Ревност

  • 6 990
  • 138
  •   1
Отговори
  • Мнения: 101
Здравейте. В събота с мъжа ми ни предстои да отидем на рожден ден на сестра му, която има русокоса, синеока, с големи гърди красива приятелка (сигурна съм, че вече си я представихте) Satisfied, която също ще дойде. Grin Та въпросната приятелка, когато се видяхме миналия път с нея имах чувството че нещо оглежда мъжа ми Triumph или може би нещо си въобразявам. На него му имам пълно доверие и не забелязах той да се е загледал особенно, попринцип винаги избягва да контактува кой знае колко с други жени пред мен за да не се подразня, както и аз внимавам как говоря с другите мъже. И съм сигурна че ще дойде доста оскъдно облечена Sweat Аз разбирасе ще се постарая да изглеждам по най-добрия си възможен начин, не знам това до колко ще помогне, но ще видим Laughing Колкото и доверие да имам на мъжа ми (никога не ми е давал повод да ревнувам), знаете как е, всеки е ревнувал със или без причина. Много ми се иска някък си поне да скрия колко глупаво се чувствам, или недай си боже да почна да се потя и да се сдухвам Joy Винаги съм имала самочувствие но в такива ситуации направо не знам как да действам и имам чувството че ми личи отвсякъде колко ревнувам, изчервявам се, става ми нервно. No Mouth Абе с две думи ужас. Дайте съвет какво да направя, по някакъв начин поне да прикрия това отвратително чувство Smile Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 1 432
Та въпросната приятелка, когато се видяхме миналия път с нея имах чувството че нещо оглежда мъжа ми Triumph или може би нещо си въобразявам.

Въобразяваш си, не тя, а той се е поогледал Simple Smile

# 2
  • Мнения: X
Тази жена как е попаднала в обкръжението на сестра му? На първо четене звучи като човек, който ходи по чалготеки, а не по семейни сбирки на приятели.
По темата, дръж се максимално добронамерено, не я засичай, не се заяждай, не се бори да привлечеш внимание за нейна сметка. Ревността и завистта си личат.

# 3
  • Мнения: 17 402
Най-впечатляващ в разказа ти е моментът, в който споделяш, че ще се постараеш да изглеждаш възможно най-добре Simple Smile
Жена без самочувстие се състезава с други. Старае се даже, пряко сили обикновено. Другата, разбира се, която и да е, винаги ще бъде заплаха за теб. Всяка може да го оглежда, и навсякъде, това са обстоятелства, над които нямаш влияение.Бих  разбрала мъжа ти, ако кривне от пътя Simple Smile

# 4
  • Мнения: X
Ревността вероятно е свързана с проблемите, за които сподели в другата си тема.
Тя обаче няма да ги реши, най-много да ескалира нещата в нежелана от тебе посока.
Решението ти го казахме - работиш заедно с мъжа ти.
Същото нещо ще успокои и ревността ти.
Ако пък има нещо да става, ти нямаш абсолютно никаква власт да го предотвратиш. Мъжът ти е пълнолетен човек и сам отговаря за поведението си.
Няма никакъв смисъл да се надцакваш по външност с когото и да е. Ясно е, че повечето жени не са фотомодели. Ако мъжът ти търси просто някакво по-добро тяло, ще намери, независимо дали пред очите ти или не. Ако пък е свързан точно с теб, то няма да го интересуват чифт големи гърди. Е, може и да ги поогледа, човещинка си е. Никой не може да бъде задържан насила.

Успокой се и просто гледай да си прекараш приятно.

# 5
  • Мнения: 101
Ревността вероятно е свързана с проблемите, за които сподели в другата си тема.
Тя обаче няма да ги реши, най-много да ескалира нещата в нежелана от тебе посока.
Решението ти го казахме - работиш заедно с мъжа ти.
Същото нещо ще успокои и ревността ти.
Ако пък има нещо да става, ти нямаш абсолютно никаква власт да го предотвратиш. Мъжът ти е пълнолетен човек и сам отговаря за поведението си.
Няма никакъв смисъл да се надцакваш по външност с когото и да е. Ясно е, че повечето жени не са фотомодели. Ако мъжът ти търси просто някакво по-добро тяло, ще намери, независимо дали пред очите ти или не. Ако пък е свързан точно с теб, то няма да го интересуват чифт големи гърди. Е, може и да ги поогледа, човещинка си е. Никой не може да бъде задържан насила.

Успокой се и просто гледай да си прекараш приятно.
Хахаха, човещинка разбирасе Smile благодаря за мнението Hug Но момичета, не можете да ми кажете, че нищо няма да ви трепне ако сте на мое място, нали? Освен ако не се чувствате красиви като фотомодели. Дори и да сте сигурни, че този човек просто няма начин да пипне чуждо Smile И ревността със граници е едно съвсем нормално чувство, не ме съдете, всички сме хора Wink Не съм тръгнала да се бия с никой или да вдигам скандали Simple Smile Ако кажете че никога не сте ревнували, няма да повярвам, или че не сте се сравнявали с друга жена, по красива от вас. Пък и съм в такъв период, че самооценката ми за жалост леко се е понижила. Както казах всички сме хора, човещинка Smile

# 6
  • Мнения: X
Да, нормални са тези чувства, но разбери, че са ирационални. И ги пропъди. Гледай си живота с мъжа и не се занимавай с глупости. Не можеш опази никого.

