне не виждам.

Ивеomm

# 21
  • Мнения: 1 065
Честито на месечинковците!  Hug
Маце, не мога да ти отговоря за инкубационния период, но мисля, че няма от какво да се притесняваш.
Като ме питат плаче ли бебето и аз казвам- не, моделът на нашите деца е такъв  Grinning. В тоя ред на мисли, Скорпи, на твоето бебе моделът му е спортен. Няма не искам, това е положението  Wink.
Дани, Калина се тътри и върти по корем по същия начин. С тези постелки ме замислихте, ще взема да потърся и аз.

# 22
  • Мнения: 3 070
chiges, по повод на спортния модел - това е мечтата на татко й! Само чака да навърши 5, че да я емва по кортовете с него.... Щял да я прави тенисистка  ooooh!
Даже искаше да й хвърля пъпа на някой тенискорт.... Ама аз съм го скрила...  Whistling

Вещи, успокои ме!  Hug

Една целувка от мен за Борянка - и тя калпазанка....

Маце, не се шашкай предварително!

Макси, и аз те обичам!  Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 1 626
Вещи, Чигес, Скорпи, благодаря ви!
Успокоихте ме, аз съм голяма паника. Даже от внушение сега мен взе да ме сърби. Хем съм карала всички шарки.
Дано да се размине. Знам че е по-хубаво да ги изкара докато е малка, ама не искам сега  Praynig

А Яната е такова слънце, че направо незнам с тоя весел поглед как е допуснала майка й да изпадне в депресия. Скорпи, я се отдайте двете на маймунджулъци разни и да не ти пука от нищо.
На мен като ми се скофти нещо настроението и знаеш ли какво правим с Маги?
Аз го наричам "двоен охлюв"  Mr. Green
Слагам я Маги по корем върху мен, и тя почва да точи едни чудесни лиги. И се хили. Аз се стремя да се опазя от тях, обаче естествено почва да ме омазва по лицето. В следващия момент решава да полегне и опираме буза в буза и размазваме положетието. На мен ми става супер смешно и почвам да викам "Неееееееее". Тогава тя обръща глава и се отпуска с другата бузка. Така ставаме омазани и двете и хлъзгавииииииии като охлюви. После отиваме да се мием в банята, но сме доволни щото сме правили двоен охлюв  Joy hahaha Joy

# 24
  • София
  • Мнения: 1 078
Я кажете "охлюв",като едновремено поемате въздух Mr. Green

# 25
  • Мнения: 534
...не спите ли бе момичета, я сума народ има по това време Grinning
Скорпи, видя ли че си имаме вече Уимбълдънски шампион, а защо един ден, дай боже, да нямаме и шампионка Hug, а? Лошо нема... Heart Eyes
Маце, уби ма с тоя охлюв, начи...посмях се по ни едно време Flutter
...оставам ви и отивам да лягам...а как ме боли кръста не е истина...след като пих 5 дни едни илачи и немаше ефект сега от две вечери се мажа с едно мазило...нощтно време направо не мога да се обърна от болка Tired

# 26
  • Мнения: 28
И аз да изразя моя компетентен bowuu отговор относно шарката.Няма страшно,щом като детето е нямало пъпки в момента на контакт.Аз ги имах същите притеснения каквито има сега macata,когато бях бременна,но ми се размина.Хайде да си лягам,че не се знае каква нощ ме чака baby_neutral

# 27
  • Мнения: 686
Една вечер да заспя навреме къмто 10,10 и нещо и преди минути се звъни на вратата.Става мъжът ми и що да види,комшията търси у дома двете си кученца(всяко има няма 50- 60 кила) и отиде нашия отвори,изведе песовете и дане не се е размрънкал.Мамка му,ами ако бях самичка вкъщи.Тези "говеда" не влизат за пръв път у дома.Страх ме е,че може да влязат когато съм сама с децата,както обичаме да си стоим в градинката на хладно и тогава какво ще правя,кого по-напред ще спасявам от кучетата,а може и тримата да им станем мезе.Веднъж му казах на този комшия,но явно думите ми са минали покрай ушите му!

# 28
  • Мнения: 29
Лека нощ и приятни сънища на всички Ви.
Маце-до колкото си спомням от четеното за шарката нямаш място за притеснения, но каквото и да си говорим отваряй си очите за пъпчици все пак. А този охлюв мисля, че всички ще го пробваме, макар да си е ваш патент - много си права, че една лигава игра с бебчетата винаги може да оправя настраението.

Иве дано бързо се оправиш Praynig, че е много гадно с малко дете и болки в гърба.

Много се радвам, че Вики е добре. Дано гимнастиката помогне.

И не на последно място - бях се сетила Макси- какво стана с онова прословуто дърво - а твоят мъж май и прическата е харесал - нищо не каза.

УУУ мамо Яни - много неприятно. Ами тези кучета пък какво търсят у вас. Няма ли как да им преградите пътя, че като те слушам са си цели слончета. Животните не нападат деца, ама знае ли човек - все трябва да се внимава.
Айде - направих се на умна и все знаеща и ще бягам - До утре момичета и приятни сънища Ви пожелаваме отново.

# 29
  • Мнения: 686
Влизат през оградата,мъжът ми уж я оправя и  гарантира,че повече няма да влизат,нооооооооооооооооооо ето на!

Общи условия

Активация на акаунт