еЛ-връзки (The L Word ) по Fox Life

  • 21 670
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Заинтригувахте ме. Това ще е следващият сериал, който ще тегля и гледам  Peace Като привърша с One tree hill  Wink

# 16
Относно дублажа и преводите, ами трябва да се допусне, че в България не всеки говори и разбира английски, за мен това не е грешка да се пусне дублиран филм на български в България  bg

Нямах предвид да е изцяло на английски (разбира се, че не всеки говори английски), а просто да е със субтитри, защото и този сериал може да остане неразбран, както много други готини сериали, които са дублирани на БГ и са нямали успех на БГ пазара. Просто се губят шегите и закачките!
За мен субтитрите са по-добрият вариант, едва ли този сериал ще се гледа от много деца, които не могат да четат или от много баби, които не довиждат.
Освен това, субтитрите могат да са много добър учител. Аз лично съм научила не един език, точно защото гледам филми със субтитри.

Алис и Дейна са ми любими, защото говорят супер смешни неща!

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
О, определено не обичам дублирани филми  Stop Освен автентичните реплики се губят и оригиналните гласове на актьорите.

# 18
  • Мнения: 1 167
Кога и в колко го дават този филм по Fox Life?

# 19
  • Мнения: 1 878
Четвъртък в 22.00

# 20
преди 1 седмица някаде почнах да гледам филма и стигнах до s3 мн е интересно наистна и е супер филмче  newsm10
а вие знайте ли или можете ли да дадете някакво линкче към актиорите на интервюта или нещо за тях извън филмите
като напраимер за шеин  newsm53    newsm47

# 21
  • Мнения: 9 865
Katherine Moening a.k.a. Shane.
Има официален сайт на филма - The L Word и социална мрежа Our Chart.
Но най-лесно е да пуснеш каквото ти трябва в Гугъл и да си избреш сама!

# 22
  • London, baby
  • Мнения: 800
Започнах 3ти сезон, не съм впечатлена. Само 1ви ми хареса до сега. Иначе Джени ми е също толкова противна, вече и Дейна. Дано нататък стане по-интересен.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 857
Всичко излязло до тук като серии съм гледала.
Много ми е любим като сериал.
Че е зарибяващ - няма спор.
Гледа се от доста хетеросексуални по света.  Laughing
Ноооо дублирана Шейн - НЕ! Не давам!  Twisted Evil
Приятно гледане на всички!

# 24
  • Мнения: 2
Един от любимите ми сериали до момента, гледала съм всичките 5 сезона и вече чакам 6-ти.  Grinning Докато го следях, се чудих, коя ли българска телевизия би го излъчила. Аз също съм съгласна, че дублажът не е добър вариант за този сериал. Образите се възприемат много по-добре с автинтичните им гласове.
Иначе, моята любимка е Шейн newsm10.

# 25
  • София
  • Мнения: 197
Сериала наистина е хубав, гледах го още преди години, като излезе. Като разбрах, че ще го излъчват ми беше странно как БГ аудиторията ще го възприеме, но до момента чета само положителни отзиви и съм приятно изненадана Simple Smile Наистина е грешка това с дублажа Sad
Надявам се на повече хора да хареса и да го разберат...

# 26
  • Мнения: 9 865
gia_fire, къде ги четеш тези положителни коментари?!
Интересно ми е... само за тези тук ли става дума или не?

# 27
  • пред екрана
  • Мнения: 20
Привет!
От днес и аз се присъединявам към феновете на сериала. Тази сутрин гледах епизод 1 и определено покри  положителите ми очаквания. Вярвам, че и занапред ще е така. Вие вече си имате и любими герои и като цяло Шейн води класацията. Какво точно харесвате у нея? Не че не я харесвам, просто ми напомня за "лошото момче" или 'плейбоя". Аз все още съм малко неориентирана за любимки, но след няколко серии ще ми се прояснят нещата. Нямам търпение да изгледам всички сезони. След "Изгубени" и "4400" имах нужда от нещо по-свежо. Малко повече "Али Макбийл" и "Сексът и градът"

Последна редакция: пн, 25 авг 2008, 18:21 от nadya_geo

# 28
  • Мнения: 940
Аз станах доста голям фен на сериала, много ми допадна. Направо съм спирала на някой сцени, слушах ги отново и отново. Засега привърших сезон 3, но мисля да продължа напред с четвъртия и петия, за да не забравя главното.
Аз харесвам Алис, защото е много влюбчива. Харесвам и Тина, защото е отдадена на любовта си. В началото харесвах и Бет, но после ме разочарова. А от Джени съм просто във възторг. Има моменти, в които се оприличавам на нея.
Незнам за дублажа, така като не го гледам по Фокс, а направо на английски.

Има си и тъжни моменти, но нека да оставим тези, които са още  в началото да тръпнат в очакване.

В началото си мислех, че само първия сезон ще става за гледане. После обаче се оказа съвсем друго--наистина и трите които гледах досега си заслужават гледането.

# 29
  • Мнения: 2 149
Ей зарибихте и мен Wink
Изгледах първите 3 серии,завладя ме.Нещо различно,свежо,неподтискащо.Мисля си,че всеки би намерил частица от себе си,гледайки го.Засега не мога да кажа коя ми е любимка.Ще се включа пак smile3521

Общи условия

Активация на акаунт