Препоръчайте шофьорски курсове

  • 166 328
  • 318
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 48
Никъде не прочетох отзиви за У Мария в Бъкстон - бива ли ги? Много близо до нас са и се чудя..., ама като не знам нищичко за тях... Моля, ако някой е използвал услугите им, нека пише! п.с. Имат сайт: http://www.shofiorskikurs.eu/.

# 241
  • Мнения: 120
Здравейте!
В търсене съм на добра школа и страхотен инструктор за шофьорски курс за района на Редута,Гео Милев.Моля,скоро карали курс и доволни да споделят!!!


Спрях се на автошкола "Тони Петров", утре мисля да отида да се запиша.Ако има сред Вас някой скоро карал курсовете там, нека сподели мнение(може и на лични). Малко информация има за тях,но нищо лошо не прочетох,та затова ги избрах(освен,ако някой не ме откаже...).
Искам да изразя мнението си относно моя избор на школа.Четох много,мислих още толкова и накрая се разочаровах.Бях се ориентирала към "Тони Петров"  и в последния момент се отказах,защо и аз не знам и сега съжалявам....Моят съвет към всички е да питат техни познати и те да ги насочат,в смисъл да говорят лично с хората,които са шофирали тук и там,да си зададат въпросите и да си избистрят всичко каквото ги вълнува.....Сега прескачам от школа в школа,губя пари,но никой не ми е виновен....Та избора е много важна стъпкакъм успеха.Желая на всички да направят правилният!

# 242
  • Мнения: 2
Да ви се похваля!  moresmile
Преди време писах в темата в търсене на добър инструктор! Изчетох я цялата и видях, че има мн. добри мнения за Росен-85 и по-специално за Христо Христов. Попрочетох по други форуми, ама пуста му решителност....Та накрая се оказа, че една приятелка е записала курса там при същия инструктор (естествено по препоръка) и е супер доволна.
И така...по-миналата седмица отидох и се записах и аз там. За сега съм ходила само на теорията и съм доволна. От др. седмица - практика  #Crazy Така че ще пиша пак впечатления Simple Smile Единственото неприятно е че ми е маааалко далечко (аз живея до НДК, а пък школата е в Хаджи Димитър), ама голяма работа пък...то времето е хубаво сега Simple Smile

# 243
  • Мнения: 366
И аз се включвам при вас, решила съм, че е време да изкарам курса и ако всичко е наред са се науча и да шофирам  Laughing

Оглеждам се за школа в района на Дружба 1/ Младост ...връщам се да чета темата  Peace

# 244
  • Мнения: 1 610
Оглеждам се за школа в района на Дружба 1/ Младост ...връщам се да чета темата  Peace

Привет на всички новобранци... newsm01
Не знам защо търсите по райони шофьорски курс?!?
Моя инструктор ме вземаше пред блока/център и ме оставяше на работата...пред офиса/Оборище...  Wink
Така беше и с колежката ми, която живееше пък в Дружба... взема ни от в къщи и до където имаме работа... Предварително се уговаряхме и нямахме абсолютно никакъв проблем...
Ако някой иска моя практичен инструктор... Ето моля-
0887 417 874 Емил Соколов

Желая Ви успех на изпита и безаварийно шофиране!
И не чакайте да ви го налее с фуния- с четене става...и умната с гаста...че децата ни пресичат по улицата.!!!!


Айде, айде ...после ще ми благодарите! ...  Peace

# 245
  • Мнения: 501
http://www.nivel64.com/

препоръчвам самата собственичка, г-жа Велка Нинова, особено за дами, защото мъжете инструктори понякога са меко казано брутални... личен опит.

# 246
  • Мнения: 598
Разписвам се и аз - ААИБ (Асоциация на Автомобилните Инструктори в България)  Peace
В центъра на София. В частност Пламен Димитров, ще потърся по-късно визитката и ще напиша и телефон за връзка. Изключително търпелив, внимателен и точен човек. Не съм имала проблеми и с изпитите  Peace

# 247
  • Мнения: 26
С две ръце и два крака препоръчвам Български Автомобилен Съюз. Не претупват нещата, да ти връчат листовките и да ти кажат учи си,или да покарате няколко часа и да ти кажат,че си готов/а. Започва се с интересно представени лекции след които се правят 2-3  пъти пробни листовки и сте готови. Кормуването започва около месец след като сте започнали лекциите. Районите,в които се кара са Дървеница,Младост, Дианабад, Студентски град, Мусагеница,Изток,Гео Милев. Страхотни инструктори,от които пак с две ръце препоръчвам Илиян Грамов. На сайта на Български Автомобилен Съюз има мисля негов телефон за връзка,но той ще ви трябва след като първо се запишете за курса и минете почти лекциите. Цената е много ниска,но не е за сметка на качеството!!!

