Кипърски летни шедьоври 10

  • 16 644
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 30
Кати мерси много за поканата,но днес ми е малко натоварено.До 13:00 съм на работа.15:00 ще ходя на козметик Crazy,а и следобяда ще изливаме основите на кащата.Поздрави адашката,свекито и малкото бръмбъзъче.И живот и здраве ще се видим пак.  bouquetТелефона ми ще ти го пратя на лични. Hug
Муци от къде да намеря фонове и елементи и как да ги кача като папки на компа?
Гугунче недей бърза със захранването,щом сте на кърма няма страшно.Ранното захранване не е полезно за детето,нито сокчета е нужно да пие.А иначе се започва с безглутенова каша,защото вероятността от алергия е по малка.Първия ден се дава една лъжичка,втория и третия също като се следи за алергични прояви.Така много бавно се въвежда и всеки нов продукт.Пак не писа колко е голяма Ники,но не бързай със захранването.Пак се повтарям и в тая жега...моята не иска да яде много,но за сметка на това увеличи количеството кърма,което изяжда.Събота и неделя постоянно по циците ми висеше.Но така съм спокойна ,че не гладува,защото иначе почти нищо не яде само диня.Затова аз си мисля че не е време да започнеш,а сигурно сте малки още.Пиши на колко е Ники.Поразрови се из нета да видиш,че никои не съветва за ранно захранване. Hug

# 16
  • Мнения: 0
Здравейте сладури   Hug
Днес имам повод да почерпя Ники става на 4 месеца,пожелавам и всички други деца да ръстат здрави и усмихнати.Почерпете за тяхно здраве.
надявам се да има за всеки вкус по нещо,ама ви следя еййййййййй само по едно парче че е лято плажа ни чака ахаххахахахахаха   Joy
bouboulino аз небарзам да го захранвам,ама ние се храним на 2 часа и затова реших да му разнообразя вече яденето.Много е лаком да ми жив и здрав и затова искам да му давам и друго,Ето стана на 4 месеца не е ли време вече?Незнам много се двоумя ще помисля още,явно.Благодаря много за всичко коео ми казваш аз се слушвам в съвети.
Цевки на всички ви

# 17
  • София
  • Мнения: 1 456
Гугунче, честита месечинка на Ники!
Бъдете живи и здрави и много щастливи заедно!
Сега да се разберем.  Thinking Тортата  с ягодките
ще си я придърпам. Mr. Green newsm44 eat Тя и без това е тръгнала да "пада"!
Така, че делкайте си другите две! Joy

Буболинке , писах инструкции! smile3523



# 18
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
ОХОООО какво става тука днес ....голямо ядене пада от сутринта..... smile3508
Пепитка...мерси за закусчицата за тортичката .... newsm22 newsm22..да  си ни  жива и здрава и да ни радваш още дълго време в нашата темичка..... newsm51
Муце...не е честно тая с ягодките си е мойта .... Crossing Arms...дай ми половинката поне newsm56
Гугунке...Ники е едно сладко хубаво малко бонбонче да става още по сладко още по хубаво....обаче все по голямо.... smile3521....мерси и за тортичката ще се оправиме ние с муцка май кой ще я изяде в крайна сметка box bash
Маатете..това не е най приятното нещо което може да ти се случи тук да тичаш по болници и клиники знам от личен опит че отношението по болниците е ужасно нооо какво да се прави като опрем до здравословни проблеми трябва да сме там..... newsm12..няма нищо мила радвай се че все пак всичко е приключило добре обаче извинявай за въпроса но защо бързахте да се приберете в крайна сметка .....това ли беше причината или има и друг по голям проблем ..... newsm12
Буболинкенещо съм пропуснала аз какви къщи какви основи.... newsm78

