Прекалена ревност

  • 4 526
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 749
Абе от страни е смешно, но да ти се случва е гадно. Бившият постоянно ме следеше във фейса - какво публикувам, какво коментирам или лайквам, на мен кой ми коментира или лайква. И въпроси от сорта "С тоя спала ли си?". Ми много ясно, че съм, щом ми е в приятели! Grinning Даже се сприятеляваше с хора, които няма как да познава, но са по-активни. И при всяко скарване за нещо аз съм го правела нарочно, за да си тръгна и да ходя при някой друг. Като в началото нямаше никакви такива индикации. БМ беше патологично ревнив, научила съм се да разпознавам симптомите навреме. Но явно някои добре се прикриват, поне в началото и като се почувстват сигурни, си показват рогата. Авторката пак се е спасила бързо, на мен ми трябваше малко повече време.

# 61
  • Мнения: 30 194
Затова казваме на авторката да си гледа живота и да не се тормози по този ревнивец.
Добре, че и ти си се отървала. Страшно си е живот с ревнивци. Преди няколко дни отново има убита жена.

# 62
  • Мнения: 2 749
Аз нямах проблеми с насилие, просто мъжки вариант на "драма куин". Grinning Ужасно натоварващо е мъж на 40 да се държи като 14 годишна пуберка!

# 63
  • Мнения: 2 990
Имала си късмет, че си нямала такива проблеми..... За съжаление не при всяка е така

# 64
  • Мнения: 17 416
Аз нямах проблеми с насилие, просто мъжки вариант на "драма куин". Grinning Ужасно натоварващо е мъж на 40 да се държи като 14 годишна пуберка!

Ох, така е, обаче, в резултат на лично преживяно си мисля, патологичната ревност, може и да е заложена, но се отключва не толкова на някъв фон(даване на поводи), а с конкретен партньор. С теб болезнено ревнив, с други - може и да не е така.
Не че е важно, решението и спасението са ясни.

# 65
  • Мнения: 12
При мен светна червената лампичка, когато спомена че са го предавали по някакъв грозен за него си начин.

# 66
  • Мнения: 2 749
При мен беше,че бившата му жена му е изневерявала и съответно няма начин и аз да не го правя. А точно на него не съм се и замисляла да го правя. Всичко друго си беше ок, но точно тая пуста ревност просто не ми понесе, не можах да я издържа. Води до обсебване, до ограничаване на личното пространство. Трябваше да сме все заедно, защото не сме ли, значи изневерявам. Еми сори ...

Общи условия

Активация на акаунт