ЮЛСКИ бебчета (тема 78 )

  • 11 914
  • 291
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 028

Хм, някой да препоръча педиатър в района.  newsm78 Живея в Суха Река.

Тони, и ние сме в Суха река, педиатътърът на Огнян е от 18-та поликлиника, казва се Славова, записахме се при нея единствено защото от нас до поликлиниката е 5 минути пеш и има специални часове за прием на бебенца, отделни от всичките други болни, в отделна стая, т.е. не висиш да чакаш и рискът да се заразиш от някой болен е минимален... Това ни устройваше само и единствено за ваксините...

Иначе не я бива за друго и за нещо по-сериозно показва пълна некомпетентност, затова когато Оги е болен или нещо ни притеснява ходим във Вита при Масларски  Peace

Както ти е писала и Тити, за 17-та поликлиника май има повече доволни майки...

Сисони, не можеш да си представиш колко се чувствам като тебе  Hug, моят термин също е утре...

# 271
  • София
  • Мнения: 3 449
Тити, ray, благодаря ви!   bouquet
Май към 17 поликлиника ще се насочим и ние. Там е и личния лекар на нас с таткото. Искаше ми се педиатъра да е по-близичко, мислех си за поликлиниката в Хаджи Димитър, не е лошо да се разходя до там, поне да я разгледам. В тая жега обаче хич не ми се мърда.

# 272
  • София
  • Мнения: 123
4естито на banan4e  bouquet  bouquet  bouquet

То4но до преди 20 минуди,докато лежах си мислих за гадното потене и специфи4ната миризма.4удех се дали аз си въобразявам или наистина мириша по-странно Rolling Eyes  Но...явно "повредата не е била само в моя телевизор" LaughingВидях,4е не съм единствена.

Аз досега се трътлявих и гледах филми,но и това да лежа ми писна.Сега 4акам скъпия да се прибере и го хващам под мишка да ни изведе някъде.. Grinning

# 273
  • София
  • Мнения: 979
БАНАНЧЕ, ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА БЕБОЛИНКА ЛЕА -ЩЕ БЪДЕ ФИНА МАДАМА   bouquet

ДЕЩО, НАПРАВО МЕ РАЗТОПИ С ТЕЗИ СНИМКИ, ОСОБЕННО НА ТАЗИ МАЛКАТА ЕЛИ Е ПРЕКРАСНА http://deshtovidi.multiply.com/photos/album/4#4



За потенето и при мен го има от около месец и не е комфортно, но пък не ми пука. После всичко ще си дойде на мястото.

Душичката
се появи - бързо да се отчете, че ни липсваше  Hug  Hug  Hug

Последна редакция: ср, 09 юли 2008, 17:51 от ine

# 274
  • Мнения: 58
Привет и от мен!От вчера сме си в къщи!Но малкия човек не ми оставя много време!Дано по бързо се нагодим един с друг!Засега мисля ,че ядем добре от цица!Но иска честичко да папка!Аз кърмя легнала,защото съм с епизиотомия и ме наболявя дупето!И понеже е лакомник ,вече успя и зърната да ми направи болезнени,но всичко се търпи само при вида на малката душица!Когато успея пак ще пиша,че вече искаме пак манджа!

И ДА ЧЕСТИТЯ НА ВСИЧКИ НОВИ МАМИ! СЛАДКИ,ЗДРАВИ И ПОСЛУШНИ БЕБЧОВЦИ!

Не знам кога ще успея да си променя линийката!Ама вие не ми се сърдете!

# 275
  • Мнения: 2 028
ДеЩо, страхотни са снимките, сега ги разгледах, и каката, и бебата (с безупречния маникюр  Laughing), и мама....
Понеже ми е мания, да питам, с какъв апарат са правени снимките?