# 19
  • Мнения: 140
Добър вечер и от нас!
Муци,за пореден път поздравления за чудесното оформление на темичката ни  bouquet
Пак много неща съм пропуснала,ама какво да се прави... Малката беше малко болничка и постоянно една такава крива... Вече е много по-добре,само малко сополки и останаха. Незнам какво и става,досега изобщо не ми е боледувала толкова;за целия ни престой в Кипър се разболя само веднъж,а откакто сме в БГ вече незнам колко пъти е болна,че веднъж и антибиотик пихме Cry Стискайте палци да не боледуваме повече че от понеделник оставаме самички,а аз съм една паника:( Таткото заминава за Кипър,а ние чак месец след това Sad Сега като чух че вече има намаления още по-тъжно ми стана Heart Eyes
Гугунче и аз подкрепям Буболино,че ви е рано още за захранване,още повече че се кърмите,за сокчетата също мисля че са излишни Hug
Айде лека вечер на всички  bouquet

# 20
  • Мнения: 903
Добър вечееееррр!

Ей ме на и мен по късна доба изпълзях в новата темичка Mr. Green  Аз тия 2-3 дни бях доста ангажирана - изпращахме племенницата ми обратно за Америка и разни други работи... Но вече съм на линия  angel008

Първо да честитя на почерпилите - Пепитка, ЧРД на неколкодневна патерица... и жив и здрав 4-месечния бонбон на Гугунка!

Муцинко, смятам че вече суперлативите по твой адрес относно оформлението на поредната ни тема са излишни.., но все пак да кажа - идеята ти за този колаж е страхотна, както и самият колаж де!  bouquet ----------- И веднага бързам да се присламча към Бубулинката - каквито указания даваш на нея за фотошопа, същите ми ги пращай и на мен, плийз! Аз досега открих единствено как да правя контури, да рисувам и оцветявам фон, даже се пробвах да направя една такава рисувана рамка, но нито ми е ясно как да вкорам в нея моя снимка, нито как да я сейфна извън програмата /например в "Моите картини"/ newsm78... Та големи лекции те чакат да ги изнасяш, ама няма как - като си се цанила веднъж за даскал... bowuu hahaha

Катенце чакаме резюме от вълнуващата среща с Гери "и &" yes

Ох, отивам да си лягам, че ми е адски уморено, така че неспоменатите поименно моля да не се чувстват пренебрегнати! Flowers Bouquet

На всички целувки и прегръдки... и спокойна нощ!

# 21
  • Мнения: 1 858
Katy6  да наистина имаше и друг по-голям проблем. Човека, с който майка ми живееше ни измами. Мъжа ми трябваше да му направи от три стени цяла къща. Е направи я срещу толкова пари с колкото и в Бг. не би могъл. Както и да е като слязохме в Левкосия мъжа ми трябваше да започне работа при добър приятел на Михали. Въпросния работодател още преди да тръгнем от Бг. бе обещал пред майка ми 400 евро  на седмица...
На нас ни се видя съмнително  но си казахме, че и да не са 400, 300 да са пак ще е добре. В крайна сметка се оказа, че мъжа ми взима по 35 евро на  ден (по-малко и от общ работник). Мъжа ми е много добър майстор, учил е строителство и водопровод + това има и 10 години стаж...
В крайна сметка ни стана ясно, че думата кипърска не струва и пет пари...
Там да те излъжат е като да ти кажат добър ден. Може и изключения да има обаче ние само на измамници попаднахме. В крайна сметка майка ми изгони Михали а мъжа ми си търси друга работа. С Андрей (на Цвети мъжа и) поддържат връзка и така. Много се надявам да успее да постигне това, което иска и колкото може по-скоро да се прибере при нас...
Спокойна съм, че съм у дома но сърцето ми се къса само като си помисля, че той не е до мен. Светли като ме пита за баща си ми е още по-трудно. Вчера сутринта се събуди с плач... и ме пита "Къде е моя тате, къде е. Кога ще си дойде. Искам тате да е тука, искам да се прибере при мене."
Не знам вече какво да му казвам с всяко негово питане моето обяснение е все по незадоволително и по-незадоволително. Само искам сили да имам и мъжа ми да се прибере жив и здрав.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 456
Добро утроооо!
Днес съм долетяла в офиса в 7,30 ч, но не си мислете че
съм толкова работна, де! Mr. Green

Ето набързо горещо кафенце!



