Григор Димитров е новият крал на Уимбълдън - до 18г.

  • 2 207
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 190
Браво на Григор, мачът беше страхотен, а победата заслужена smile3501 само малко ми дожаля, когато казаха, че заслугата е на Варненската школа, а всъщност е на Хасковската Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 3 034
много хубава новина, но признавам - изненадваща. аз също не съм го чувала, а следя спорт и се опитвам да следя новините от България  newsm78

Мамо Цоцоланке, какво е станало с щангите? точно вчера си говорихме вкъщи за олимпиадата и на кои спортове можем да разчитаме за добро представяне. аз освен волейбола нещо не успявам да се сетя за други. ансамбълът худ. гимнастика може би, бокс? имат ли квота за олимпиадата? също гребане и каяк, но съм пристрастна  Simple Smile

волейболът ми е много любим спорт, гледаме ги редовно нашите, дори и с риск да не спим посред нощ  Hug

# 17
  • Мнения: 3 621
Браво на Григор! Пожелавам му шеметна кариера, много титли и никакви допиг скандали!

 bg bg bg

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 495
БРАВО на момчето!
И голям симпатяга бе.....

# 19
  • Мнения: 851
Браво на всички, които носят радост на България. Гордея се, че има такива българи!

# 20
  • Мнения: 22
БРАВО! Вече се похвалих за успеха на Григор пред всичките си чуждестранни приятели. Много е приятно когато българските спортисти ни носят такава радост. Страхотно!  bouquet

Пък и хубаво е, че Рафа би Федерер  Laughing

# 21
  • Мнения: 11 607
Мамо Цоцоланке, какво е станало с щангите?

А-пробите на български щангисти са дали положителен резултат за допинг...Чакат се и резултатите от Б-пробите, но почти е ясно,че отбора по щанги лети от Олимпиадата...Освен ако спечелените квоти не се дадат на други щангисти...но така или иначе пак сме в издънка! А от хванатите щангасти има и такива с по 1 вече наказание за допинг и това означава,че са аут от спорта до живот!

# 22
  • Мнения: 4 585
Току що го даваха по К1, возейки го в една кола. Той е хлапе. Мечтае да стане модел.  Mr. Green
Постоянно с една ръка беше бркнал в купата. Ама хубава е Уинбълдънската купа.

# 23
  • Мнения: 119
Браво Гриша! Страхотен мач, дано да продължава само напред и нагоре, заслужава го. Между другото, не сте съвсем прави, че не се пише за него  Wink
Дано тепърва се пише още повече.

# 24
  • Мнения: 843
ЕЕ, как да не се радваш на това?!
   Гледам тенис с удоволствие, без да съм фен.   Но тооолкова се радвам!!!  Браво!!
    Много купи още  желая.   Разплачи ни, малкият!!  bouquet





р.с.  Вълчане,   остави я тази  душа, твоята,, да се порадва , бреее.!! Их!!  Ти си като камера,  дай малко емоцияSimple Smile)/ шегувам се, деее/
  Някой мечтае да   се надруса качествено,  някой мечтае да спечели УИМБЪЛДЪН- мъже,   велекилепно, а? Simple Smile))

Последна редакция: пн, 07 юли 2008, 22:33 от Найка

# 25
  • Мнения: 6
Момичета, имаме си тенис шампион!!!!!!!!!!!!

Аз съм голяма фенка на тениса, но досега, знаете, само наши момичета са имена в световния тенис, НО си имаме и мъж!!!!!!!

Григор Димитров спечели купата на Уимбълдън при младежите (той е роден в Хасково на 16 май 1991, зодия Рак)!
А и си е много хубав!!!

Ето всичко интересно, което открих за него в нета:

Материали на пресата и в интернет, статии, анализи, биография и линкове:
http://vankata.log.bg/article.php?article_id=9208

Снимки от посрещането му в София след победата в Лондон:
http://gong.bg/view_photo_topic.php?photo_topic_id=283

Видео интервю при пристигането си:
http://gong.bg/view_article.php?article_id=50200

Видео репортаж от посрещането на шампиона:
http://gong.bg/view_video.php?video_id=27423

Много е готин и му пожелавам мнооогоо успехи и все така да ни радва!!!!!! Heart Eyes

Вашето мнение?

# 26
  • Мнения: 6
Аз вече съм му супер фенка.

Бих го нарекла Принц, не крал. Simple Smile))) На 17 е и е много сладък!

Не бях видяла, че вече е пусната тема за него и пуснах собствена, но мога да си преместя мнението ми тук или да пиша на модераторите да я преместят?

# 27
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Вчера това момче така ми напълни душата  Hugигра страхотно макар и с контузено рамо ,дано да продължава  все така и един ден да го гледаме и на мъжките финали  Praynig
Днес обаче  по телевизията казаха ,че баща му си бил продал колата за даучастват в шампионата ,ако това е истина  е много жалко  Tired

# 28
  • Мнения: 3 034

А-пробите на български щангисти са дали положителен резултат за допинг...Чакат се и резултатите от Б-пробите, но почти е ясно,че отбора по щанги лети от Олимпиадата...Освен ако спечелените квоти не се дадат на други щангисти...но така или иначе пак сме в издънка! А от хванатите щангасти има и такива с по 1 вече наказание за допинг и това означава,че са аут от спорта до живот!

пак ли?!  ooooh! срам  Confused

извинете за спама   bouquet

# 29
  • Мнения: 3 818
Гледах мача, много се зарадвах на титлата, още повече, че Григор игра с контузия в рамото и аз по едно време мислех, че няма да успее да се справи. Но той се оказа кораво момче Simple Smile

Колкото до волейбола, Мамо Цоцоланке, не си много права - много традиционен спорт си е, имали сме винаги успехи в него, да не говорим, че сме учили на волейбол половината от т.нар. големи сили в момента Wink

Общи условия

Активация на акаунт