Кое е най-странното ,,нещо,,което сте яли или пили?

  • 6 171
  • 116
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 65
Фугуто е типично японско ястие, което се приготвя от риба. Интересното при рибите от които се приготвя е, че във върешните си органи съдържа отровата тетродотоксин и ако не се приготви правилно е много опасно, в по-големи количества дри смъртоносно.

# 46
  • Мнения: 1 317
Като бях бременна си хапвах от време на време по една щипка пръст  Blush Crazy

Това пък защо?  Thinking
Знам ли -  имах неистово желание да ям пръст, пясък, тебешир. Четох, че това означавало, че на организма не му достигат някакви витамини. С раждането влечението към тези деликатеси изчезна  Joy

# 47
  • Мнения: 142
Като бях бременна си хапвах от време на време по една щипка пръст  Blush Crazy

Това пък защо?  Thinking
Знам ли -  имах неистово желание да ям пръст, пясък, тебешир. Четох, че това означавало, че на организма не му достигат някакви витамини. С раждането влечението към тези деликатеси изчезна  Joy

  Joy  Joy  Joy  newsm53  tooth  tooth

# 48
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 916
В Корея освен всички други "интересни" живи твари , ядох супа от сперма на риба (аз през цялото време си мислех , че е мозъка и). Научих какво е наистина след месец, а и самия бульон имаше вид на жабурняк и беше леко казано ужасен. Но пак имаха страхотен ориз в бамбукови стъбла.

За пиене - май-нищо необичайно.

# 49
  • София
  • Мнения: 2 430
Не ви се иска да знаете Peace
аз май се сещам Mr. Greenкогато бях малка,при баба ми и дядоми на село скопяваха прасетата,та съм хапвала и пържени тестиси без да знам.........и ти ли така

 LaughingНе знам за Поци, ама аз съм яла.Викаха им "бели бъбреци".Да му се невиди, вкусно беше...До последно не знаех, какви са тия бъбреци и защо са бели... Laughing
Точно бели бъбреци им викат Peaceмале верно бяха вкусни Mr. Green

# 50
  • Мнения: 2 018
Врабче  Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 5 622
Най-странното (гнусно, отвратително )нещо, което съм яла/пила, беше боза с разчленена хлебарка вътре.  Sick Още не мога да я преглътна...

# 52
  • Мнения: 4 770

   Парчета от стената, и то редовно...  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 154

   Парчета от стената, и то редовно...  Mr. Green

Щооо? Недостиг на калций?

# 54
  • Мнения: 4 770


   Парчета от стената, и то редовно...  Mr. Green

Щооо? Недостиг на калций?
   Ми незнам, била съм почти бебе...  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 3 092
Една розова детска паста за зъби ,ама не си спомням как се казваше  Sick

# 56
  • Мнения: X
Една розова детска паста за зъби ,ама не си спомням как се казваше  Sick
Мечо Пух?

# 57
  • Мнения: 4 586
Тестисите на едно пръчле, вече полово зряло.
Племенника ми твърдеше, че те миришат. Нищо подобно, отвратителномиризливата му жлеза е на челото. На козите им харесва, ходят да се отриват о него.

# 58
  • Мнения: 71

E тва и аз съм го яла... ама голям зор докато намриш какво точно да хапнеш по него Mr. Green

# 59
  • София
  • Мнения: 23 128
Най-странното нещо, което ЩЯХ да ям, беше сготвената шкембе чорба от свекървата, като вместо вода, сипала домашна ракия (просто ракията е била в доста голяма бутилка и тя помислила, че е вода. А мъжът ми много време не можа да преживее загубата на безценната течност и то домашна) ...  Joy

Общи условия

Активация на акаунт