ЮЛСКИ бебчета (тема 78 )

  • 11 898
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 427
Весито не се ли е обаждала на някой?

# 286
  • Мнения: 195
Честити дъщеричка на Бананче и синче на Шада newsm51 smile3525
Да са им живи и здрави, да папкат и да радват много мама и тати!!!

ДеЩо и двете ти щерки са много хубави  Heart Eyes
Sisoni не се притеснявай може и да не те приеме. Нали и мен ме вика в Родилното и аз бях решила, че ще ме приеме и багажа стоеше готов в колата. Освен това докато чаках прегледа едно момиче (почти съм убедена че е RKRASTEVA ама тя не си казва) с термин 04.07 и не я прие, уговориха се още да изчакат (между другото в коридора се чува какво се приказва в приемната). Така че доктора решава според случая  Wink
Весито явно са я оставили в болницата, стискам й палци ако са решили да предизвикат раждане  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
lucia ми се губи нещо днес  newsm78

# 287
  • Мнения: 9 904
честито, Шада!! Здрав и умерено палав син ти пожелавам!
честита Леа и на теб, бананче  Hug

данибон, под забелване хората разбират различни неща. Повечето мислят, че трябва да се дърпа със сила, а не е така. По принцип ти е рано да правиш каквото и да е. Трябва да минат поне 30 дни от раждането, а може и повече. При къпане пишката се заголва без да се употребява сила - колкото позволява кожичката - за да се измие, и после се връща на мястото й  Mr. Green целта ти трябва да е чиста пишката, а не да е забелена - второто ще стане от само себе си. Някои момченца са предразположени към залепване на кожичката, което вашият педиатър ще забележи и евентуално ако има проблем, ще ви прати на хирург. Но това става по-късно.

# 288
  • Мнения: 223
Ауу, едва ви изчетох Simple Smile

Честити бебчета на Шада и на Бананчето Simple Smile Да са ви живи и здрави!   bouquet

Ако пропускам нещо да честитя на някого, сори, инфото ми дойде в повече Simple Smile Аз днес пак бях на запис на тонове, много си е добре бебче. Още няма да ме приемат никъде - може изобщо да не преносвам, а просто да е сътворен по късно  Mr. Green

Виждам, че и Гнидка си е тръгнала от мойта бивша болница, явно не съм аз крива, ами нещо наистина куца там  Naughty Но всяко зло за добро!

Мислех, че имаме нова тема вече и се точех за още четене, а пък нямамеее Simple Smile


# 289
# 290
  • Мнения: 219
ЧЕСТИТ ГОЛЯМ ЮНАК НА ШАДА! ЖИВ И ЗДРАВ ДА Е!
 Как ги раждате тези големи бебчета! Бравоо!
Дани, и аз мисля, че е рано да правиш нещо с чурата. Но пък всяко второ момче после стига до специалист. При моят син уж я заголвах и вс. вървеше добре, но в деветия месец се наложи да я отворят ръчно. Наистина всеки има различноп мнение, но тази манипулация беше голям стрес за моя син, просто се уплаши и после не можех по гръб да го сложа за смяна на памперса. Добре се консултирай!

# 291
  • София
  • Мнения: 2 909
Pea®ly и аз в началото бях в Мазнейкови и се отказах  Peace

Ти как си-как са ви краката на вас с Дуци днес   Rolling Eyes Днес е хлад похвалете се.
Ей, само влизам да видя как са бременните кой ще ражда кой е родил и не се сещам да пиша за детето Grinning  Понякога гледам да драсна един два романтични реда да ви размечтая  Heart EyesНещо сте ми на сърце Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт