Имахте ли предпочитания към пола на детето/децата си?

  • 4 600
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 447
За първото нямах предпочитания въпреки,че бях сигурна,че ще е момиче и се роди момиче.
За второто може би исках пак да е момиче вече имах някакъв опит,но се роди момче.
Съпругът ми е страшно доволен.

# 16
  • Мнения: 3 459
Нямам дете все още, но искам да е момиченце.  Peace

# 17
Много исках да имам момиченце и вече си имам. Живот и здраве искам и второто ми дете да е момиче!

# 18
  • Мнения: 6 993
Когато си мисля за бъдещото ни дете, някак ми идва да говоря за нея, с името и...

Дали е предпочитание, не знам. Вече не ми пука какво ще е, само да се съгласи той...
По-скоро си мисля, че така мисля за "нея", защото аз съм момиче и съм свикнала да мисля в женски род  Blush

# 19
  • Мнения: 1 065
Мечтаех си да имам трима сина ,да пораснат високи и едри,и когато тръгна с тях, да се чувствам дребна и крехка.Първото ми дете е момче,втория път всички признаци показваха,че пак ще се роди момче ,но се роди момиченце.Толкова бях изненадана ,че чак не ми се вярваше ,че е истина.Но пък е толкова хубаво ,че  всяко дете носи различни различни емоции

# 20
  • Мнения: 2 908
Да,настрохме се и двамата с мъжа ми за момиче.Аз лично нямах нищо против,ако е момче,но някак не можех да го възприема,като мисъл,докато мъжа ми не искаше момче въобще(не че ако беше, нямаше да го обича-напротив,но просто се беше настроил тотално ,че иска момиче).Е,имаме си момата,по-палава от всяко момче. Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 424
Нямам дете все още, но искам да е момиченце.  Peace
И аз така  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 13 206
Да! Исках момиче и се роди момиче. Сега таз малка госпожичка казва понякога "Мамооо, ама аз исках да ме родите момче"  Crazy Crazy Crazy

# 23
  • Мнения: 22 444
О, да, имах предпочитания. )))
Задължително исках да е момиче и се роди момиче. ))))

# 24
  • Мнения: 17 407
Имах, да. Исках момичета- имам ги Simple Smile

# 25
  • Мнения: 476
Исках момиче, родих момче. Ако се реша на още едно дете искам пак да е момче.

# 26
  • Мнения: 2 353
  Важното беше да е живо и здраво. Ще се радвам ако имам още едно дете, независимо от пола.

# 27
  • София
  • Мнения: 18 679
Първия път може да се каже, че не. Втория път много исках дъщеря. Да, ама не Laughing Нищо, третия Wink

# 28
  • Мнения: 592
Мноооооого, ама много исках момче, вярвах, че е момче. Родих момиче и сега съм най-щастливта мама на момиче. Ако пак имам дете искам и то да е момиче.

# 29
  • Мнения: 1 233
Имах, да. Ужасно много исках да  е дъщеря. Ако имаме второ детенце пак ми се иска да е момиче.

Общи условия

Активация на акаунт