Д-р Давидков

  • 7 158
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 104
Точно за тови касов бон искам да поговорим.Не е ли редно на всякъде, където си плащаш за дадена услуга да ти издадат документ насреща, с който евентуално да се отчетеш или те да си узаконят парите. Както и да е.  Обаждам се да си запазя час при "великия" доктор и питам сестрата, колко ще ми струва прегледа, понеже не съм от Варна и няма как да се обадя на някой д ами донесе още пари. И тя ми отговаря милата ами около 80-100 лв. доктора ще прецени. И на какво основание преценява доктора колко ще ми струва. На мен ми взема 100лв, на една мацка 80лв, на друга 120лв. Какъв е този критерий за цени. На мен ми казаха, че ако те види малко по така докарна и с повече бижута може и по скъпо да ти вземе. Момичета срам ме е да си призная, но имам един дебел ланец с голям кръст (златни) и го свалих в чакалнята  Embarassed. Като се прибрах мъжа ми беше доволен, че всичко с детето е наред, но и той ми зададе въпроса "къде ти е касовата бележка". Не че не ми вярва, но и той пита на какво основание ги е вземал тези пари. Това е от мен. Иначе прегледа беше просто за мое успокоение.

# 16
  • В облаците
  • Мнения: 63
Ето какво намерих за феталната морфология към днешна дата. Обърнете внимание, че много малко хора са специалисти и не е лошо този доктор вместо да говори да си закачи сертификата на стената, за да има за какво да надува  Simple Smile
http://www.lmpbg.org/downloads/FETAL_MORF.doc
Всъщност не разбрах защо сте ходили на триизмерен ехограф, заради филмчето ли? Никой лекар няма да ви откаже да заснемете прегледа с ехограф. Просто си носете апартче  Heart Eyes

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Хайде и аз да се включа, мълчах до сега, но вече не се сдържам. Имам два спонтанни аборта - първия в началото на 6-ти месец, втория missed в 10 г.с. Първата ми бременност я следи д-р Танев, ходих и при доц. Балев и двамата са ме гледали многократно на ехограф. Всичко с бебето беше наред, но в началото на 6-ти месец внезапно кървене, силни контракции, не ме взеха много насериозно и загубих бебето. След това съм ходила на профилактични прегледи, на ехограф са ме гледали и в Майчин дом - д-р Маркова - всичко ми е наред, матката ми била по-малка. Втора бременност - разочарована от АГ отивам в Майчин дом, записвам се при д-р Бейлерян - първи преглед видя се плоден сак, втори преглед - съмнение за кухо яйце, второ мнение на д-р Анна Атанасова - същото, но неубедително, каза ми "Ако и когато прецениш, ще ти направим кюртаж"????? Аз съм в паника търся трето мнение, пак реших да отида в АГ там виждат сърдечна дейност и ме викат на преглед след една седмица. След една седмица обаче, по съвет на приятелка реших да се посетя и Давидков, знаех, че взема скъпо, бях слушала какво ли не за него. Той установява, че НЯМА сърдечна дейност от няколко дни, че матката ми е двурога, имам полипи в единия рог и незабавно трябва да ми се направи кюртаж! Стреса ми беше огромен, но получих много добро отношение, за всичко ми беше издадена фактура и касов бон и понеже имам здравна застраховка към Закрила всичко си ми беше осребрено. Получавала съм фактура и касов бон и за всеки друг преглед, когато съм била при него.
И сега ми кажете след като ме гледаха толкова много лекари, все препоръчвани, как така никой не видя, че имам двурога матка, че имам полипи, като толкова съм им добри ехографите на другите. За момента имам единствено доверие на Давидков, защото може да е наперен, може да взема скъпо, но за мен той ВИЖДА най-добре на ехографа си и е директен и окончателен в това, което говори.

# 18
  • Мнения: 23
fever  мнението ти ми изглжда малко като на вътрешен човек. май ти си единствената с касов бон ...?  какво ше кажеш че чак и за фактури говориш -това е несериозно. навсякъде като отидеш на преглед си има ценоразпис и пише- геникологичен преглед 15лв. преглед с ехограф-25 лв, а този мерзавец няма никакви такива екстри така че не ми го хвали толкова за мен той е долен ОБИРДЖИЯ това е .
    Нищо лично към теб просто изказвам мнението си а ако на теб наистин ти е помогнал -ЧУДЕСНО няма нищо лошо в това радвам се ако все на някой е помогнал .
пак ще повторя на мен ми хареса само и единствено апаратуата му но нищо друго

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Аз след няколко седмици пак ще ходя при него, и ще ви кажа пуска ли бон. Предния път не ми е пуснал бон. А това с фактурата ми се струва нелепо и пресилено.

# 20
  • Мнения: 342
Малко офф: Фактура обикновено се издава на фирма, предполага се, че трябва д аполучим касова бележка или бон за платената от нас сума.
Пуканка, ще чакаме да пишеш отзиви от прегледа Simple Smile

# 21
  • Мнения: 104
Айде дано с прегледа мине всичко наред. Но непременно кажи за касовия бон,че ми става интересно с тая темичка. Може ли някоя от вас да ме светне по въпроса с болничните. Пуснах си първия болничен последната седмица на юни-5 дена. Кога от НОИ ще ми го изплатят. И след тези 5 дена с ЛКК още 30 дни. Чудно ми е докато родя дали ще си ги получа  Thinking
  Е мерси предварително .  Simple Smile))

# 22
  • Мнения: 104
Между другото аз на втори преглед пеи него няма да ида. Не толкова за 100-те лева, но не виждам смисъл сякаш да ходя. Мои приятелки дето са ходили при него не са повторили, понеже не са видели смисъл.То за какво да ходя аз се успокоих вече че детето ми си има ръце, крака, няма спина бифида.Понеже съм кинезитерапевт и при нас минават дечица с проблеми и ти някак си психясваш малко като ги гледаш. И така. айде от мен толкова отивам да готвя на мъжо че ще си дойде гладен  hahaha

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Аз лично всеки път съм си изисквала фактура и касов бон, не ми е отказвал, а и по принцип няма право да откаже. Както писах имам здравна застраховка от работата ми в ЗОК Закрила и ми осребряват разходите. Например в Майчин дом и в клиника Темелков на преглед при Балев също са ми издавали фактура и касов бон, но винаги съм ги изисквала. Друг е върпосът дали им е угодно или не да ги издават.
Pukanka успех на прегледа!

Общи условия

Активация на акаунт