Душичке, добре дошла  и ЧЕСТИТО БЕБЧЕ     bouquet  Heart Eyes

Последна редакция: ср, 09 юли 2008, 18:11 от ray

# 276
  • Мнения: 925
Елена е страхотна, ДеЩо!
Добре дошла на Душичката! Супер, че се справяте с кърменето.
Аз днес изпрах бебешки дрешки и неща и ще гладя довечера по хладното. Мисля и багажа за болницата да стягам, че още се ослушвам....

# 277
  • Бургас
  • Мнения: 337
пфуу голяма жега пак- ще пукна направо ooooh!

И аз мириша на мляко цялата...колкото и да се мия и къпя и бърша постоянно...така ще е още няколко месеца- живот и здраве,кърма да има..

Днес ще поизлезем малко на хладно след 7 да видим дали няма малко да се разхладим навън..

Честито на новите мами- Живи и здрави и много усмивки!

# 278
  • София
  • Мнения: 2 925
Аз пак съм щъркел newsm68
Днес в 15.07ч  Шада е родила момченце Любомир 3900гр,  54см  Heart Eyes Голям юнак Hug
Да им е жив и здрав. да папка и спинка и да радва мама и тати. На мама бързо възстановяване и скорошно включване, че ни липсва Hug

# 279
  • Мнения: 13
Честито на Десита , Бананчето и Шада !!!  bouquet Да са ви живи и здрави малките душици  Hug
Аз малко четох по диагонал и се извинявам ако съм пропуснала някое важно събитие .
Веси стискам палци , всичко ще е наред  Hug
Имам 2 въпроса :
1- аз ли си измислям или някой беше споменал нещо за кърменето и яденето на мед , може или не може да се яде . Абе сутринта докато хапвах ме връхлетя тази мисъл и реших да ви питам ;
2- до мамите които имат момченца . Вие правите ли нещо с чурките , че от всякъде съвети получавам да " забелвам " главичкат още от начало за да се оголела бързо , а педиатърката нищо не ми каза .
Леко раждане на мамите които ще раздат днес и нощес  Hug
Аз още не съм ви разказала за моето раждане , но един съвет от мен , като ви почне контракция се наведете леко напред , леко разкрачени и съвсем леко приклекнали и с юмруци и силен натиск масажирайте кръста , тоест таза в двете най-изпъкнали части докато трае контракцията . Много облекчава . И слушайте акушерките и лекарите .  Hug

# 280
  • Мнения: 9
...
За раждането, .... Сложиха упойката и последва приятното затопляне, попитаха ме дали мога да си вдигна крака, не не можех, но можех да си мърдам пръстите на краката.
Елена, честито ти бебче, все така добре да папка и да е много здраво.   bouquet
А каква беше упойката? - спинална или епидурална, боли ли като ти я слагат?

# 281
  • Бургас
  • Мнения: 337
ЧЕСТИТООО НА НОВИТЕ МАМИ!!!!Ех,4е хубавооо!!!!

ДА сте живи и здрави и вие и бебоците и много да ви радват Hug

# 282
  • София
  • Мнения: 2 925
danibon Много противоречиви мнения има по въпроса за пишлетата ooooh!
В чужбина вече го отричат, а пък аз какви проблеми съм виждала с незаголени пишки  ooooh! Незнам какво да те посъветвам. Аз лично заголвам и чистя все още-събира се мърсотия там-както и при момичетата. Не знам питай педито и сама стигни до решение най.добре Peace

# 283
  • Мнения: 175
Днес в 15.07ч  Шада е родила момченце Любомир 3900гр,  54см  Heart Eyes Голям юнак Hug
Честито голямо момче, Шада! Много да папка и слушка!  Hug
Честито, Бананчето! Много радости и само хубави моменти   bouquet
Душичката добре дошла Hug
ДеЩо, много са хубави снимките  Simple Smile
Момичета, някой да препоръча добър педиатър от ДКЦ 29, да работи и със здравната?
Уморих се да чета из здравни и къде ли не в търсене на добър педиатър, близост Драгалевци Praynig

# 284
  • Мнения: 2 762
Честити бебчета на Шада и Бананче- да са им живи и здрави !!!
Душичката- добре дошла отново при нас   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт