За Аспровалта -Гърция

  • 84 775
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 460
Здравейте!
Вчера се опитах да резервирам стая във Вила Ассамарис за периода от 10-20 август, но за съжаление сега получих отговор, че няма места за този период. Тези, на които им е харесала вилата да побързат, вероятно за края на август, началото на септември ще може да се резервира. На мен за съжаление ми е късно тогава.

# 16
  • Мнения: 934
На мен в Неа Врасна ми харесва повече, по-свежо е.
Били сме само за плаж там.
old sport, то само като вилна/туристическа зона ли се явява към градчето Врасна?

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Аспровалта е на много хубаво място по отношение на еднодневни дестинации.
Кеф ти Кавала, Драма Солун, Тасос и т.н. хубави местенца.

# 18
  • Мнения: 2 312
Old Sport ,мерси   bouquet
А дали някъде в района има хотел ол инклузив?

# 19
  • Мнения: 3 215
Моля  Hug
Не знам да има такъв хотел, повечето са малки частни хотелчета и пансиони.Но е възможно.Ако разбера,ще пиша. Peace

# 20
  • Мнения: 223
 Здравейте!
 На мен пък ми харесват тези мънички къщички в Неа Врасна и Аспровалта. Някой има ли представа дали се дават под наем и горе-долу на каква цена? Иначе от всички плажове в Гърция най-много ми хареса този на Керамоти. Simple Smile

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Здравейте! Заминаваме след 10-тина дни за Неа Врасна. Някой бе писал, че ще ходи в началото на август, та споделяйте впечатления.Прилични заведения,плаж ,цени, и т.н. Предварително благодаря   bouquet.

# 22
  • Мнения: 3 215
Ние ходим постоянно,защото имаме жилище. Вчера бяхме там последно.Сезонът наближава края си и вече е по-спокойно,макар че през уикендите и вечер по алеята си е все още много оживено.
Плажът е хубав,както винаги.Има места,където можеш да ползваш собствен чадър,а пред кафетата има чадъри и шезлонги,за които не се плаща допълнително - само трябва да консумираш нещо от съответното кафе.Цени ми е трудно да коменитрам,защото не сядам там,но мисля,че фрапето е около 3евро..
Иначе по алеята има много кафета и ресторанти.Ние обикновено ходим в една таверна,която не е на алеята,но е налблизо - казва се Ел Греко - вечеря за двама ( с виното) ни излиза между 18 и 21 евро.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Много благодаря за бързия отговор. Ние понеже сме 3 семейства / и за 1-ви път в Гръцко/, та народа се притеснява от високите цени там.Така, както го описваш си е супер нормално. Плажа хубав ли е , с пясък ли е, в коя част от него е по-плитка водата/ защото някъде четох, че ставало дълбоко/? Наистина се надявам да си изкараме хубаво  Laughing.

# 24
  • Мнения: 3 215
Ами не мисля, че цените са супер високи.По нашето Черноморие със сигурност не е по-евтино, а качеството няма какво да го сравняваме. Вчера например си купихме дюнери (гирос) от заведение до плажа и бяха огромни, с много месо на цена от 2 евро.
Плажът е хубав, с пясък и широк.В морето наистина става дълбоко доста бързо,не знам да има мест,където е по-различно.Ако сте с деца,носете им пояси и плавници (от тези надуваемите за ръцете) и няма да имат проблеми.
Сигурна съм,че ще ви хареса.Приятно изкарване!

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Супер много ме успокои ,  и отново - благодарно-
сти  bouquet. Друго си е някой да ти " отвори очите"  Laughing.

# 26
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
, та народа се притеснява от високите цени там.

единственото спасение е, да не обръщат еврата в левове. Просто фрапето е 3Е и толкоз. А не е 6лв.
И ако не ме послушат, ще си развалят почивката.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Шани , и аз така правя. Ето ,например, както ми казаха по-горе : дюнер 2 евро - в БГ - 2 лв. Това ме успокоява ,че както повечето хора казват цените са като тук, но в евро. Вечеря за 2-ма - около 20 евро.То и на морето като седнехме ,плащахме по около 30лв. за обяд.

# 28
# 29

Общи условия

Активация на акаунт