# 248
  • Мнения: 598
Както обещах - 0897 903095   Peace

# 249
  • Мнения: 366
Оглеждам се за школа в района на Дружба 1/ Младост ...връщам се да чета темата  Peace

Привет на всички новобранци... newsm01
Не знам защо търсите по райони шофьорски курс?!?
Моя инструктор ме вземаше пред блока/център и ме оставяше на работата...пред офиса/Оборище...  Wink
Така беше и с колежката ми, която живееше пък в Дружба... взема ни от в къщи и до където имаме работа... Предварително се уговаряхме и нямахме абсолютно никакъв проблем...
Ако някой иска моя практичен инструктор... Ето моля-
0887 417 874 Емил Соколов

Желая Ви успех на изпита и безаварийно шофиране!
И не чакайте да ви го налее с фуния- с четене става...и умната с гаста...че децата ни пресичат по улицата.!!!!


Айде, айде ...после ще ми благодарите! ...  Peace

Мамнет, нали има и теория? Предполагам инструкторът ви е вземал за практическите часове?
Проблемът е, че имам много малко свободно време, да не кажа никакво  Embarassed и ми се иска школата да е в района, в който живея/работя, а не на другия край на София...

# 250
  • Мнения: 0
И аз препоръчвам "ААИБ" - кара се в центъра, Банишора, Централна гара, Света троица ..., но аз бях при Кирил Захариев. Препоръчвам го с две ръце. Малка нова кола много удобна за каране, научих се да карам добре и го правя сама от първия ден. Никакви проблеми с изпитите - и двата от първи път.
тел. 0897903096, ако някой иска подробности да пише на личния.

# 251
  • Мнения: 524
Ох, още една фенка на инж. Влади се е регистрирала да му прави реклама.
Подведена от ниската цена, която предлага и от няколкото възторжени мнения в този форум и аз се записах при въпросния инструктор. Ходих два пъти да кормувам, като и двата пъти той се возеше като багаж, говореше по телефона или си пишеше нещо. Освен как да потегля не ми каза нищо друго, но като правех грешки /а то няма как да не правиш като нищо не ти е обяснил/ ми се караше, без да ми обясни къде греша и как да се поправя.
Както писах по-горе цената, която беше обявил беше 300 лв, но като се добавят 4 такси по 60 лв, за два вътрешни изпита и за два пред Даи и цената вече не беше и толкова ниска.
Реших да се преместя в някоя нормална школа, и така попаднах на моята инструкторка. Много съм доволна, че попаднах на жена инструктор, която хем е свястна като човек, хем добре обяснява какво се иска от мен. И аз, дето от шофирането ме беше толкова страх и години наред не се решавах да карам курса, от първия път взех книжка. Та благодарение на Гери от автошкола Стелт, ето ме вече и мен с книжка.


# 252
  • Мнения: 4
Здравейте, хайде и аз се включвам Simple SmileАз също търся добра автошкола в района на Младост. Имам препоръки за " Асенов и синове" . Някакви отзиви за тази школа ?  newsm78

# 253
  • Мнения: 26
Изкарах курса преди 2 години в една фирмичка, която се намира близо до НДК. В момента просто не мога да се сетя за името на фирмата, но познати ми препоръчаха инструктор от там и останах доволна. Коректни са, отговарят ти на всички въпроси, дори и извънредно ако се наложи без да доплащаш. Винаги има хора на разположение в офиса, които са готови да седнат да решават листовки с теб, независимо, че се водиш при друг инструктор. Казват ти крайната цена и включват в нея материалите и всичко - няма после...ама дай още пари. Моят инструктор също ме взимаше пред блока ми, така че не се налагаше да бия път, поне не винаги. Ако някой го интересува, мога да дам номер на човека. да ми пише на лични.

# 254
  • Мнения: 0
Вси4ки инструктори са прасета.Много Внимаваите .

Общи условия

Активация на акаунт