Шапка с козирка, АВГУСТинче не понася в таз горещина!

  • 10 283
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 724
Честито,Вале Simple Smile Да я снимаш с манекенчето и да я покажеш Wink

Аз отивам да дремна малко,докато и Райън спи  Party

# 16
  • Мнения: 361
Запис!!!

Бобче, Йованка направо си е проходила Hug

Тук няма да ви описвам какъв пек е.На вън е 48 градуса Shocked Ивон с 300 зора спи от 1 час.

Вале, честито возило  bouquet

Мами, един естетичен въпрос-на 26 сме на сватба и роклята ми е цвят кафяво със зелено.Какви обувки да си взема newsm78

И още едно тъпо питане-как мога да напиша под снимка името на Ивон когато качвам такава, примерно при снимките за колаж.Много ми е объркано с тея промени

Последна редакция: вт, 08 юли 2008, 17:23 от adriana d

# 17
  • Мнения: 116
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА REBUS4ETOO
Много любов, щастие и късмет! вземи направи една торта и я сервирай, не искам ядкиА ето ти и подарък /да има с какво да ходиш на работа  Mr. Green  Twisted Evil/


с малко закъснение
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПЪРВОТО НИ АВГУСТОВСКО СЛАДУРЧЕ! Много да е здраво и палаво!



днес съм крива, това вместо запис  Mr. Green
hahaha  hahaha ........................  hug

mentina, големии сладури  Hug
връщам се да ви чета  ooooh!

# 18
# 19
  • Мнения: 117
  Добър вечер,
 

 Ребусче честит рожден ден  bouquet,
Ади обувките в цвета на чантата Peace
Бобченка, проходила е мацката, но описанието за коричката хляб и бирената бутилка ме изпълват с умиление, ние също много ги обичаме, но видим ли нещо по така и пускаме, сладури са невероятни.
 Ние от днес си имаме триколка и я изведохме следобед на разходка, но се опита да завали и бързо, бързо ни прибра, а нали лягаме рано и вече спим.
 Лека вечер на всички.

# 20
  • Враца
  • Мнения: 173
Ехооо, здравейте и от мен!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА РЕБУСЧЕТО!!! ЖИВА, ЗДРАВА И МНОГО ОБИЧАНА!!!

Владичка тази нощ плака час и половина - направо истерично Cry Много се изплаших  ooooh! Какво ли не правих, говорих й, гушках я, дадох й и сокче малко, но нищо не помогна. Накрая май заспа от изтощение  Tired Оказа се че е избило ново зъбче днес, но се чудя защо не се сетих да и дам малко панадол или нурофенче  ooooh!

Забравих да ви кажа, вчера след обяд докато се опитвах да я приспя на спалнята, съм задрямала. По едно време усещам нещо влажно до устата си, отварям очи и гледам Владичка седнала до мен ми бута бибата си в устата ми  Crazy Направо подскочих  ooooh! В първият момент се уплаших че е можела да падне от леглото. В следващия, направо онемях, колко ми е пораснало бебчето, че чак е започнала да се грижи за мен   Heart Eyes

Бобче, брой за прохождане  Peace Владичка ми се пусна последният ден на деветия месец и въпреки всичко още ме е страх да я пусна навън сама, защото много пада.

И да ви кажа че решихме с мъж ми, да се венчаем в църква, сега в неделя Blush, преди да сме кръстили Владичка. Ще си имам малка булка  Mr. Green

Стана много дълго така че спирам   bouquet

# 21
  • Мнения: 744
Здравейте, момичета Hug,

Надявам се, че не сте ни забравили Simple Smile. Ние сме добре, Алекс е двузъб tooth tooth, от преди седмица се отби сам, а  сега от два дни е с баща ми и баба ми на вилата. Много ми е мъчно без него, но аз нали се върнах на работа и деня ми е страшно ангажиран.

Бини, прочетох малко неща, но попаднах на твоя постинг и ми стана много мъчно. Нека всичко лошо е зад гърба ви. Дръж ни в течение, моля те Hug.

Ди, тези дни много си мислих за вас и за нашия първи Юлски Августинчо.Да ви е жив и здрав и много, много да ви радва Simple Smile.

Ребусче, Честит рожден ден!  bouquetБъди най обичаната и щастлива жена и мама!

Гита, може ли при следващия колаж да сложиш сегашната снимка на Алекс, защото сме без фотоапарат или по-точно такъв с 8 снимки, защото свекърва ми е  изхвърлила ММС картата ни. Не я видяла върху покривката и незнайно защо решила да изступа последната.

Честито на всички, които са имали повод и на които съм пропуснала да честитя. Да знаете, че дори и да не пиша често си мисля за вас и за връстничетата на Алекс.

Целувки на всички Hug.

П.С. Алекс също прави по няколко крачки и като се залиса дори и кляка и става без да се подпира, но мисля, че шубето му все още е голямо.


# 22
  • Видин
  • Мнения: 685
Хари, честито. Пожелавам ти най-хубавата венчавка и най-прекрастната малка булка. Искаме и снимков материал  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 216
Ivy, пак ли сънчо ти устрои номер?!  Hug
harry_77, много хубавко сте го решили!!! И малкото сладко шаферче ще е мечта!
Качих и аз снимка за колажа, най-после. Гита Ог, мерси за търпението!

# 24
  • Враца
  • Мнения: 173
Е, пропуснах да кажа че ще е в много тесен семеен кръг Blush, и малката булка няма да е точно булка . . .  Mr. Green А снимки че ще пусна, ще пусна  Grinning, но не очаквайте нещо кой знае какво,  да не ви разочаровам  Blush

# 25
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Мерси момиЮета. Проÿпулник тогава е правим във Варна като се прибера  bowuu

Пиванова, мисля, че не е проблем ярешкото.

Хари- супер, да ви е приказен момента   bouquet

Мойта мома е готова за мастика  Laughing Mr. Green. Яде таратор, чак ушите и плющат  Crazy

# 26
  • Мнения: 3 595
шоши една гривна ми направи номера  Joy вече съм по-добре  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 361
Добър вечер!!!
Ивон заспа, та и за мен малко време остана HugОт 19 ч обикаля по двора, ходейки и вече каталяса.

Да ви се похваля-наакахме си гърнето Hug

Саше, то ясно, че с цвета на чантата, ама аз нея ще я взема след обувките newsm78

За снимките, никой не ми каза как да ги надпиша, така че да знаете, за колажа, чаавето с шапката наопаки е Ивон Heart Eyes

Хари, супер сте го измислили, ще чакаме снимки.Пожелавам ти да изкарате незабравимо и изживяното да пари дълго време в душичките ви Heart Eyes

Ето и 2 снимки от днес:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=165490&pid=6367574
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=165490&pid=6367575

# 28
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Ребус, честит рожден ден. Да си весела, здрава и безкрайно щастлива!

# 29
  • Мнения: 82
Ребус,честит рожден ден!Много да си обичана и много щастлива!
Хари,много хубаво сте го намислили!
Ади,голям бонбон е станала Ивон /че и рима има/

Общи условия

Активация на акаунт