Влюбена=загубена?

  • 3 991
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 168
Аз лично не бих се влюбила, ако знам,че е женен. Слагам бариерата и дотам.

# 16
  • Мнения: 6 700
Сигурно съм емоционален инвалид, но подобни истории и жените, участващи в тях за мен са едни големи бели птици (не лебеди).
Какво е това безумно влюбване, че да не се интересувам този човек къде живее и с кого, даже на първо място кой точно е.....
Прекалено сапунено ми звучи.
С женени мъже никога не съм се занимавала. Когато аз бях мома, те не ми бяха интересни и си знаех цената. Сега когато и аз съм омъжена пък абсолютно не ме вълнуват - прекалено ясни са ми.

# 17
  • Мнения: 384
Може би за около 4-5 месеца бях загубена, ама после се взех в ръце. С въпросния господин не спрях да с е виждам, но секса приключи в момента в който разбрах че е женен / а казват, че съпругите научавали последни Laughing/.Малко по-късно се запознах с бъдещия си съпруг и всичко си дойде на мястото си. Peace

# 18
  • Мнения: 494
Е,то бива влюбени,загубени ама,4ак не бива. Аз като козирог,демек здраво стъпила на земята никога не съм се вкарвала във филми,разбирай сапунки, но някои приятелки са правели продължение на Дързост и красота, за което и Брук може да им завиди. А за този ,думи нямам ,как да го нарека  fight, дето не само жена си,но и детенцето е погребал #Shocked 

# 19
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Правила съм глупости, когато бях на 20. Сега, когато съм на 2 пъти по толкова, хич не се връзвам за нищо и на никого, нЕАм нерви  вече Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 448
Вършите ли глупости когато се влюбите и на какво сте способни за някой мъж?Би ли ви спряло това че е женен примерно?Изобщо какво не бихте извършили за да докопате някой в който сте влюбени?

Да , вършила съм глупости разбира се, иначе няма да е било влюбване, то глупостите са критерия.  Grinning

За щастие не съм се влюбвала в женен, а на мойта възраст вече е трудно да се говори за нещо повече от "паднах си по него", така е да не казвам голяма дума, ама времето на загубването на акъла от любов е отминал....
А какво съм вършила, за да докопам.........ами каквото е необходимо, с една дума всичко, на което съм способна.  Wink

# 21
  • Мнения: 71
...Чудя се всички жени ли сме така наивни щом се влюбим,до толкова ли си губим ума?Аз честно само веднъж се влюбих така жестоко и добре че мъжа ми вече тогава не беше женен ,че иначе незнам докъде щях да стигна.
Вършите ли глупости когато се влюбите и на какво сте способни за някой мъж?Би ли ви спряло това че е женен примерно?Изобщо какво не бихте извършили за да докопате някой в който сте влюбени?

Не знам за наивни, но когато наистина се влюбиш... а има пречки, боли безмерно. Никога не съм вярвала, че да може наистина да се изпита физическа болка от мисълта, че може да загубиш някого. Или когато се насилваш да се откажеш от тази любов - заради други! Случи ми се. Обичам и бивам обичана до полуда. През много перипетии ще трябва да минем, но смятам, че когато знаеш, че съществува човекът, който те кара да се чувстваш ЖИВ/А... си заслужава да се бориш.

# 22
  • Мнения: 604
Да вършила съм глупости само за един мъж преди съпруга ми·
Безумно го обичах и сега като се връщам назад си казвам, колко
глупава съм била·Еееех, а бяхме млади Mr. Green

# 23
  • Мнения: 76
Как пък половината от вас казаха,че не са се влюбвали до такава степен,че да вършат глупости,но пък за сметка на това Приятелките им са.Били глупави,наивни и т.н. Според мен всеки е вършил глупости от любов,едни си признават други не.
За въпросния господин,просто нямам думи,да кажеш такива думи за детето си,за майка му,ебати изпадналия тип. Света се напълни с мъже нещастници. Аман от такива.

# 24
  • Мнения: 432
Естествено е всеки като е влюбен да върши доста неща подтикнат от емоциите - които в последствие наричаме "глупави постъпки". За мен са хубави постъпки. Само че тук става въпрос за лъжа и момиче, което въпреки че научава истината - продължава....Това вече е глупаво.

# 25
  • Мнения: 2 175
Не, не бих останала с човек, който ме е лъгал от самото начало. Била съм с женени мъже, но съм знаела, че са женени от самите тях, всичко е било само за забавление и е приключвало безболезнено както за мен така и за другите.
За докопването - ако съм влюбена не правя кой знае колко, искам и човекът отсреща да е влюбен в мен, знам, че насила хубост не става, така че и да правя и да не правя, ако чувството не е взаимно - няма много полза. Ако обектът е "добра партия" - без значение от чувствата - бих направила почти всичко. Единствено не бих убила.
Това е и моето мнение.

# 26
  • Мнения: 389
Била съм безумно влюбена, правила съм големи простотии, но с женен мъж - никога, противна ми е дори мисълта.

Знам, че нямат люспи и трето око, но в моята глава, това е друг вид хора. Такива, с които връзка не мога да имам.

# 27
  • Мнения: 1 897
Да, била съм безумно влюбена и съм вършила глупости от любов.
Връщайки се назад във времето сама се чудя на наивността и глупостта си.  Все пак си мисля, че тези любовни преживелици, трепетите, емоциите и страданията  покрай тази любов ме направиха по-силна и мъдра и ме научиха да ценя и уважавам повече себе си и партньора си.
В женен мъж не съм била влюбена и априори не мога да кажа как бих постъпила, защото много често живота ме опровергава, когато кажа: "Никога".

# 28
  • Мнения: 1 454
... и априори не мога да кажа как бих постъпила, защото много често живота ме опровергава, когато кажа: "Никога".

Много си права , затова не разбирам хора , които така смело заявяват как, видиш ли, те 'никога' не биха направили това или онова...всичко се случва...

# 29
Момичета този е болен мозък!Как не го е срам не стига че погребал женаси ами и детенцето!Боже мой тези мъже....какво ли не измислят! Shocked smile3506 А това момиче с каккъв акъл се е занимавала с него след като е разбрала? Shocked този е луд!!!Горката му съпруга!

Общи условия

Активация на акаунт