Пада, става и така расте ДЕКЕМВРИйското дете!

  • 10 643
  • 286
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 072


Бързо народеееее, на кафееееееее..
Аз съм станала преди час да нахраня пИлито (откраднах си го туй от едина друга "любима" тема) и не мо'а значи да не довтасам и тук.. Егати, като слепени гащи съм станала с вас! Ако вие сте гащите аз май съм задника тогаз   hahaha ...

Ай, да ви отпочвам по ред на изказванията...

Galchoo1, туряй и ти кафета бе кака! Нищо, че аз съм те изпреварила.. Тука има кой да ги пие!  Joy Аз кафе принципно не обичам (и кебапчетата без лук не ги одобрявам), но покрай вас глей кво стана - ставам, правя... ЛибоФ отсекъде! Heart Eyes

Ябълчице, липсваше ми вчера на срещата! Исках да ви видя!  Sad

galinanik , супер са ви изследванията и не се тормози толкова много! Явно ще се озъбите скоро! Дай боже да е тия дни и да престанат мъките на детето... И вашите!  Hug

zhaygarova, мерсаж за поздравите от Цецка! Ние с нея щяхме да ставаме етърви (май така се казваха жените на двама братя), ама аз нали съм леко перко и все не ми стига - намерих си друг мъж и той ми направи бебе...  Whistling
Поздрави я и ти от мен.. А теб що не те помня  newsm78 като по принцип съм голем физиономист....

bissera, срина ме с думите си "Следва самота ................ и накрая самоунищожение ...................... " Кефиш! Hug

Максимиляно, кви кифли бе? Аз ако съм кифла трябва да съм осморка...  Joy (Ама тебе ще те издам на модератора, че пишеш "ебава" без звездичка!  Wink)
Ай, честито ти ходещо чудо! Аз лично не знам къде се намирам откак проходи Мрънка! ooooh!

macata, остаи Магдалена на мира! Ай стига й бута храна само бе! Трябва и акъл!  Peace
Шегувкам се! Ноември, що ноември чак... ???  newsm78
Я си дай на детето мръвка поне! После да не се оплакваш като нас от нисък хемУглобин....

Мамо Яни, кой направи сефтето още не съм разбрала и затова като ме питат кой ми е бил първия мъж, мълчим като риба! Flutter

Шишкова, Вики е много сладка окопривена! Цункай я!  Heart Eyes

nonich , мамба на мъж ми не успях да му направя, но го използвах мръсно и после го захвърлих! Embarassed (демек заспах, че все пак бебе гледам, не съм оная нимфоманка дето бях)

Пловдивските мами - привет! Много сте сладки и вие и бебоците!

kalinuccia завиждам ти.. Как така и в четвърта фаза и сваляш?!!!??? Искам и аз така!  Cry
Благодарско за суперлативите за пИлито ми (Янче - Калпазанче)...  Hug

Стелче, Кокича наистина е позаслабнал, но става един елегантен мъж! Цункай едната бузка от мене!  Heart Eyes
А ти мацка спри да се тъпчеш! Пафкай си цигарите! Един живот живееш, както вика мъж ми!

На Муниека за посещението при гинеколог посто нямам думи!  ooooh!
Спокойно може да се заснеме като сцена от филм.. На ужасите!  Joy

Цветуно, аре бе! Липсваше ми! Hug На Юлка едно мляска от мене!

И те тАва е!
Ся спокойно мога и да не пиша една година!
Сори за спама!

п.п. Вчера разходката беше супер.. Ние сме в тотална чуденка вече в избора на зет.. Всички са дъ бест от нашата тема! Филип ми се види най-солиден щот пикае вече сам, па и майка му ми отърва за сватя... Митака пък си е направо вече малък джентълмен (само върти очички и гледа интелигентно), па и Розата ще е супер сватя.. Само с нея не можем да се надприказваме, което може да доведе до разваляне на младото семейство някой ден.. Дикс избяга и не даде възможност на Яна да се запознае с Бобчо, щото нашата "дама" хъркаше в спалнята си когато той беше буден.... Бобко на Аничка също не можа да огледа мадамата, но пък Аничка много ни се радва..  Hug
Вещи доведе и Саша (Здрасти Саша!  remybussi sohappy), която подари на всички по една чудесна картина и аз като ценител веднагически съм я сложила у нас на хладилника и по-късно ще я снимам да ви покажа таланта на малката принцеса!
Нина на Катюша е разкош! Смее се много сладко и плачка много сладко! Heart Eyes

Уф, айде, че Яна протяга ръчички над креватчето!  ooooh!

ЕГАТИ ФЕРМАНА СЪМ НАПИСАЛА! И СЯ АКО НЕ МЕ БАННАТ - ТЕ ПА НА!

