Препоръчайте шофьорски курсове

  • 166 044
  • 318
  •   2
Отговори
# 255
  • Мнения: 0
Много рекламни агенти.Но БАС са гадни наистина.Никога там.

# 256
  • Мнения: 0
За Асенов и синове го.еми мошеници Само г.едат да те оцицат

# 257
  • Мнения: 0
За ААИБ  ку,сът  е 1000 и много късат 4-5 пъти

# 258
  • Мнения: 0
ААИБ само дядовци са там Най м.адия 65 години

# 259
  • Мнения: X
За Росен- 85 и аз съм чувала добър отзив- една приятелка кормува там. Обаче име не мога да кажа, не знам дали са повече инструкторите. На мен ми преподаваше теория един много приятен младеж Евтим Ризов от Тара-95 в Люлин, а карах при друг, но съжалявам, че не кормувах при Евтим. Взех я някак тази книжка, но наистина съветвам всички кандидати да търсят проверени хора, защото масово курса минава чудесно, но изпита после е... Sick Успех на всички!

# 260
  • Мнения: 4
За Росен- 85 и аз съм чувала добър отзив- една приятелка кормува там. Обаче име не мога да кажа, не знам дали са повече инструкторите. На мен ми преподаваше теория един много приятен младеж Евтим Ризов от Тара-95 в Люлин, а карах при друг, но съжалявам, че не кормувах при Евтим. Взех я някак тази книжка, но наистина съветвам всички кандидати да търсят проверени хора, защото масово курса минава чудесно, но изпита после е... Sick Успех на всички!

Притеснява ме факта,че фирмата е в Люлин, а аз съм в Младост...доста ми е далечко.  newsm78

# 261
  • София
  • Мнения: 8 940
Вси4ки инструктори са прасета.Много Внимаваите .
Много рекламни агенти.Но БАС са гадни наистина.Никога там.
За ААИБ  ку,сът  е 1000 и много късат 4-5 пъти
ААИБ само дядовци са там Най м.адия 65 години
Боже, каква мисъл, какъв изказ! Praynig  Благодарим за грамотно споделено мнение. Ако и шофирате както пишете, си качете по една снимка, да знаем от кого да се пазим.

# 262
  • Мнения: 0
чух от приятели за един офис в жк.Дървеница блок 50,може да отидеш там,щом Люлин ти  е далеч,пък и мисля,че кормуването е в Младост,Ст.град и околността,успех при избора Simple Smile
 Имам и телефон,ако още е същия 0899981990 опитайте Simple Smile

Последна редакция: чт, 28 фев 2013, 11:07 от poli_899

# 263
  • Мнения: 4
чух от приятели за един офис в жк.Дървеница блок 50,може да отидеш там,щом Люлин ти  е далеч,пък и мисля,че кормуването е в Младост,Ст.град и околността,успех при избора Simple Smile


Благодаря !  Wink

# 264
  • Мнения: 0
stavreti  мога да ти препоръчам  http://avto.alle.bg/Аз искарах шофьорските курсове при тях.Много симпатични хора.Работят точно в района който търсиш.Силно ти ги препоръчвам и цената им е добра.

# 265
  • Мнения: 598
За ААИБ  ку,сът  е 1000 и много късат 4-5 пъти

ААИБ само дядовци са там Най м.адия 65 години

Нещо се бъркаш  Peace

Ей, ама наистина много агенти  ooooh! Аман 

# 266
  • Мнения: 0
Здравейте! Търся ли автошкола в София,и попаднах на тази тема,която е доста изчерпателна,за някои школи,като БАС,IDRIVE,Тара-М,Василеви и др.Ще ви помоля,ако може някой да ми даде съвет къде да карам,проблема при мен е,че не съм от София,а от едно село до София.Ще съм много благодарна,ако ми дадете информация за школа,в която инструкторите не се заяждат,ако се наложи да ме оставят на място,което ми е познато,защото не познавам много добре цяла София.Мерси предварително.

# 267
  • Мнения: 518
katrin1986, както вече съм написала, аз карах кусра към автошкола Стелт 2002. Офисът им се намира до Централна гара и вероятно ще ти бъде удобно, щом не си от София. Инструкторката ми беше много точна и разбрана, а най-важното, че ме научи да карам. За мен жена инструкторка беше много добър вариант.

# 268
  • Мнения: 0
meduncka,мерси но някак си ми се вижда много цена от 800 лв,при условие,че това е само за по едно явяване на изпити и теория и практика.Обаждах се в други школи и ми предлагат цени от 520 лв,за всичко и пак с по едно явяване ,но мерси все пак.

# 269
  • Мнения: 598
Имайте предвид, че ниските цени на курсовете понякога са с уловка. Или не са включени таксите за изпити или късат достатъчно пъти, за да си избият ниската цена на курса  Peace Казвам го от горчив опит на мои близки  Peace

Общи условия

Активация на акаунт