Прекалена ревност

  • 4 525
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 990
Даже понякога нормалната ревност е сладка

# 46
  • Мнения: 316
"Уж" за да си имаме доверие си разненихме паролите на фейзбук

Още тук трябваше да ти светне. Никога не си даваш паролата за facebook, email и т.н. Връзка без довере и взаимно уважение на личното пространство, няма как да не е токсична. Хубаво си направил, че си се махнала. Намери си нов мъж и толкова.

# 47
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
"Уж" за да си имаме доверие си разненихме паролите на фейзбук ...
Нека да позная - тази блестяща идея е била негова, нали? Никак не ме учудва описаното по-надолу в поста ти. Само да те коригирам - това описаното не е прекалена ревност, а агресивен контрол в чиста форма и любовта няма нищо общо тук. На който ти доброволно си се съгласила, давайки паролите си и позволявайки му като начало да изтрие всички от мъжки пол в листата ти. Ти си свободен човек и имаш правото също като него сама да решаваш какво и с кого да правиш. И е трябвало да му го кажеш и покажеш. Ако се надяваш да се промени към по-добро, няма да стане. Напротив, ще става все по-контролиращ, обсебващ и агресивен.

# 48
  • Мнения: 12
Да, позна идеята беше негова. Аз също имах достъп и правото да търкам момичета, но нали знаете че като следите някого в фейзбук, все ще намерите нещо нередно.

# 49
  • INFJ
  • Мнения: 9 752
И какво смяташ да правиш в крайна сметка?

# 50
  • Мнения: 12
Нищо, продължавам живота си напред. Човек не се променя, няма смисъл.

# 51
  • Мнения: 30 194
И какъв точно е смисълът да имаш паролата на някой и да му триеш приятелите?

# 52
  • Мнения: 17 416
Един за друг сте.

# 53
  • Мнения: 209
Сменете си паролите обаче, да не продължава дано не знае имейла ви, ако да, по-добре си направете нов, може да не сте заедно, но да продължи да чете.

# 54
  • Мнения: 12
И какъв точно е смисълът да имаш паролата на някой и да му триеш приятелите?
Смисълът за него е, че няма да го предадеш и да се занимаваш с други.

# 55
  • Мнения: 30 194
И какъв точно е смисълът да имаш паролата на някой и да му триеш приятелите?
Смисълът за него е, че няма да го предадеш и да се занимаваш с други.

Абсолютна глупост!  hahaha

Това е голяма червена лампа за страшни проблеми в бъдеще, ако има такова за двамата изобщо.   StopNaughty

# 56
  • Мнения: 1 174
Пфу, отиде чара на хубавия ми съвет (копиран от нета разбира се) Simple Smile
Напротив, с допълнителното уточнение съветът ти е още по- на място, защото има нещо, което тук не се споменава. Жените, които приемат и допускат такова отношение, са определен тип жени. По- склонни да простят, понякога с ниско самочувствие или сгрешена представа как е нормално и приемливо да се държат с тях. Та в тоя смисъл и те подобно на жабата не могат да усетят малките промени в температурата, оттам и да регистрират, че има проблем.
Докато има цени, които и секунда няма да търпят, при тях рецепторите си работят нормално.
Нищо лично към авторката, но аз мисля, че такова нещо ако се случи на различни жени, те ще реагират различно. Дори смятам, че има жени, на които никога няма да се случи, понеже такъв мъж няма да се спре на тях. Този тип откачалници избират точно определен тип жена, за съжаление.

# 57
  • София
  • Мнения: 19 501
Смисълът за него е, че няма да го предадеш и да се занимаваш с други.
Щото без ФБ не се изневерява  hahaha

# 58
  • Мнения: 1 174
Смисълът за него е, че няма да го предадеш и да се занимаваш с други.
Щото без ФБ не се изневерява  hahaha
А, ама то можело и без ФБ ли бе ?
Ти да видиш ... 😂😂😂

# 59
  • Мнения: 30 194
Значиии, ако имаш приятели във Фейсбук от другия пол, край! Изневеряваш!!!

Никакви оправдания не се приемат!!!

Общи условия

Активация на акаунт