High Trek на Bebe Confort - какво ще ми кажете за тази количка?

  • 18 499
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 559
Благодаря ти Morena, наистина на дали зимата ще стоим повече от два часа навън с бебчето. Ако не те затруднявам ще се радвам да ми пратиш няколко снимки.  Hug  bouquet

# 16
  • Мнения: 2 214
Момичета някак не мога да разбера дали се продава поотделно или са 3 в 1

# 17
  • Мнения: 559
По отделно се продават, ето виж в малечко, количката е 860лв, коша за новородено 498лв и столечто за кола 338лв. http://www.malechkobaby.com/index.php?m=320&category=130&pc=66&lang=1

Последна редакция: пн, 04 авг 2008, 18:28 от Do4ka

# 18
  • Мнения: 2 214
Благодаря!
Казах на приятелката ми че няма да купи хубава количка със летен и зимен кош под 1000 лева.

# 19
  • Мнения: 9 093
Момичета, съжалявам, че връщам толкова стара тема, но питането ми се свързано именно с двете колички, които се коментират тук - Хай Трек и СиПлей...

Нашето бебе, живот и здраве, ще е лятно. Коя от двете колички е по-подходяща?
По ми е на сърце Хай Трек-а, обаче пък не искам да купувам кош за новородено..не знам дали столчето за кола е подходящо за разходки с новородено, но пък Морена казва, че е ок Rolling Eyes За зимата как е вариантът - има ли чувалче, че не виждам на картинката? Проблемът ми е, че искам максимално компактна количка - без излишни части, тъй като после ще ми е сериозен проблем да ги съхранявам, живеем в малък апартамент и нямам никакво, ама никакво място...

Си Плей е също много хубава, но пък не разбирам от картинките - http://www.-spam081-/components/com_virtuemart/shop_image/product/hg_s4p.gif - това горе вдясно кош за новородено ли е или столче за кола Embarassed И как е зимният й вариант, че и него не си го представям...

Мерси предварително на всички, които ще ми пишат Hug

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 475

Си Плей е също много хубава, но пък не разбирам от картинките - http://www.-spam081-/components/com_virtuemart/shop_image/product/hg_s4p.gif - това горе вдясно кош за новородено ли е или столче за кола Embarassed И как е зимният й вариант, че и него не си го представям...

Мерси предварително на всички, които ще ми пишат Hug

Здравейте,
ще си позволя да се включа в темата.
"Това горе вдясно" се казва PrimaEasy и представлява нещо средно между кош за новородено и стол за кола.
Кош за новородено дете и столче за кола Prima Easy
Група 0 - осигурява комфорт и безопасност на бебето в периода 0-10 кг. или приблизително до 10 месеца.
Ползва се като кош за новородено приблизително до 6 месец, след това до 10 месец се ползва като стол за кола.
Пригоден да се ползва като кош за новородено към всички детски колички от испанската марка Casualplay и като стол за кола.
3 позиции на облегалката.

визуална информация http://www.-spam081-/index.php?option=com_virtuemart&page=sh … 171&Itemid=27

# 21
  • Мнения: 9 093
Сега разбрах, благодаря много Hug
А зимният вариант на количката - с чувалче ли е? Отделно се продава, предполагам, тъй като не го виждам в комплекта.

# 22
  • София
  • Мнения: 423
.

Последна редакция: чт, 02 апр 2009, 16:19 от Mime-to

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 475
Сега разбрах, благодаря много Hug
А зимният вариант на количката - с чувалче ли е? Отделно се продава, предполагам, тъй като не го виждам в комплекта.

Съвсем правилно сте се ориентирали - чувала се предлага отделно от количката.

# 24
  • Мнения: 68
Момичета, и аз съм от няколко дни в голяма дилема. Изчетох сума теми и така и не се убедих на 100% за избора си на количка.
Твърдо съм решила да бъде beby cofort, но се колебая м/у Loola Up и High Trek-a. Най-голямото ми притеснение е можем ли да минем без коша за новородено. Видях, че и двата модела нямат пълно легнало положение, но пък ние очакваме нашето бебче през май и си мисля, че точно през големите жеги не е удачен този голям и закрит от всякъде кош. От друга страна пък, като гледам летните варианти не ми се струват много обезопасени и удобни за новородено. За столчето за кола, вече разбрах, че повече от 2 часа не бива да се използва без почивка, значи за дълги разходки не става/
Моля ви дайте ми съвет! Много искам да бъде количка на BC, но излиза че за новородено освен 3 в 1 вариант друг няма  Sad
Благодаря на предварително за мненията и съветите!  Hug

# 25
  • Мнения: 9 093
Истината е, че много от хубавите колички нямат пълно легнало положение, може и нарочно да е направено това, за да се купува кошът за новородено Laughing
Но повечето мами казват, че лекият наклон не пречи, а ако те притеснява - винаги можеш да подложиш нещо отдолу.
И на мен не ми се нрави идеята да дам хилядарка за количка и после да си подлагам разни кърпи за да е равна...ама...като не искам кош за новородено, така ще е....

# 26
  • Мнения: 502
аз съм с Loola и все още я ползвам. моята дъщеря беше юнско бебе, но си бях взела коша за новородено. и кошчето за кола бях взела, всъщност целия комплект на количката, който включва и чувалчета и дъждобрани, чадърче, чанта и сенници. истината е че дъщерями ревеше в кошчето за кола и чак към 4 или5 месец стоеще в него. а коша за новородено го ползвахме до края на 5 месец. после въобще не се задържаше в него и го продадох. като цяло съм доволна от марката. бях купила и лятна количка, по лека на друга марка, но дъщеря ми не иска да стои в нея и това е.  така че си бутаме Лолата и това е. за другия модел Хай трек също чувам само хубави неща от познати с такива колички.

# 27
  • Мнения: 68
elidivka  Hug много ти благодаря! ще поумувам още пък да видим накрая каква ще е инвестицията.
Каква беше цената за целия комплект? Правят ли някаква отстъпка за пакет или не? Не че това ще промени драстично тоталната сметка, но поне така за лично успокоение Simple Smile

Stef, ти вече избрали модел без кош за новородено?

# 28
  • Мнения: 9 093
да купиш целия комплект излиза скъпичко, да Confused
отделно - трудно се продава само кош за новородено. пък и ако няма къде да го прибереш...

аз засега, oт всичко което разглеждах, май за новородено става един модел триколка на пег перего: http://www.martis93.com/components/com_virtuemart/shop_image/pro … d5acfe565b096.jpg

GT3 Completo е моделът...

# 29
  • Мнения: 502
loranholl-моя комлект излзезе от малечко за около 1800 лв. коша за новородено го продадох после за няма и месец в продавалника на половин цена и не съм имала проблеми.
а днес бях с една приятелка на разходка- тя е с Лоола обаче е с коша на Стрийти, който е по лек и трябва да призная че е по-компактен. тя всекидневно мъкне по стълбите бебето в този кош и затова се е спряла на него. другият, който и аз ползвах е по-тежичък, но и може би малко по-широк. та по този повод на Стрийтито кошницата за кола май е по различна. не съм сигурна дали и не е по-полегнала.

Общи условия

Активация на акаунт