Звъните ли по вратите на съседите си?

  • 4 955
  • 73
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 886
не Mr. Green
вижда ми се много ... отживелица Laughing

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ако жилището е застраховано се обърни към застрахователя си.
А със съседите не зная какво да те посъветвам. Обърни се към домоуправителя.

# 47
  • Мнения: 308
А иначе не знам кой нормален човек умишлено ще ви наводнява.  Rolling Eyes

   Абе то сигурно не е умишлено, но явно има теч някъде по тръбите. А ако при тях вода не избива, много ясно, че няма да им се занимава с къртене на плочки, замаска, а пък и финанси трябват. Само така предполагам, защото по телевизията гледах такъв случай. Гадна работа.

# 48
  • Мнения: 1 317
Преди като живеехме със свекърва ми, бабите комшийки дори не звъняха - направо нахълтваха  ooooh!
Сега обаче, когато сме вече сами никой не ни звъни. Само от време на време касиера на входа.
Ние също на никой не звъним. Има само 1-2 млади семейства във входа, но не се познаваме.


Ние не звъним, освен ако не с особена важност за всички съседи.
За сметка на това на нас ни звънят постоянно -
Оглеждам се за някаква прагматична идея, за да се оттърва от досадниците, но ефикасно и елегантно. Искам да ги принудя да не ни звънят.
Имам приятели румънци, та там голям хит било на вратата да си сложиш табелка - "Моля, не звънете на звънеца, аз от време на време проверявам дали има някой пред вратата".
 Laughing

# 49
  • Мнения: 3 164
Случвало ми се е:
когато от горните етажи не спазват часовете за почивка Crossing Arms
когато някой си мие терасата върху прането ми Naughty
и по др.поводи Simple Smile

# 50
  • Мнения: 1 454
Хихих, звъняла съм за тирбушон защото нямаме, но избягвам да го правя...колкото до часовете...зависи от семейството , но 9ч вечерта не смятам , че е късно Simple Smile

Иначе аз не отварям никога на вратата, дори не поглеждам...не обичам...ако някой ме търси, когото искам да видя чакам първо да звънне на мобилния Simple Smile

# 51
  • София
  • Мнения: 6 810
Не, не звъня. Мразя да ми звънят, явно и аз съм темерут. 99% от съседите са  Sick, та няма за какво да им звъня. Stop Да не говорим, че са ни звънили в супер неудобни часове, да питат за разни глупости, абе...на тема съседи съм много бясна.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Звъня, когато има за какво. Нямам скруполи, но живея в кооперация от 30 години с едни и същи хора, които познавам до болка. Изключвам новите си съседи, които се нанесоха преди няколко години. Те са от типа хора с които не се поздравяваме дори когато се засечем на площадката пред апартамента. Лошо няма, хора разни ...
 

# 53
  • Мнения: 2 131
Преди като живеехме със свекърва ми, бабите комшийки дори не звъняха - направо нахълтваха  ooooh!
Преди години, когато още живеех в дома на родителите ми, един дядо от долния етаж нахлу у нас в момента, в който майка ми излизаше от банята. Тогава времената бяха други, вратите не винаги се заключваха и човекът решил, че е напълно излишно да звъни, а просто може да си влезе. Е, няма да ви описвам какво му чуха ушите. Майка ми по принцип е кротка и мила жена, но тогава...  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 54
  • Мнения: 4 187
Звъните ли по вратите на съседите си? - Не , никога не съм звъняла! Не изпитвам потребност да се сближавам със съседите. Единствените с които контактувам във входа са ми рода  Mr. Green!

# 55
  • Мнения: 1 259
Страхотна тема, да кажа на мен кога ми звънят... smile3507 в 4 сутринта за да ми кажат.... #Silly"Ни моа си отлюча"...ааааааа #Shocked, ми кой да ходи по кръчмите... А аз в някаква паника бях първия път, че бях и сама в къщи... spoko

# 56
  • Мнения: 1 454
Поли, ти въобще щом си отворила си голяма куражлийка...аз ще си стоя сгушена със стиснат мобилен в ръка и това е Simple Smile

# 57
  • Мнения: 17 546
Не звъня на съседите. Само много рядко на чичото до нас, ако някое дете е забравило ключа си, а аз отивам на работа(нощна смяна) примерно. А и той е много мил човек. Не познавам дори всичките си съседи в осем етажния вход, макар че живеем там вече 10 години. Но виж съседката под нас е просто уникална... Такова нахалство, вечно хленчене и необятни претенции просто не сте виждали! Дори сина и се опитваше да възпитава моите деца, като бяха по-малки и ми звънеше час по час да ми докладва какво направили, докато си играели навън ooooh! Хората са просто чалнати, цялото семейство, но е изключително досадно Close А друга съседка, докато беше касиер и звънне на вратата за таксата за входа или пък нещо друго, в мига, в който отворя вратата ме избутваше и направо нахлува у дома Shocked Случи и се два пъти, първия път не очаквах такова нещо, втория път реших да проверя дали пак така ще направи, трети път нямаше. Трудна съм за преместване Mr. Green

# 58
  • Мнения: 2 448
    
Звъните ли по вратите на съседите си? - Не, направо влизам  Mr. Green, много сме си близки, това звъненето е за далечни хора. Ние сме си рода и приятели, къщите една до друга , през прозорците се виждаме и си говорим, дори вече не спускам щорите като се преобличам.  Laughing

# 59
  • Мнения: 1 454
   
Звъните ли по вратите на съседите си? - Не, направо влизам  Mr. Green, много сме си близки, това звъненето е за далечни хора. Ние сме си рода и приятели, къщите една до друга , през прозорците се виждаме и си говорим, дори вече не спускам щорите като се преобличам.  Laughing

 hahaha hahaha hahaha

Звъниш и бягаш - хихихих

Общи условия

Активация на акаунт