Блонди, аз пък реших, че хойкате по плажа! Mr. Green
Ще ти препратя ЛС-я и на теб.
Като чета си се хвърлила в дълбокото още преди да
се научиш да плуваш. Използвай готови елементи за да разбереш
логиката и когато си донякъде наясно с инструментите, стиловете,
маските и т.н възможности на
програмата ще дойде време сама да си правиш и рисуваш .
Аз лично ползвам готови неща- скрабове, фонове и т.н.
Има хиляди по мрежата.

Маатете, много гадна история, но ти недей така!
Не свърши света я!Пари се печелят!
След като мъжа ти е добър специалист ще си намери добра работа на
острова или пък отново в България. Аз и преди ти писах да не бърза да се връща. Нека се огледа.
До колкото знам такива специалисти се търсят в Кипър.
Дано мъжа ти знае какво иска точно и попадне на хора да му помогнат.

Ти се успокой, защото тревогите си ги предаваш на Светли без да искаш.
Естествено е да ти липсва човека до теб, но той се опитва да поправи случилото се.
Дай му шанс и не го моли да се връща защото ти липсва!
Намери сили в себе си и колкото и да ти е трудно обясни на Светли
по-възможно най-ведрия, усмихнат и достъпен за
детската главица начин, че тати има работа и като
си я свърши ще дойде.
Без да задълбаваш и да придаваш допълнителна
трагичност(колкото и черна да ти се вижда ситуацията)

Какво да кажат децата, чийто татковци няма да дойдат, нито днес, нито утре!

Хайде усмихни се , правете си закуска и правете това, което знаеш,
че му харесва.


Шанкулова, това често боледуване може от климата да е нещо!? newsm78
Важно е , че се оправяте.

Усмихнат ден на всички ви!   bouquet

Последна редакция: ср, 09 юли 2008, 10:17 от Муци

# 23
  • Мнения: 1 858
Муци Благодаря. Нямам намерение да го моля да се връща защото ще утежня положението още повече. Мъжа ми е много разумен човек и вярвам в неговата преценка. Преди да тръгнем нещата изглеждаха много розово и нямаше и намек, че ще се случи това. Живота продължава, с много неща сме се преборили и вярвам, че пак ще се преборим.

# 24
  • Мнения: 903
Калимера на народонаселението! Mr. Green

Маатете, съжалявам за разочарованието /меко казано/, което сте преживели! spoko  Но горе главата, аз лично вярвам, че всичко което ни се изпраща е или като изпитание на волята и чувствата ни, или е за да си вземем съответния житейски урок, който ще ни е полезен за напред! Напълно подкрепям съветите, което ти е дала Муци!  Hands Thumbsup

Блонди,
Като чета си се хвърлила в дълбокото още преди да се научиш да плуваш.


Муцанке
, то на мен туй май най-ми се отдава - да се мятам юруш направо у дълбокото Crazy Joy Joy  Ами аз също така исках да използвам първо готови елементи, ама като не знам от къде... newsm78 Тъй че на теб разчитам да ме ориентираш!  bouquet Мерси и за кафенцето, аз точно такова го обичам - горещо. kaffeetrmker_2

Е, лек и прохладен ден на всички! /в Бургас е точно такъв - с облаци и превалявания, но като цяло много приятен yes/

