Лятото в Швейцария дойде, хайде с децата на море!

  • 14 537
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 456
Там сме и ние.  Wink Laughing Peace
А къде на гарата точно? Тя е доста голяма....
Ние можем след 12 по всяко време.
И сме с кола... къде ще пакираш Монечка?

Доведете и някой мъж, да не е сам моя...  Mr. Green

Последна редакция: чт, 10 юли 2008, 10:52 от elph

# 16
  • Мнения: 233
Привет и от мен в новата темичка! Simple Smile
Аз май, откакто сме се върнали от болницата, не съм ви писала...  Embarassed не остава време...  ooooh! Не че съм заета много с бебето, ами имам много други неща да правя, идват гости, ходим на гости... изобщо пълна програма.

Ние с момата Мишел сме добре. След раждането бях много изтощена, не бяха спала цяла седмица в болницата. Но, като си дойдох вкъщи, само след една нощ спане и вече бях нов човек. Засега кротко го раздава, ама да видим до кога.

Гледам, срещичка си уговаряте  Laughing А за кой ден става дума, че нещо не можах да разбера? Оле, как ми се идва... ама още сякаш ме е бъз да тръгна с малката по влаковете. Че тя много често огладнява точно когато не трябва, пък мен ще ме е срам във влака или някъде навън да се кърмим, на обществено място...  Embarassed

Ванилката обаче къде се изгуби?  newsm78

# 17
  • Мнения: 456
За тази неделя е срещата.  Wink

Да ти честитя "лично" за мишлето Мишел! Много да ви радва, да е весела, здрава и малко палава!  Mr. Green

Къде живеете вие?

За кърменето и мен ми беше неудобно в началото, но тук си се кърмят навсякъде и аз се отпуснах... една година се кърмихме къде ли не...(в ресторанти, градинки и т.н. но дискретно разбира се - слагах пелена през рамото си).

# 18
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Хоп, да се запиша в новата темичка  Hug
Виждам ,срещичка си уговаряте, така ми се иска да дойда, но докато не оправим тук нещата, няма мърдане  Confused. Нищо, ако има други, ще гледам да дойда!

Катя  Hug, ще се радвам да се обадиш, като идвате пак насам ,беше ми много приятно да се видим!!

Чумби, много е лесно да се оправиш на Женевското летище, то е доста малко. Просто да си покажат на някого билета, и той ще ги упъти, или да гледат таблата, има навсякъде. В повечето случаи, когато е с прикачване, още като се чекираш за първия полет, ти дават изход и номер на място и за втория, ако пътуват от София, да си го поиска (ако забравят да им го дадат де, на мен досега не ми се е случвало да нямам на втория билет номера на вратата за качване и номер на място за втория полет).

# 19
  • Мнения: 1 909
Вес, благодаря ти за окуражителните обяснения! Heart Eyes Те ще пътуват оттук, така че ще гледаме да им поискаме и вторите билети и да ги видим заедно. Гледах по схемата, която Катя ми показа (мерси, Катя Hug) че летището е на три нива, но щом казвате, че не е голямо, все ще успеят да стигнат навреме.

Приятна ви среща на всички останали  bouquet

# 20
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Чумби, сега се сетих също, че може да помолиш стюардесата да ги упъти. Напиши и им дай бележка, че не говорят френски, и молиш да ги упътят къде трябва да направят прехвърлянето. Да я покажат на някой от персонала и готово, виждала съм много хора да правят така. Лек път им желая!  Hug

# 21
  • Мнения: 1 909
Вес, да, нещо подобно ще направя, той Сашо си говори френски, но не съм сигурна че ще запомни какво трябва да пита, та ще му напиша бележка. За мен беше важно да знам, че не е прекалено голямо летището, понеже имам горчив опит с дългото летище в Милано.  Hug

# 22
  • Мнения: 264
Ехе кво сте направили за няколко часа, много сте изписали  Peace Peace , само така че как бяхме замряли.
Слипи да ти е жива и здрава сладураната, вземи се вдигни и ела да ви видим, не се приеснявай за кърменето тя и Амейката нали ще идва ако вземе малкият Марти и той ще папка така че няма да си единствената.
Елфи, ние паркираме зад афтогарата в малката уличка, винаги има места в неделя. От там е много близо гарата. А става въпрос за входа от към езерото под часовника, но от вън не вътре в гарата, че аз миналият път чаках вътре пък се оказа отвън Wink
Ами никой нищо не казва за часа на срещата да се обадя аз тогава, нека да е 13.00. Хайде вие сте казвайте Hug Hug

# 23
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
а3 сьм на линия ...13.00 е супер....дайте да се видим на гарата под дебелата кака, дето виси от тавана пред информацията....това е вьтре вьв фоайето...май го дават дьждовно....а3 ще сьм само с малкия, Слипи, идвай, ще кьрмиме в тандем, няма страшно.....elph-и, Боряна ще идва с мьжа си, няма да е сам половинката ти...моят не мога и с подкуп от 1 милион да го накарам да отиде в Цюрих в неделя.....

# 24
  • Мнения: 1 425
Аз ще мога да дойда към 14.00 в Цюрих, само ми кажете къде ще сте и дано да ви намеря  Rolling Eyes.

# 25
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Аз ще мога да дойда към 14.00 в Цюрих, само ми кажете къде ще сте и дано да ви намеря  Rolling Eyes.



ще дойда да те в3ема от гарата....ако вали - не3нам кьде - в Букстьр кафето може....а иначе една ра3ходка по Банхоффстрасето,  ако е сльнчево,  и после някьде - СЛАДОЛЕЕЕД  Grinning

# 26
  • Мнения: 456
Супер. И ние ще сме под дебелата кака в 13:00.  Wink

# 27
  • Мнения: 264
Ами всички ще сте там и аз също. Не я знам дебелата кака но ако е достатъчно дебела няма как да не я видя.  Joy .

# 28
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Ами всички ще сте там и аз също. Не я знам дебелата кака но ако е достатъчно дебела няма как да не я видя.  Joy .

3начи остава - 13.00 на гарата в Цюрих под дебелата кака....

# 29
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
бандата, няма промяна, нали? да не си седя сама под каката  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт