Сони Ериксон, Нокиа, Моторола или Самсунг????

  • 11 840
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 034
Сони Ериксон. работила съм за тях и знам какво е нивото. моите телефони от тази марка не са ми създавали проблеми, много бях доволна  Peace

# 16
  • Мнения: 2 759
                      Сони  Peace.

# 17
  • Мнения: 1 715
Имам опит с Нокиа и Самсунг.
Ползвах ето такъв Самсунг  x 640 http://www.videocity.ru/images/catalog/sghx640.jpg четири години и не е мръднал още може да се ползва.
А от две години съм с тази Нокиа 7373 http://www.cellphone9.com/wp-content/uploads/2007/05/nokia-7373.jpg и също съм доволна.Изпускана е сериозно поне 15 пъти и засега и няма нищо.

# 18
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Kaто съотношение цена-техн.характеристики препоръчвам Сони Ериксон,Нокииите са им много надути цените.Аз в момента съм със Самсунг-много стилен,дамски телефон,не се е развалял,но батерията му държи само 2 дни,което лично ме дразни.

# 19
  • Мнения: 4 841
Един глас от мен за Сони Ериксон  Peace
От Самсунг и Моторола нямам впечатления, но Нокиа няма да ползвам и пари да ми дават  Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 17 546
Ползвала съм телефони от всички изброени марки. Моторола са здрави телефони, но не ти ги препоръчвам заради твърде сложното им меню, в смисъл объркано. На Нокиа менюто също не ми е удобно, макар и в момента единия телефон да ми е Нокиа. Доволна съм винаги от всичките си телефони Самсунг до сега. Сони Ериксон в момента има много сладки, дамски модели и като цяло е с добри качества. Аз избирам и по функции и по външен вид, но основно по функции.

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Нокиа Peace
Сони Ериксон-не.Моторола и Самсунг-имала съм и ми даваха дефекти.

# 22
  • Мнения: 17 546
И още един съвет от мен: има значение от къде купуваш! Помисли. Всичките ми телефони са купувани нови, от магазин за телефони. Не от заложни къщи, не от разни магазинчета неизвестни, а от верига, една от големите.

Последна редакция: пн, 07 юли 2008, 12:15 от Хелън

# 23
  • Мнения: 29
Телефоните са ми слабост, макар да не ги сменям често, но смея да твърдя че разбирам от gsm.
Много зависи какво търсиш- като дизайн Моторола са върха, но като качество- не, батериите са им издържливи но софтуера се скапва бързо.
Нокиите-за мен това са най-добрите телефони-батериите са по-слаби, но пък откъм функции, издържливост/на падане, чупене, моя телефон съм го изтървавала в две педи локва и нищо му няма, детето го е разглобявало чрез хвърляне на земята, заливала съм го с кафе, а при условие че е с капаче, защото те са по-слаби принципно, нямам абсолютно никакви проблеми/.Така че препоръчвам с две ръце, а и откъм функции имат всичко.
Самсунг са много добри телефони, след Нокиата, те са им горе-долу равни по качества.
За Сони ериксон не мога да кажа.
 И още нещо-момичетата много правилно са те посъветвали-само от доказани магазини си купи апарат, за да нямаш проблеми.Аз си купувам от 0-connect и съм много доволна!

# 24
  • у дома
  • Мнения: 965
Аз май съм единстената, която предпочита Моторола   Grinning
И аз съм за Моторола. Менюто не е сложно - напротив, това е единствения телефон, който ти дава възможност да си го подредиш по твой избор и като свикнеш е много лесно  Peace
Сега съм със Sony Ericsson Z610i - доволна съм, най-вече го избрах, заради възможността за конферетна връзка, има и слот за допълнителна памет, но май е евтин вече...

# 25
  • София
  • Мнения: 10 331
Трети фен на Моторола. Дизайнът ми харесва  Wink, а честно казано друго освен да говоря с него не правя. Издържлив е, бая непохватна съм, пък и дъщеря ми помага.
Нокиа не ми допадат, ползвала съм и с кеф го оставих. Последният ми Самсунг се оказа пълно разочарование - и софтуерът забиваше, и се обели и одраска целият, даже и капачето за батерията се охлаби и падаше с поглед.
Мъжът ми е много доволен от Сони Ериксон, здрав е, добри снимки прави, памет с допълнителна карта има...ама е дърво на външен вид за мен. Tired

# 26
  • Мнения: 2 759
...Телефоните са ми слабост, макар да не ги сменям често, но смея да твърдя че разбирам от gsm...
                     Препоръчай ми моля хубаво дамско Сони с wifi и ird. Не държа на кирилица, че обикновено ми се прецаква при синхронизациите.

# 27
# 28
  • Мнения: 3 459
От изброените съм ползвала само Нокиа и Моторола.
До сега смених 5 Нокии и нямам никакви заблежки към тях.
Върху Сони Ериксон нямам наблюдения, тъй като не съм ги ползвала.
А Самсунг не купувам за нищо на света.  ooooh!
За Нокиа съм с две ръце  Peace

# 29
  • Мнения: 17 546
                     Препоръчай ми моля хубаво дамско Сони с wifi и ird. Не държа на кирилица, че обикновено ми се прецаква при синхронизациите.
Ето едно предложение от мен. Още не е на нашия пазар.

Общи условия

Активация на акаунт