# 25
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Ето ме и мен на отчет smile3521 smile3521 newsm53 newsm53
Срещата...беше сууууупер......Еленорче е една малка сладурана ....с едни хубави маникюри като малка мадама е аууу супер....и да видите като влезох и се разплака щото явно чува нов непознат глас ама после като седнах и почнахме да говорим се опули една такава  слуша слуша пък взе че заспа накрая..... smile3524
Гери и свеки и мъжо са добре намерили са си добър апартамен със всички нужни на първо време неща ...... Peace..сменихме телефони и ще помагам и аз с каквото мога ...сега на първо време гледаме да прекараме интернета така де да е на линия... smile3521..да има с кой да си говори горката че ще изкука сама после като си тръгне свекито..... newsm47....изпращам ви много целувки и поздрави от гери и малката .....
Шанкулова....защо не дойдете направо с татко или няма как newsm12...а това че ти се разболява често може и да е нещо на алергична основа newsm78..или е грипно... newsm78..как по точно се разболява newsm78
Маатете..и за съжалявам че така са ви излъгали обаче има и такива кипърци както има и лъжливи българи .....лоши и добри хора има навсякъде и все пак си мисля че би било по добре да беше останала работа има мнооого особено за строителни специалисти .....кажи на мъжа ти първо да се регистрира в бюрото по труда ако все още не си е намерил работа там определено ще има повече възможности....пък той нека пак да търси самостоятелно.... Peace
а също ако говори добре кипърски ......на всеки строеж има табели със имената и телефоните на фирмите които ги изпълняват може да звънне тук там и да пита дали търсят работници..... Peace.....друго в момента не ми идва като идея...... newsm78
а на детенцето просто му кажи кратко и ясно истината че татко остана на работа за да изкара малко парички и като свърши ще си дойде пак при нас..... Peace...успех мила  bouquet
Блондичкакъде бързаш бързаш пиле шарено да се научиш преди всички newsm62...то се иска време и нерви ..... newsm47
А пък ние си взехме нов работник в офиса едно малко момченци дребничко такова да оправя документите на мъжа ми че все пита горкия пита немога да влеза да си побъбрим ..айде после ще се включа пак че ей го задал се е към офиса ми пак #Crazy #Crazy

Последна редакция: ср, 09 юли 2008, 18:44 от Katy6

# 26
  • Мнения: 11
Ей ме на и мен.Тука съм,чета си,ма ме мързи да пиша.Муци наща кукла се казва Криси,аз съм Цеци,а тати е Тошко.Много хубава е станала темичката.Имам му мерак на тоя Фотошоп,обаче време нямам.Ще се върна назад да почета как става номера с инсталирането,пък дано да вдяна нещо.Ако има проблем ще свиркам.Приятна вечер на всички.  bouquet

# 27
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
ето ме и мен, напоследък рядко съм тук, минаха ми сто нерви през главата, накрая една бемка ми се зачопли, прокърви, изсъхна и изрони, днес ходих на дерматоложка и тя я прегледа и каза, че няма нещо притеснително и намаза мястото с течен азот, малко се поуспокоих и вече се посъвземам

откакто сме в София все пак съм сред нов колектив на работа и трябва да доказвам тепърва какво мога и знам, и всеки проблем го преживявам много тежко, но съм решила да се стремя да не обръщам внимание на проблеми на работа, а само на такива в семейството, защото това е важното, другото само трови живота ни и здравето ни

и един поздрав от мен за всички вас

http://www.vbox7.com/play:4ecc750d

# 28
  • София
  • Мнения: 1 456
Ехоооо....!  bye

Мириам, браво на теб!
Въпрос на време е да разберат хората,
че можеш и знаеш и да ти се доверяват.
Благодаря за поздравчето!

Cu6i, Embarassed съжалявам за грешката. Аз пък реших,
че детенцето се казва Цвети, щото друго име не видях!
Ще пробвам да помоля модератор, ако може да ми смени
колажчето с поправеното.

# 29
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Добър деннн от мен.... smile3533
Мириам само така мила хич не им се връзвай на тия шефове и т.н. я си живей живота пък ходи на работа   дето има една дума между другото smile3503 smile3503
cu6iмного се радвам да те видим отново ама нещо нищо не пишиш какво става с тебе как върви живота ей такива неща да ни казваш да си бъбрим пълноценно smile3521
Муция се включвай и ти към моето мърморене гледай сега какво става smile3503
Момичета и момчетаако все още не ви е хванало срам е време да ви хване .... newsm48..какво е това отношение какво е това невключване във кипърските и българо-кипърски отношения..... smile3516..я веднага всички на отчет ....какво да кажа на Гери като отида да я видя че никой не се е сетил да каже една дума ...ааааааа не така не така.......давам ви срок до довечера всички на линия щото и аз като се разсърдя ква ще я свършим тогаваа..... newsm61 newsm61 newsm53 newsm53

Общи условия

Активация на акаунт