# 226
  • Мнения: 534
Eй, какво по-хубаво от това да станеш и...кафето сервирано и понеже съм още по пижама го чувствам малко като закуска в леглото Mr. Green мали Скорпи до къде я докара, начи Hug Благодарскооооо Heart Eyes
Муни, до кога ще си в Бургас? Много цалифки на вас и поздрави на морето, пък може й да се видим Hug
Вчера като се прибирахме от разходка и се спряхме пред един магазин, продавачката ми е позната, нямаше клиенти и се разприказвахме...та ме пита с какво храня Юлинка, разправам й аз и тя ми казва за едни нейни съседи, чието бебе и 2 месеца по-малко от нас...майката засяда на бира от сабахлем в едно кафе, чакат там татито на обяд да дръпнат заедно по още една, а вечер не искам да им ги броя...та те били давали кебабче и кюфте на малката и вечер тя така заспивала, че те спокойно ходели на дискотека Shocked  #Crazy та ме пита възможно ли е толкова рано да дават такава храна newsm78...та такива ми ти работи, откачалки всякакви...а понеже и тук се заприказвахме за Бестинита с лешници, без лешници, с бекони, без бекони...абе я да тураме на децата кебапчета и кифтета и накрая бира, да видим дали ще се мръщят Mr. Green

# 227
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Ама, СКОРПИОНКЕ, все да се натегнеш пък и ти!  Crossing Arms Кафе, та кафе!  Остави кака ти Голдънова да се изяви поне веднъж. Мислех, че всички спите и ще ви изненадам, но като гледам ти не спиш и пак си сервирала каЙВето.  Mr. Green Ха мерси.  bowuu ПУсни някоя снимка на снажен блондин та хептен да повдигнеш настроението тук.
   Отивам да чета последните две страници и идвам пак.

# 228
  • Мнения: 3 072
Така, такааааа...
Понеже знам, че не гледате блонд ли е, брюнет ли е, па и нали съм на протеинова диета и ям само мИсо, ето едно протеинче сладко:

# 229
  • София
  • Мнения: 1 078
Ми, айде, Голдънова, давай, че аз мога и повечко да пийна, че да ви увАжа всичките Mr. Green И се скри зад камъни и храсти и един сладолед не донесе... Confused

Муни, хубаво изкарване на морето  Hug И да не забравиш дъждобран заколичката, че моя мъж като пренасяше количката от моята кола в неговата преди път, леееко изпусна тази подробност. Добре, че имахме огрооомни пликове от Джъмбо,та една вечер ни спасиха Laughing
Малее, Скорпи, туй протеинче ще е мноооого самовлюбено, глей как си наднича в гащите Laughing
И благодаря за милите думи Hug Аз пък си заплювам милата и нежна Яна с великолепните очи.  Heart Eyes

# 230
  • Мнения: 534
Голди, коя миналогодишна юлка чака пак бебе? аз понеже за малко се подвизавах при тях и знам някои от тях, та ми стана интересно
Скорпи, страОтен закусков десерт Flutter Crazy

# 231
  • Мнения: 3 072
Ето, ето, вижте всички Саша на Вещи каква красота е сътворила:



Заекът Супер Любо не е част от изящната картина, а е на Яна първото магнитче...

# 232
# 233
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ИВЧЕ, става дума за ТЕДИ–НИКОЛОВА. Много близка приятелка ми е, вчера я водих на срещата в Южен парк та й поразходихме коремчето из алеите.

# 234
  • Мнения: 2 642
Успях да преспя бебко и да седна под чадъра с компа. Малко блести и недовиждам, но не се оплаквам. Аз явно пак не съм разбрала. Може ли да ме светнете какъв е този чат? А къде са ви скайп акоунтите да си ги добавя?

Някой от вас взел ли е вече чаша за пиене? Аз много искам да взема да пробвам, но не знам каква? някакви идеи?

Много са хубави пловдивските мами. ТОва че се виждате е страхотно. Ние сме отцепени/отлюспени и се виждаме само с някои преминаващи за морето мами.
Като казах морето, какъв пояс взехте за бебоците, а гърне? Приятели ми похвалиха на Чико ама имало и някакво музикално?

Анима, утре сме на преглед при гастроентеролог във Варна - пак ни позеленя акото. Ще кажа като се върнем какво се е случило.

# 235
  • София
  • Мнения: 165
За чата - искам и аз!

А чашка - аз взех една на Нуби с клапа. Много е хулава и колкото и да се тръскаа не пуска   Laughing, НО ( при нас винаги е налице едно но) още не се сещаме, че трябва да засмуче сама. Може да пробвам вариант с мек накрайник.  Иначе давам от време на време от обикновенна чаша ( пластмасова - детска) и давам да си пийва , но аз и контролирам глътките.

# 236
  • Мнения: 7
здравейте мацки
от вчера се смея с вас страшен купон сте си спретнали...
 а няма спор че нашите декемврийчета са най- чаровните деца
 та по темата моята комшийка( детето е по голямо с месец) ми каза "абе давай му всичко на детето виж аз като давам хемоглобина му е 130" и ми носи едно пакетче сухо мляко и едно пакетче нишесте и след два часа идва и ми  Crossing Armsвика бе що не си му го направила (а нейното дете яде лотто с фъстък че можел да си ги държи сам.......................ТА и аз май ще почвам че и ние не можем да седим нито да пълзим а какината Криси хукна вече Hug
ето  ни на снимчица да ни видите зъбките

и една на разходка

# 237
  • Мнения: 7
катюшка тези снимчици са там благодарение на теб Blush HugМЕРСИ ЗА ИНФОТО

# 238
  • София
  • Мнения: 165
катюшка тези снимчици са там благодарение на теб Blush HugМЕРСИ ЗА ИНФОТО


 Hug

# 239
  • Мнения: 28
Катюша с и без мек накрайник,който не иска да пие вода не пие.Аз купих на моята душица чаша с мек накрайтик,с тайната надежда че ще започне да пие вода,но неще та неще.Докато я кърмя основно не и се притеснявам много,

Общи условия

Активация на акаунт