Сони Ериксон, Нокиа, Моторола или Самсунг????

  • 11 846
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 759
                     Готино... Само че искам по-дамски, даже бонбон розов  4470. Не знам защо не пускат wifi-та на дамските модели  Whistling.

# 31
  • София
  • Мнения: 6 154
И аз твърдо за Сони Ериксон! Ползвам ги още откакто бяха само Ериксон  Wink, доволна съм. Батериите държат, менюто е удобно - което не мога да кажа за Нокиите, иначе май и те са хубави. Снимките на СЕ наистина са много добри, а и вече има модели със симпатичен дизайн, които хващат окото  Sunglasses
А, сещам се и за един куриоз с моя СЕ - по невнимание беше изпуснат от шестия етаж. Изтичах поне картата да си взема, очаквах да е на части... а го намерих цял-целеничък  Laughing, само дисплеят се беше повредил, но го поправиха относително евтино. Сега си го пазя като ветеран. Не казвам, че всички Сонита са такива железни, но... ме зарадва.  Grinning

# 32
  • Мнения: 17 546
                     Готино... Само че искам по-дамски, даже бонбон розов  4470. Не знам защо не пускат wifi-та на дамските модели  Whistling.
Модела има разновидност и в бяло и си е баш дамски! Много е готин и вече го чакам Crazy

# 33
  • Мнения: 1
Мога да ти препоръчам тази Нокиа - 5310,страхотен е
http://www.gsm.bg/reviews/single/?ID=4690

# 34
  • Мнения: 3 929
Нокиа си е класика.

# 35
  • Мнения: 5 647
Нокиа.

# 36
  • Мнения: 5 647
Нокиа.

# 37
  • Мнения: 243
Нокиа категорично! Laughing С марка Сони Ериксон съм имала два телефона и двата съответно ми се случиха с дефекти в батерията... Crossing Arms

# 38
  • Мнения: 2 401
Моторола ГАЗИ!  Но много зависи какъв тип човек си и какво търсиш.  Имам и Нокиа - лигавщина на квадрат.

# 39
  • Мнения: 25
 Само  Нокиа!

# 40
  • Мнения: 1 243
 Сони Ериксон Peace

# 41
  • Мнения: 377
Май настройката ми за Сони Ериксон се затвърждава.Харесала съм си засега S 500i.
Благодаря ви за споделените мнения!  bouquet

# 42
  • Мнения: 2 386
Имала съм и четирите марки. Нокията е адски бавен телефон, освен това се драска бързо. Майка ми и тя строши два.
(Аз предпочитам Моторола от изброените, а iPhone - по принцип).
В момента единият ми е Самсунг - средна работа.
Сони Ериксон са ми с неприятно меню и звук.

П.П. Най-здравият телефон е Сименс - от 2002г. до сега дядо ми кара с Ц35. Железен!

# 43
  • Мнения: 6 998


П.П. Най-здравият телефон е Сименс - от 2002г. до сега дядо ми кара с Ц35. Железен!
И аз щях да карам с един, ако не го бях загубила. Много го обичах, а за 2 години и половина, в които го имах - не мръдна, колкото и да го изтървавах.

# 44
  • Мнения: 17 546
П.П. Най-здравият телефон е Сименс - от 2002г. до сега дядо ми кара с Ц35. Железен!
И аз щях да карам с един, ако не го бях загубила.
Да не го е намерил на Ева дядо и? Joy Joy Wink

Общи условия

Активация на акаунт