Как да отбия тригодишно?

  • 2 120
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 631
Владимир е на почти три години през ноември ще стане на три може да суче и 10 пъти на ден ако му дам. Кърмих го през цялата бременност с Киара която е на 2м и 10 дни сега. Сега съм ги свела до няколко пъти на ден ей така защото гледа че бебето суче и иска и той и какво да се прави. Но за премахване на нощното сукане му казвам че сега не може да суче че "ети - тата " спят и като стане светло тогава.
Иначе при така наречените дълго кърмени деца отделянето за детска градина е ужасно трудно - или поне при нас е така.

# 16
  • Мнения: 386
Една приятелка сега отбива детето си като си слага лейкопласт на зърната.
  smile3555  tooth  smile3555
Колкото и смешно и налудничево да ми изглежда "тази тактика" в крайна сметка може да се наложи да  прибегна към нея. Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 089
Мдааааа... и ние мислим за отбиване, но идея си нямам как ще стане... заспива само с цокане, не мога да го оставя на баба и дядо, няма почивка за мен! В трите случая, когато ме е нямало - рев до изтощение и заспиване...Още е много малък и не разбира никакви обяснения...а пък рядко проспива цялата нощ, макар че не мога да кажа, че си недоспивам като цяло ( само като растат зъби или има друг проблем).
Ще следя с интерес. Това за лейкопласта го заех, а за горчивото - не, но да видим...

# 18
  • Мнения: 174
РАЙКА всички заедно ли спите??
Кари още спи при нас, и това не знам как ще се отучаваме,както и кърменето.
Това се смяхме скоро, че толкова обичаме да се гушкаме,че с второ,трто дете просто ще си купим едно огромноооо легло да спим всички заедно!!

# 19
  • Мнения: 363
Браво за дългогодишното кърмене.  bouquet
Аз отбих моето съкровище на 1 година и 8 месеца, първоначално намалях кърменията, а после го дадох на баба му за 10 дни. До тогава не се бяхме разделяли нито ден. Като си го взех и като ме видя изпадна в истерия рев, рев и иска да суче. Аз не знаех къде да се скрия. Изведоха го навън, а аз си намазах гърдите с червило и после му ги показах и казах че ме болят и неможе. за 1 седмица спря да търси, но то беше рев, то беше чудо.
Дано при вас е безпроблемнно отбиването

# 20
  • Мнения: 2 616
Да знаете, че и Даум Ескола и лейкопласта ще ви свършат работа само ако "улучите момента"  Peace Пробвала съм ги и двете - без резултат. С лейкопласта първо имаше истерии, после се научи да го маха, а Даум Ескола го облизваше с "горчиви" физиономии и пак си сучеше. Има майки от раз спират кърменията така. Опитайте ако стане-супер, ако - не, отложете малко, не го стресирайте детето- "Ей сега, на момента, трябва да се отбием" толкова години сте им давали нежност и топлина, нека и накрая им останат хубави спомени от кърменето  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт