еЛ-връзки (The L Word ) по Fox Life

  • 23 101
  • 90
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 855
Не си оставила място за грешни интерпертации. За мен е еднакво абсурдно в 10 сутрин да се излъчват изобщо филми със сексуално съдържание, без оглед на това чия сексуална ориентация визират. Просто Фокс Лайф са решили, че могат да си запълнят програмата с това, защото няма кой знае какъв зрителски интерес сутрин. Иначе официалният част на Връзки-те беше към 22-23 часа. Малко преди порното  Twisted Evil

# 61
  • Мнения: 224
Този сериал е страшно готин за мен. Много голяма част от мъжете трябва внимателно да го гледат и да се понаучат как се прави хубав секс. Повечето от тях и понятие си нямат от женското тяло. Grinning

# 62
  • Мнения: 42
откъде субтитри за 6ти сезон 1ва серия?

# 63
  • London, baby
  • Мнения: 806
откъде субтитри за 6ти сезон 1ва серия?
Утре ще я има тази серия, тук. Субтитри, по-нататък сигурно.

# 64
  • Мнения: 42
е аз тогава какво изтеглих  newsm78

# 65
  • London, baby
  • Мнения: 806
Това намерих само . По-малък е по размери от обикновената серия, този е 225мб, а по принцип са 700мб. В www.imdb.com пише, че на 18.1. ще пуснат там серията, а тук са винаги на следващия ден.

# 66
  • Мнения: 42
да и аз в последстие видях, че е 225мб  Laughing
значи утре ще има нова серия

# 67
# 68
  • София
  • Мнения: 278
 newsm78  що така е изостанала темата?
Има ли субтитри за 7-ми епизод?

# 69
  • London, baby
  • Мнения: 806
Няма още.

# 70
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
аз ще зачакам да се съберат повечко серии и да ги изгледам накуп, че така най-обичам  Grinning

# 71
  • Мнения: 329
Интересен ли е сериалът? Grinning Такова.......това че съм момче, не значи, че непременно трябва да е с по-пикантни сцени. Laughing Но все пак..........само за жени ли е или?  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 939
Аз смятам, че е интересен. Доста ме накара да се замисля за някои неща. Имаше и неща, които ги свързах директно с мен, та затова много ми хареса.
Иначе аз си тегля от Интернет. Сега не съм сигурна кой сезон гледам.  hahaha

# 73
  • Мнения: 329
Аз смятам, че е интересен. Доста ме накара да се замисля за някои неща. Имаше и неща, които ги свързах директно с мен, та затова много ми хареса.
Иначе аз си тегля от Интернет. Сега не съм сигурна кой сезон гледам.  hahaha


Епа викам поне и аз веднъж да се насладя на някаква романтика в някой филм. Grinning Че нещо имам непоносимост към мъже и тия сапунки са ми противни като се зацелуват там. Laughing Не ми е красиво някак мъж и жена и превключвам канала. Mr. Green

# 74
  • София
  • Мнения: 278
 Laughing аз пък по-пикантните сценки ги превъртам. Незнам що така- срам мъ е да ги гледам  Embarassed Laughing

Общи условия

Активация на акаунт