Потите ли се повече от нормалното?

  • 5 454
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ми не Thinking беше си нормално потене.

# 16
  • Мнения: 396
Да.Потих се, че и "ухаех". Whistling
Joy
За това говоря !
Не знаех , че темата ще излезе толкова забавна!

# 17
  • Мнения: 4 784
Да, след раждането започнах да се изпотявам, а преди това никога не е било така. Хормонални изменения, какво да се прави  Tired
Уфф, същата работа. Добре че е в умерени количества, но все пак е некомфортно, предвид че преди бременността не съм се изпотявала, дори когато съм тренирала усилено спорт.

# 18
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Да, след раждането започнах да се изпотявам, а преди това никога не е било така. Хормонални изменения, какво да се прави  Tired
И при мен е така, само че се появи след второто раждане. Confused

# 19
  • Мнения: 1 666
Ами да. Повечко килограми, повечко хормони.... какво да се прави.

# 20
  • Мнения: 259
и аз съм така.

# 21
  • София
  • Мнения: 604
аз не се потя повече от нормалното Sunglasses

# 22
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Аз се потя страшно много.Косата ми е мокра цяло лято.Вечер като спя направо плувам.Възглавницата и чаршафите са мокри на сутринта.Винаги съм била така,а може и да е генетично.Баща ми също се поти,докато майка ми и сестра ми изобщо не се потят. newsm78

# 23
  • Мнения: 428
Да Sad Особено вечер и през нощта е някакъв ад Tired

# 24
  • София
  • Мнения: 2 802
И аз съм така от миналото лято  Sad Тогава го отдавах на бременността, а сега на кърменето. Да видим как ще е другото лято  Wink

# 25
  • Мнения: 2 498
Цитат
майка ми и сестра ми изобщо не се потят.
И аз съм така....това явление изпотяване и мокрите петна под мишниците изобщо не са ми познати....

# 26
  • Мнения: 191
Ами аз винаги съм била заморничава, но по време на бременността все ми беше по-топло от на другите, все се потях по лицето и под мишниците и редовно се карахме с колегите за температурата на климатика. Не издържах от жега.

# 27
  • Мнения: 396
То наистина проблема бил масов! Не знам защо си мислех, че съм изключение?! newsm78
Завиждам благородно на майчетата, които нямат този проблем! Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 276
И аз ужасно се потях докато бях бременна и докато кърмех.
После престана.

# 29
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Ужасно беше през бремеността  Tired със засилените хормони и обилното потене.Сега пак си се потя,но не в такива количества. Joy

Общи условия

Активация на акаунт