Прекалена ревност

  • 4 516
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Връзката ни е от около година. Първите месеци всичко беше наред. "Уж" за да си имаме доверие си разненихме паролите на фейзбук, но той изтри всички мъже и ги блокира, за да не могат да пишат, дори едно здравей как си или харесване на снимка се тълкува като едва ли не(ебач). Извинявам се за грозната дума. Нещата не спират до тук обаче. Помислих си, че вината е в мен, защото си пишем с колега но той е в Германия с приятелката си,че аз му давам поводи но НЕ!
НЕ СЕ СПРЯ ДО ТУК.
Заглеждала съм, мъжете по кафетата, колите по улицата на мен свирят, на работа не мога да ходя, защото по някаква случайност бившия работи в същата фирма, но нямам досег до него.Можете ли да си представите ревнува ме чак от мъжа на сестра си, едва ли не му имам мерак.
Проблемите за мен се вихрят един след друг предстоеше ни събиране да живеем заедно но в една стаичка за нас(което означава свекър свекърва, зет и зълва с малко бебе общо 6 души на един етаж. Опитах с говорене, да променя нещо но уви не става. Настроиват го техните да  не се изнесе на квартира(щом съм си писала с други мъже рано или късно ще ми омръзне и ще му бия дуспата). Разделени сме от 2 месеца и се чудя правилно ли е.
Когато сърцето, казва едно разума друго е трудно. МОЛЯ ВИ ЗА СЪВЕТ!Благодаря ви.

# 1
  • Мнения: 4 420
Не си и помисляй да се връщаш. Стой далеч от такъв тип мъже. Ако си с него си обречена на робство, скандали, а не е изключено и бой.

# 2
  • Мнения: 1 189
Бягай с 200 !

# 3
  • Мнения: 905
Момчето има сериозен проблем, който само ще се засилва с времето.
Ревността е болест е клише, но  е вярно и сме свидетели, че е  ставала причина за не един смъртни случаи.
Блокирай и игнорирай докато си намери друга жертва.

# 4
  • INFJ
  • Мнения: 9 455
Не се връщай. По-лесно ще преживееш сега тази раздяла, а много по-трудно ще ти е да се избавиш от такъв мъж след време.

Това е болестно състояние, което нито си длъжна да лекуваш и променяш, нито пък реално можеш нещо да промениш. Само ще става по-зле. Най-вероятно и до бой ще се стигне.

# 5
  • Мнения: X
Най - правилното решение в живота ти.

# 6
  • Мнения: 1 770
Да, да, да, да, правилно е! Бягай от такива и назад не се обръщай!

# 7
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
Това е началото,после бой,заключване...

# 8
  • Мнения: 2 990
Много е правилно даже. Не знам как още имаш чувства към него

Последна редакция: нд, 07 апр 2019, 08:23 от Tamarau

# 9
  • Мнения: 17 410
Не си сложила граница в началото, разменяйки паролите. Осигуряваш си достъп до личното му пространство, за което твърде скъпо си плащаш.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 36 762
Е ти психопата. Пали свещ, че си се отървала и беж да те няма.

# 11
  • Мнения: 14 360
Чудиш се?!?! Няма какво да се чудиш! Завирай се в дядовата ръкавичка, заставай боса и бременна пред печката, бъди готова за шамар, защото мъжът на сестрата ти е казал добро утро! Обичай го, защото любовта е по-силна от всичко и сърцето знае най-добре. Той е идеален, държи се така, защото те обича до полуда и се страхува да не те загуби!  Ум не ти е нужен грам,...

# 12
  • София
  • Мнения: 8 004
Имаш късмет, че отрано е проличало какъв е психопат. Достатъчно гласност се дава за проблемите, произхождащи от такива идиоти, погледни криминалните хроники.

# 13
  • Мнения: 533
Аз на 2 пъти се връщах при човек "болен" от ревност. Обещаваше, че ще се промени...дрън..дрън. Естествено не стана и последната ни раздяла беше чрез полиция. От тогава видя ли такъв- почвам да бегам.

# 14
  • Мнения: 29 855
Чудиш се?!?!

Момиче, върви запали свещ, че си се отървала само след 6 мес.

Бягай и не се обръщай! Следващия път следи за признаците на ревност още в началото.

ПС: Защо си разменяте паролите за фейсбук?

Общи условия

Активация на акаунт