На какви игри на РС играете?

  • 4 805
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Защо пък 3-ката, като 5-цата излезе отдавна? Аз на 3-ката играех през първата ми бременност (2000 г.)- по цели нощи не се отлепях от компа ooooh!

# 46
  • Мнения: 2 587
Защо пък 3-ката, като 5-цата излезе отдавна? Аз на 3-ката играех през първата ми бременност (2000 г.)- по цели нощи не се отлепях от компа ooooh!

Защото си е най-добрата.Не съм доволна от четворката,а петицата нямам и намерение да пробвам.
То мнението ми е от 23 септември,сега би било по различно - Линеич.

# 47
  • Мнения: 29
fallout 3 ме е "зарибила" много.Кръстосвам из пустошта с вярното си куче и един добър супер мутант,отсрелвам си кротко всякаква паплач с един як снайпер и се чувтвам .. Crazy . направо не мога да "отлепя" от компютъра в офиса и да се прибера.Толкова отпочинала и свежа ме прави тази игра...Unreal 2 и Crysis също много ме разтоварват. Сега чакам с нетърпение Стар Крафт 2 че едно време голям купон беше с нея.

# 48
  • Мнения: 197
Cradle of Rome  Party
Сега ще пробвам и Cradle of Persia  Wink

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 647
аз съм фенка на всички хироуси - имам ги и петте на компютъра си и си ги подкарвам от време на време, въпреки че отдаавна им знам цаките на мисиите  Mr. Green които имат минаване де  Blush Най-много хасесвам четворката, заради опита да се побългари и заради графиката, после тройката, после двойката, после единицата и накрая петицата - не за друго, ами много бавно ми подкарва на компито  hahaha Joy Абе хироуса си е хироус - що безсънни нощи съм вложила в него...  hahaha

# 50
  • Където пожелая
  • Мнения: 270
Играя игрички от типа escape.
Много целувки на момичетата от темичката Hug

# 51
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
У дома сме фенове на "conQUIZtador". Изключителна и много приятна игра!  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт