Лятото в Швейцария дойде, хайде с децата на море!

  • 14 562
  • 301
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 264
И аз това се питах, но явно не сте се отказали. Аз твърдо съм там.  Hug Hug

# 31
Здравейте, момичета!
Попаднах случайно на раздумката ви и като разбрах, че сте "на място", реших да ви питам: усмихна ми се късмета и през август отивам на един курс в Женева...но всичко стана в последния момент и не си намерих билет за самолета до там! Ще пътувам до Цюрих...и сега си търся билет за влак, но разчитам на някоя промоция, защото стотина евро в двете посоки ми идва множко /плюс платения вече самолетен билет.../. Търсенията ми обаче удрят на камък! НИКАКВИ промоции не намирам! По-често даже и цената не се показва - искат всякакви лични информации преди да стигна до нея...но там където я "дадоха" беше твърда - 80 франка и нещо в едната посока и още токлова в другата...За всички влакове!
Та...питането ми е наистина ли нямат промоции, тези швейцарци? Като гледам френските железници колко намаления правят целогодишно...и за немците, не че ми се е налагало, но знам от приятели, че и те имат сероизни намаления... newsm78?
Благодаря предварително за любезната информация!!!

# 32
  • Мнения: 1 425
Здрасти Тина!

Има билети, които са валидни за цяла Швейцария за един ден. Струват 40 франка и се купуват от общината. Ако имаш някой роднина или познат може да ти купи за дните, в които ще пътуваш.

# 33
БЛАГОДАРЯ МНОГО за отговора...но аз продължавам да питам! Какво означава това? Не, нямам си никого  Rolling Eyes - поне засега! Само местни ли се ползват от тези 40-франкови билети?! Това си е наполовина на това, което намирам! Ако не си го купя отсега, каква е вероятността там на място да успея да си го намеря? Макар че така няма да мога да кажа на организаторите на курса кога и къде пристигам /предвидено е посрещане!/...Очаквам съвети   bouquet

# 34
  • Мнения: 264
Кате я кажи че аз съм от много умните и не мога да си кача нищо тук, как да кача някоя и друга снимка но да се види в поста?
Дайте маили да ви пратя това което съм снимала днес.  Hug Hug

Последна редакция: нд, 13 юли 2008, 22:18 от monechka

# 35
  • Мнения: 1 425
Тина, хубаво е някой да ти ги купи билетите предварително, защото много бързо свършват. Не е задължително да си местен - аз пращам такива билети на сестра ми или баща ми, когато ми идват на гости. Има и една страница www.mitfahrzentrale.ch - там има хора, които редовно пътуват с кола по линията Цюрих - Женева и взимат пътници за 10-20 евро в едната посока, но пак трябва да се свържеш предварително с тях.

Монечка, трябва първо да казиш снимките в някой сайт и от там да копираш адреса на снимката и да го постнеш като натиснеш и публикуваш ареса между двете "img". Ох, не мога да обясня както трябва  Embarassed Embarassed, дано да си ме разбрала.

# 36
  • Мнения: 102
Ето ме и мен Wink
Днес си и3карахме много приятно,трябва да се органи3ираме по-ЧестиЧко.
МонеЧка еи сега ще ти пратя адреса си на лиЧни.

# 37
  • Мнения: 264
Ох, и аз си мислех че така ще стане, нета ми е ужасен и едвам върви. И се надявах да стане но няма Cry .
Както и да е чакам на лични да пращате аз ще връщам Peace Peace .
Страхотно беше. Моят като се прибрах ми вика ти си в много добро настроение да не е имало хубави мъже? Аз нали съм си гад само се усмихнах и му казах Да.  Joy Joy .
Докато не съм забравила, днес Елфито говореше за правата на Българите в Швейцария, доколкото разбрах като си тръгнах, говорих с една друга българка, та тя ми каза че след 1.1.2009 ще сме с равни права като държавите от ЕС. Няма да има референдум защото били само 32 % тези който искали въпросният референдум. И от ЕС нещо ги скастрили или нещо подобно. Но не съм сигурна доколко е достоверна информацията.

Последна редакция: нд, 13 юли 2008, 22:42 от monechka

# 38
  • Мнения: 456
И ние много хубаво си изкарахме вчера!  Laughing

Монечка, мерси за инфото. И на нас така ни казаха. Супер!  Peace

# 39
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
и а3 си и3карах супер вчера, малкият не го броя  Grinning

Монечка, и а3 мерси за инфото  Hug Heart Eyes ей тук http://imageshack.us/ можеш да ги качиш снимките и после копираш адреса на снимката, както ти е обяснила Кати  Hug Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 264
Ох това е проблема че ги качвам по 15 минути едната и направо полудявам. Но както и да е аз изпратих снимки на някои, дайте още адреси който иска.
Амейка ако е хубаво времето и не ме домързи утре ще се дотътрим след обяд да пием по кафе. А ако не в сряда може да дойдем на обяд тя малката свършва в 12.05 и ако тръгнем веднага не по късно от 13.30 ще сме при вас. Но ако е кофти пак времето ще си мързелувам.  Hug Hug

# 41
  • Мнения: 456
Заповядайте:



С мъжа ми имаме годишнина днес!  Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 264
elph Щастие, любов и много много усмивки ви пожелавам. newsm51 newsm51 newsm51

# 43
  • Мнения: 1 425
Честита годишнина, Елфи! Желая ви дълги години семейно щастие и неугасваща любов!


Забравих да напиша, че и на мен много ми хареса срещата с вас и се надявам пак да си спретнем такава скоро, например в Берн  Rolling Eyes!

Монечка, ако искаш качи снимките във www.photobucket.com. Там става много бързо и не е нужно преди това да си ги намалила.

Ние по-късно ще ходим на реката и ще си спретнем едно малко грил парти.



# 44
  • Мнения: 264
Боря се с качването до сега качих само 2 но ще ги кача и ще ви пусна линкче.
Елфи, утре ще идвам към вашият край към обяд, ти как си на работа ще имаш ли време да пием по кафе?  Hug

Общи условия

Активация на акаунт