# 7
  • Мнения: 4 518
Ми огледай я де, изкоментирай я и той ще си каже мнението. И мъжът ми ще я огледа, но както я описваш не знам дали няма с лошо да я изкоментира. Мъжът ти изобщо пада ли си по подобни барбита?

# 8
  • Мнения: 17 402
Вероятно е и да е красива, привлекателна, секси. Има и такива жени, но не ги убиваме, щото пречат Simple Smile
Не мисля, че туй твойто е ревност с граници, ако въобще същестува такова понятие.

# 9
  • Мнения: X
Всички мъже си падат по подобни барбита - поне за веднъж. Но това никак не значи, че ще го направят, ако са обвързани. Ако пък престъпят чертата, авторката няма никакъв начин да го предотврати и е безсмислено да се състезава по външност. Нейните чарове и достойнства са съвсем други и много по-незаменими - ако има кой да ги оцени. Ако няма, както се казва, свирено е. И не си струва да се плаче за такава загуба.

 И жените оглеждаме готините мъжки екземпляри. Какво от това?

# 10
  • Мнения: 101
Ми огледай я де, изкоментирай я и той ще си каже мнението. И мъжът ми ще я огледа, но както я описваш не знам дали няма с лошо да я изкоментира. Мъжът ти изобщо пада ли си по подобни барбита?
Мнението му миналия път беше, че общо взето не му харесва сестра му да се занимава с такъв тип момичета. Да, от тези които често посещават чалготеките. Както каза black_sapphire - Всички мъже си падат по подобни барбита - поне за веднъж.Smile
Дренка - а какво мислиш,че е "туй" мойто Laughing Както казах, не съм тръгнала да убивам никой Wink ти понеже никога не си ревнувала, дренке, извиняам са " Stuck Out Tongue

# 11
  • Мнения: X
А, Дренка скоро беше на зор за тройка и не мисля, че познава чувството за ревност.
Малките дози ревност във вид на заинтересованост са здравословни и донякъде ласкаят партньора. Но не и ако се превърнат в мания и обсебят живота.
Аз лично съм много ревнива и знам със сигурност, че разбера ли за забежка на мъжа ми, това ще е краят. Дори да е еднократна. Просто погнусата ми ще е в такива размери, че няма да мога да го докосна никога вече. Това е нещо, което дори не зависи от волята ми. И той си го знае. Но иначе съм го пуснала да пасе без никакъв надзор. Голям човек е, да си носи отговорност какви ги върши. Аз не съм ничий пъдар.

# 12
  • Мнения: 17 402
Сама казваш, че искаш да го прикриеш. Хубаво, ама не можеш, и няма да можеш.
Отделяш време и внимание на потенциален противник. Ако ще следиш кой в каква посока ще врътне очета, лиши го от присъствието си, намирайки по-приятни занимания.
Simple Smile
Сапфире, въздържай се някак, знам че е трудно

# 13
  • Мнения: 101
А, Дренка скоро беше на зор за тройка и не мисля, че познава чувството за ревност.
Малките дози ревност във вид на заинтересованост са здравословни и донякъде ласкаят партньора. Но не и ако се превърнат в мания и обсебят живота.
Аз лично съм много ревнива и знам със сигурност, че разбера ли за забежка на мъжа ми, това ще е краят. Дори да е еднократна. Просто погнусата ми ще е в такива размери, че няма да мога да го докосна никога вече. Това е нещо, което дори не зависи от волята ми. И той си го знае. Но иначе съм го пуснала да пасе без никакъв надзор. Голям човек е, да си носи отговорност какви ги върши. Аз не съм ничий пъдар.
Е, браво на дренка Laughing Аз не съм от тоя тип, който ще си подели мъжа. Когато и да ми се е случило да ми трепне малко от ревност, винаги съм се държала на ниво и дори не съм го правила на въпрос Simple Smile Да, но в този случай на тая госпожица само остава да и сложат един пилон, и ще е пълна програмата. С мъжа ми сме си се доказали достатъчно един на друг, така по между другото Yum Знам, че дори и да погледне-няма да пипне, в това съм убедена. И все пак не е приятно да се развяват цици и джуки пред него, а ти да си седиш спокойно без да ти прави впечатление. Или дренка мисли друго по въпроса? Joy

# 14
  • Мнения: 5 508
Аз съм ревнувала като ученичка. Сега съм над тези неща.
Ако има някоя такава на няное събиране ще я огледам така, както ще я огледа всеки друг. Нормално е да се гледаме когато сме в една компания с други хора.
Не бих ревнувала от подобно нещо. В крайна сметка мъжът надали живее в отшелничество през останалото време и това е единствената кравива жена, с която има контакт. Ако реши да изневерява, да се заглежда или да флиртува с някоя по-красива от мен, то със сигурност няма да е точно пред мен и сестра му.
И ке, не съм фотомодел, даже си имам доста кусури - и с килограмите не съм окей, и костната ми структура е широка, и характерът ми е чапат на моменти ... Та, не е нужно една жена да е фотомодел за да не ревнува или за да не се вкарва сама в разни филми Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт