бременност след ин витро

  • 30 228
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
здравейте момичета, днес ми е 13 ден след трансфер и направих тест, който е отрицателен. Много се притесних възможно ли е да има бременност. Всички симптоми за които пишете продължавам да ги имам. Възможно ли е всички тези признаци да са просто от утрогрстана който продължавам да пия.

# 16
  • Мнения: 4 589
За съжаление и аз бях така, с всички признаци и 2 отрицателни теста. Направи още един утре, за да си сигурна, но най-добре е с кръвен.
Може да е по-късна имплантация.

# 17
  • Мнения: 4 306
Докато няма цикъл, надежда има  Wink
Тестовете и те са едни...

# 18
  • Мнения: 65
Здравейте моми4ета на мен ми е 7 ден от ЕТ нищо не усещам само гърдите ме болят  Praynig Praynigвси4ко да е ок на 18 съм на кръвен.

# 19
  • Мнения: 65
izdynka направи ли втори тест  Praynig Praynig Praynig ако си напражила да е  EFP  love001

# 20
  • Мнения: 1
Честито sirenata2,лека бременност и да родиш едно здраво и усмихнато бебче и аз чакам моя резултат на 1.01.20101Стискай ми палци!!!

# 21
  • Мнения: 428
гунимуни, да беше прочела цялата тема!
sirenata вече е щастлива мама на 9-месечен Марти.  Grinning
Честито! И успех на всички момичета от този подфорум!

# 22
  • Мнения: 1
Привет момичета, имам 20 опаковки Puregon 50 със срок на годност 11.2010г, искам да ги дам без пари на някоя от вас, която има нужда от него. Ако смятате да се подлагате на ин-витро и смятата, че ще се стане до ноември пишете ми ще ви го дам с радост - toichka@abv.bg

Общи условия

Активация на акаунт