еЛ-връзки (The L Word ) по Fox Life

  • 23 100
  • 90
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 939
Към средата на 4-ти сезон нещата доста се променят. Сега просто с отвращение гледам Джени.

# 31
Към средата на 4-ти сезон нещата доста се променят. Сега просто с отвращение гледам Джени.


после се променят пак  Wink

# 32
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
мдаа и аз се чудя как в началото Джени ми е била една от любимките  Grinning Направо се оляха с нея по едно време. Яд ме е, че образа на Шейн не търпи никакво развитие - само как завърши 5ти сезон..  Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 9 855
Скоро ще има и 6.! Чакам го с нетърпение и се радвам, че има любители
на сериала тук. А пък Джени ми е антипатична от самото начало. Много
харесвам Хелена, въпреки че в началото я представиха като 'змия'.

# 34
  • London, baby
  • Мнения: 806
И аз нямам търпение и чакам новия сезон. Надявам се да вкарат Марина, харесвах я. Джени и на мен ми е много антипатична, особено в последният сезон.
Благодаря на Beth, за сериала!!!

# 35
  • пред екрана
  • Мнения: 20
Аз съм в края на 2 сезон. Всички ми харесват, но някак си Алис и Шейн малко повече от другите. Голяма зарибявка е! Само ми се струва малко пресилено това да правят секс толкова бързо. В смисъл познавам няколко души с хомосексуална ориентация и не мисля че нещата се случват толкова бързо.

# 36
  • Мнения: 9 855
Не мисля, че има нещо общо с ориентацията, до човека е.
А и това е сериал, ако не се случват бързо нещата ще стане прекалено скучновато. Whistling

# 37
  • пред екрана
  • Мнения: 20
да права си Simple Smile

Аз май се пристрастих и по този сериал. Мнооого ме кефи. Вече съм на 4 сезон и се опитвам да си наложа да го гледам по-бавно ама не успявам. Вчера изгледах почти целия 3 на един дъх. Embarassed

# 38
  • London, baby
  • Мнения: 806
А защо тук не пише, кога ще излезе 1ва серия на 6ти сезон?
http://www.imdb.com/title/tt0330251/

# 39
  • Мнения: 9 855
Скоро ще е.

# 40
  • пред екрана
  • Мнения: 20
Радвам се, че скоро ще излезе и ще гледаме серии и от 6 сезон. Навярно няма да са януари, щом вече качиха и Бягство от затвора. Свиркайте като го пуснат Praynig

# 41
  • Мнения: 9 855
А може ли някой да ми каже кой сезон тече по Фокс?
Все още ли е първи, защото аз ги гледам на компютъра?!

# 42
  • София
  • Мнения: 5 957
Запалихте ме да погледна някоя серия, макар че вече ще ме изхвърлят от къщи с тия сериали  Crazy

Иначе:
Next Episode:  63: 6x01 -- TBA (Jan/2009)

# 43
  • пред екрана
  • Мнения: 20
Приключих и с 5 сезон Sad и сега само ще чакам. Ама да ви кажа Кармен май най ми харесваше, макар да е с второстепенна роля и едва ли ще я върнат. Имаше страхотно излъчване DJ Shugar!

# 44
  • Мнения: 2 506
Кармен се завръща в 6-ти сезон.

Общи условия

Активация на акаунт