третата година майчинство-платена?

  • 5 030
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Не спирам да се удивлявам как хората измислят нещо и го хвърлят в пространството, а ние разсъждаваме върху него, без изобщо да помислим дали е възможно да стане...
Няма такова нещо и няма и да има  Naughty
И на мен ми се иска, но не е реално  Thinking

 Naughty

# 31
  • Мнения: 4 753
Няма да стане това, пък и логика няма да се заседява майката вкъщи... А детски градини липсват само в София...

# 32
  • София
  • Мнения: 7 097
Не се размечтавайте,момичета.Държавата се чуди какво още да вземе от нас та как ли пък не да даде още.Аз и на 2 години бих се радвала,но за съжаление тук в Италия ти дават само 5 месеца платено майчинство–месец преди да родиш и 4 след това,пък после как се оправят не ми го побира главата... newsm78

Така е не само в Италия, но и почти навсякъде другаде. А ние за 3 години говорим... ooooh!

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 817
А дано, ма на дали  newsm47

# 34
  • Мнения: 2 315
И сега ако кажете ,че Масларова го е измислила това  Mr. Green
Не ми се вярва изобщо да стане някога!!!

# 35
  • Мнения: 31 301
Искам да стане. Най-щастлива съм като си гледам детето. Въобще не искам да ходя на работа.

# 36
  • Мнения: 1 596
Искам да стане. Най-щастлива съм като си гледам детето. Въобще не искам да ходя на работа.

Абсолютно!!! Peace
И аз!

# 37
  • Мнения: 1 477
За мен ще е по-добре да осигурят места за ясли и градини.stelt77, проблемът не е само в София, уверявам те.

# 38
  • Мнения: 540
Искам да стане. Най-щастлива съм като си гледам детето. Въобще не искам да ходя на работа.
иаз така Peace

# 39
  • Мнения: 5 539
С удоволствие бих се възползвала догодина Simple Smile Това е положителна промяна.
Не знам дали бих разчитала на случайна жена от БТ или на позната, но въвъ всеки случай е много добро това изменение в закона. Peace

# 40
  • софия
  • Мнения: 636
бЛАГОДАРЯ ЗА ИНФОТО. ТУК ЕДНА ДАМА ПИСА, ЧЕ НЯМАЛО 3 ГОДИНА НЕПЛАТЕН ОТПУСК ПО МАЙЧИНСТВО, А САМО 6М. ИМА ТРЕТА ГОДИНА МАЙЧИНСТВО-ОТПУСКЪТ НЕ Е ПЛАТЕН. А ТЕЗИ 6М. НЕПЛАТЕН ОТПУСК СА ДРУГО НЕЩО-ТЕ СЕ ДАВАТ НА ВСЕКИ ЕДИН ОТ РОДИТЕЛИТЕ НА ДЕТЕ ДО 7 ГОДИШНА ВЪЗРАСТ. ТАКЪВ ОТПУСК ИМА И МАЙКАТА ИМА И БАЩАТА НА ДЕТЕТО. ТРЕТАТА ГОДИНА ОТ МАЙЧИНСТВОТО НЕ Е ПЛАТЕНА ОТ ДЪРЖАВАТА, НО СЕ СЧИТА ЗА ТРУДОВ СТАЖ. АЗ ЛИЧНО РАБОТЯ В ОБЩИНАТА И СЪМ НАЯСНО С ТОЗИ ВИД ОТПУСКИ, А ОСВЕН ТОВА И ЩЕ СИ Я ПОЛЗВАМ ТРЕТАТА ГОДИНА. ЩЕМ МИ Е РАЗРЕШЕНА, ЗНАЧИ ИМА КАК ДА СЕ УРЕДИ ОТ ЗАКОНА.

# 41
  • София
  • Мнения: 7 097
бЛАГОДАРЯ ЗА ИНФОТО. ТУК ЕДНА ДАМА ПИСА, ЧЕ НЯМАЛО 3 ГОДИНА НЕПЛАТЕН ОТПУСК ПО МАЙЧИНСТВО, А САМО 6М. ИМА ТРЕТА ГОДИНА МАЙЧИНСТВО-ОТПУСКЪТ НЕ Е ПЛАТЕН. А ТЕЗИ 6М. НЕПЛАТЕН ОТПУСК СА ДРУГО НЕЩО-ТЕ СЕ ДАВАТ НА ВСЕКИ ЕДИН ОТ РОДИТЕЛИТЕ НА ДЕТЕ ДО 7 ГОДИШНА ВЪЗРАСТ. ТАКЪВ ОТПУСК ИМА И МАЙКАТА ИМА И БАЩАТА НА ДЕТЕТО. ТРЕТАТА ГОДИНА ОТ МАЙЧИНСТВОТО НЕ Е ПЛАТЕНА ОТ ДЪРЖАВАТА, НО СЕ СЧИТА ЗА ТРУДОВ СТАЖ. АЗ ЛИЧНО РАБОТЯ В ОБЩИНАТА И СЪМ НАЯСНО С ТОЗИ ВИД ОТПУСКИ, А ОСВЕН ТОВА И ЩЕ СИ Я ПОЛЗВАМ ТРЕТАТА ГОДИНА. ЩЕМ МИ Е РАЗРЕШЕНА, ЗНАЧИ ИМА КАК ДА СЕ УРЕДИ ОТ ЗАКОНА.

Наистина няма трета година неплатен отпуск  Naughty А тези 6 месеца, които споменаваш се ползват до навършване на 8 години на детето.
Вие в общината не знам откъде ги вадите тези отпуски  newsm78 Цитирай нормативен акт, където е уредено това, че ме заинтригува.

С удоволствие бих се възползвала догодина Simple Smile Това е положителна промяна.
Не знам дали бих разчитала на случайна жена от БТ или на позната, но въвъ всеки случай е много добро това изменение в закона. Peace

Това е програма, не изменение в закона и тази програма се интерпретира по най-безумни начини в интернет пространството.

# 42
  • Мнения: 2 069
Цитат
ИМА ТРЕТА ГОДИНА МАЙЧИНСТВО-ОТПУСКЪТ НЕ Е ПЛАТЕН
и аз знам че няма трета година неплатен отпуск
ако има ще е много добре за мен  Wink
така ще си запазя раб. място ако детето не е прието в ясла

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Айде де!
Песимист съм,не вярвам.....но не пречи да си помечтая. Flutter

# 44
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 994
Ех, мечти, мечти...  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт