Ваканцията лятна пак дойде и Варненки с деца са на море !

  • 10 422
  • 301
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 743
DZ Hug. Освен в Метро има ли някъде другаде тези прожекционни лампи и на коя фирма са?

Ние имахме интересна нощ, след плача от 40 мин, Диди заспа. Успяхме да вкараме и бибата в действие по някое време. Събуди се в 12ч., но беше толкова изтощена, че след 5 мин заспа на гърдата. С много заспивания и събуждания успяхме да се понахраним. Сложихме я в кошарата и ококори очи. Пак започна рев. Оставих я с баща й да се приспиват. Аз си навих будилника за 3.00ч и се хоризонтирах в хола. Отивам да ги видя - и двамата спят. И аз легнах на леглото. Аз се събуждах час през час, но момата въобще не се събуди. Чак в 6.00ч. Нахраних я и сега заспа сама, даже без биба.

И аз си мисля, че още е много малка да се гевези и не знам кое е правилно newsm78. Докторката каза, отсега да свиква сама, иначе ще ни се качи на главите. В книгите пише гушкайте и докосвайте винаги, когато имате възможност. Глезенето и инатът започват да се осъзнават след 2-3 месец. Ще стоя при нея, докато заспи, но без да я вземам на ръце. Може би това е компромисното решение Peace

# 271
  • Мнения: 3 971
Gali80 Фирмата е Томи - не съм ги виждала другади Rolling Eyes

desiniko Аз бих го завела на лекар Peace

# 272
  • Мнения: 212
DZ   може ли да покажеш тая лампа че и на мен ми стана интересно Simple Smile

Гали моят Алекс е такъв ревльо. колкото и дълбоко да спи в ръцете ми, само да го надвеся на кошарата или да я докосна за да го оставя и се ококорва и ревва, а като почне няма спиране ти казвам. незнам от кога почват да се усещат за лиготии ама съм убедена че вече е свикнал на ръце и много добре си се сеща. виж с Тони ми е много по лесно - тя като си хапне и си заспива самичка без люшкане - говори си с играчките и си с сриспива сама Simple Smile пу пу пу

# 273
  • Мнения: 3 971
Ето
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3333
Но в МЕтро е по евтина последно я гледах 55лв

# 274
  • Мнения: 3 743
И тук я има и е по-евтина http://get.bg/catalog/product_info.php?cPath=496_502&products_id=24008
В Метро става да се влезе само с карта, нали?

# 275
  • Мнения: 3 743
Кака Мая, добре поне, че момичката ти е много послушна. Не мога да си представя да трябва да приспивам две като Диляна и то едновременно Tired.
На нас май взе да ни харесва кошарката Party. Пак спим. Отдавна не ми се е случвало да спи след 9ч Whistling. Дано да се запази тази тенденция Praynig

# 276
  • Мнения: 212
DZ мерсаж Simple Smile наистина много е сладурска лампата

Гали - чак много послушна не ми е момата, ама в сравнение с брат си е направо ангелче  newsm03 newsm48  Innocent

# 277
  • Мнения: 50
desiniko при Т аз редувам панадол с нурофен през 4 - 5 часа, слагам и оцетени чорапки. Оцета се разрежда с вода едно към едно. Давам и 2 мл. калций и витамин С. Но ако имаш възможност отидете на лекар. Пиши как сте  Heart Eyes   Praynig 

# 278
  • Варна
  • Мнения: 144
Gali80, аз мойта мома когато ми се е налагало да я приспивам никога не съм я взимала на ръце . Слагам я да легне на спалнята на една страна , аз лягам зад нея и я гушкам .Потупвам я леко по памперса или я клатушкам леко ! В момента когато заспи обаче веднага в кошарата . Случвало ми се е когато беше бебенце и заспиваше на шезлонга , да я сложа направо със него вътре в кошарата .  Whistling За мен беше важно  като се събуди да види , че спи в кошарата и да свиква с изгледа наоколо . После пък ни подариха една плюшена кукла на Чико и оттогава тя е заедно с нея в кошарата . Сега без нея не заспива. Важна част е и биберона . Ако всичко е налице изгасям лампата и се изнасям от стаята . Не се налага да се връщам ! Whistling

# 279
  • Мнения: 1 167
desiniko при Т аз редувам панадол с нурофен през 4 - 5 часа, слагам и оцетени чорапки. Оцета се разрежда с вода едно към едно. Давам и 2 мл. калций и витамин С. Но ако имаш възможност отидете на лекар. Пиши как сте  Heart Eyes   Praynig 

Pets
Няма за сега подобрение, даваме Панадол , Парацетамол сироп за бебета през 4 часа, калций и вит Ц, оцетени чорапи, разтривки нищо. Сваляме до 37.4 и сега пак дигаме на 37.9. Поне не сме минали 38. Незнам вече. Сутринта ака зелено ако, сега следобед ака рядко зелено-кафяво, но почвече като цвета на сини сливи пюрето... Simple Smile Толкова ми е тежко не спира да плаче вече цял ден поду се , никакви занимавки и цял отбор баби и дядовци, чичовци не вършат работа.Не иска да яде дори кърма,Не е сукал от обяд..ще се побъркам вече Sick Sick #Crazy #Crazy
Утре в тоз чужд град ще търся педиатри.
По принцип да питам като съм в друг град по Здравна каса някой ще ни приеме ли, имаме ли права или само на частно??

# 280
  • Мнения: 50
Деси ако можеш заведи го още днес, вечер винаги се вдига Т  Sad Да не се чудиш какво да го правиш посреднощ. Мисля, че можеш да го заведете на спешен кабинет няма да ви стува милиони макар и да не е по здравна каса. А май по - голямата част от мненията са , че нурофена помага повече. Редувай ги  Peace НО  Peace отивайте на лекар   Praynig

# 281
  • Мнения: 48
Деси, не се притеснявай...накрая на 2-рият ден ще спадне Т. И ние бяхме така предната седмица - в сряда следобед ми вдигна Т и до четвъртък вечерта Т беше между 38 и 39,1 градуса и с нищо не можех да я смъкна...давах панадол, нурофен (той успявяше за 1-2 часа да я смъкне до 37.5, след което пак я вдигаше; а той се дава на 8 часа), компреси с оцет и вода, спирт на дланите, оцетени чорапи, студен чаршаф, свещички ефералган в дупето и т.н. И НИЩО НЕ Я СМЪКНА !!! Лекарката ми каза, че ако продължи повече от 3 дена е опасно, и че това че има Т е добре, защото организма на детето се бори с вируса. Повечето деца го лепнаха тоя вирус...не сте само вие...не се тревожи не е страшно....ще отшуми....и аз се бях ошашкала, защото ни беше първото сериозно разболяване и ми беше мн.тъжно да го гледам детенцето колко е отпаднало и как "гори" цялото, и не може да спи и няма апетит - почти нищо не ядеше и разстройство имаше....
Така, че не се тревожи излишно, а го заведи на лекар и нещата ще се оправят!!! Стискам палци всичко да мине по-бързо !!!

# 282
  • Мнения: 2 960
Абе не съм се вясвала тези дни щото свекито  тук и ние ЮРУУУУУУУУУУУШ в животеца.В петък до късно фиркахме на едно заведенийце на ролбата,събота и неделя на готско плажче на НОЙ...абе изобщо друго си е да имаш зрав помощник до себе си bowuuОтивам да си събирам силите за утре Heart Eyes

# 283
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Дами,
може и да е писано, но да ви препоръчам цирк Колозеум, който е в града. За съжаление базата им е много зле, но артистите са много добри и дават много от себе си. Тук са до 20 юли и си заслужава да се заведат децата.
Входът за големи е 8 лв, за деца над 3 год е 5 лв. В антракта могат да яздат понита  Wink
Цените, по мое мнение са ниски за живо изпълнение 2 часа, в което артистите се рискуват и пр (това непоискано обяснение, ако някой зароптае за цените)

# 284
  • Мнения: 2 922
може и да е писано, но да ви препоръчам цирк Колозеум, който е в града. За съжаление базата им е много зле, но артистите са много добри и дават много от себе си. Тук са до 20 юли и си заслужава да се заведат децата.

Да, днес минахме покрай него. Мисля да заведа голямото дете.

Общи условия

Активация на акаунт